UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotely mimo EvropuNejluxusnější hotely mimo Evropu.

Zpět na katalog hotelů

Nejluxusnější hotely mimo Evropu.

Atlantis The Palm, Dubaj – Spojené Arabské Emiráty

Atlantis je velkolepé ústřední místo Palm Jumeirah, ostrova vytvořeného člověkem. Od okamžiku příjezdu budete ponořen oslnivým světem fantazie, radosti a luxusu. Areál nabízí ralaxaci a vzrušení pro páry, stejně tak pro rodiny v úžasném hotelu i v unikátních mořských obydlích. Dále nabízí nedotčené bílé pláže, kuchyni světové třídy, lázně a kosmopolitní butiky. Můžete si zde prostě užít svůj sen uprostřed teplého Arabského moře.

1
Ostrov Bedarra, Velký bariérový útes – Austrálie

Na Bedarra Island mohou hosté dělat co chtějí, kdy chtějí. Maximálně 32 hostů je ubytováno v 16 samostatných vilách, skrytých v deštném pralese, jen pár minut od pláže. Najíst se můžete na otevřené terase restaurace naproti kaskádovému bazénu ve velmi intimní atmosféře. Využít můžete nejrůznější služby, např. masáže, výlety na lodi, potápění, golf, vodní lyžování, jízdu na koni, lázeňské služby a mnoho dalších aktivit.

101
Berjaya Le Morne Beach Resort & Casino Hotel Mauritius – Mauricius

Berjaya Le Morne Beach Resort je vzdálen asi hodinu od mezinárodního letiště v Port Louis. Hotel vlastní 3 km dlouhou soukromou pláž, která je obklopena nádhernou lagunou s průzračně čistou vodou. Každý návštěvník může okusit veškeré vodní sporty jako například potápění, windsurfing a vodní lyžování. Dovolená v Berjaya Le Morne Beach je tou pravou volbou pro milovníky nádherné tropické vegetace a rozmanitého podmořského života.

013
Sol Cayo Largo – Kuba

Tento hotelový komplex, kouzelně zasazen za písečné duny, působí jako nedílná součást zdejšího nedotčeného prostředí a zároveň nabízí komfort moderního hotelu. Romantické kouzlo panenské čistoty dotváří korálové útesy v tyrkysových vodách oceánu a oslnivě bílá pláž Lindamar. Hotel je přímo na krásné bělostně písečné pláži, vzdálenost od letiště Cayo Largo cca 10 minut, od pevniny cca 80 km a cca 40 minut letu z Havany.

cimg00041

Zasílání nových článků