UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Červenohorské sedlo – Bělá pod PradědemAktivní dovolená na horách.

Více ze služeb Uncategorized
  • 20
  • 2
  • 9a
  • 8a
  • 3
  • 4a
Další fotky z Hotel Červenohorské sedlo – Bělá pod Pradědem

Ubytování v Jeseníkách, za příjemné ceny, kompletní servis pro Vaši dovolenou. Kromě nejvýhodnější polohy pro turistiku, nordic walking a horská kola je pro Vás v hotelu vnitřní vyhřívaný bazén, cenově výhodné pobyty pro děti až do 15-ti let, neomezujeme počet dnů, nekuřácké pokoje a kvalitní kuchyně jsou samozřejmostí. Využít můžete pokojů se dvěma ložnicemi, domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.

Takřka nedotčená příroda Jesenických hor Vás na první pohled zaujme překrásnými výhledy do údolí, hustými lesy s množstvím hub a borůvek, křišťálovými vodopády a tajemnými jeskyněmi. Od historie dobývání zlata a čarodějnických procesů po adrenalin na Rychlebských cyklostezskách, exkurze na elektrárnu Dlouhé Stráně, to vše a mnohem více celé léto v Jeseníkách, z tohoto hotelu je to všude blízko.
Hotel Červenohorské Sedlo se nachází ve stejnojmenném lyžařském středisku, k dispozici šest km sjezdovek, které jsou přímo u dveří hotelu. Pouze několik minut jizdy od hotelu je nový nejmodernější ski areál Kouty s šestisedačkovou lanovkou. Celou oblast Jeseníků protkává 450 km upravených běžkařských tras, hotel je na nejznámější trase Ovčárna – Švýcárna – ČHS – Šerák, náročné i lehké terény.

Ubytování:

Ubytování v pokojích standard (budova A), a standard Plus v budově B. Obě budovy jsou propojeny, recepce, bazén a restaurace jsou umístěny centrálně.

Pokoj Standard je prostorný s plochou 21m², s  dvojlůžkem nebo samostatnými postelemi. Na pokoji je možnost přistýlky, kterou tvoří plné lůžko. Pro více osob nabízíme třílůžkové pokoje s přistýlkou. Součástí pokoje je koupelna + WC, TV + sat., telefon.

Pokoj Standard Plus se liší novým vybavením. Tyto pokoje jsou umístěny v části bez výtahu, většinu tvoří rodinné pokoje, mají dvě samostatné ložnice, pro rodiče a pro děti. Pro obě ložnice je společná předsíň, kde je také koupelna a WC. V kategorii standard Plus nabízíme také dvoulůžkové pokoje.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, recepce nonstop, parkování zdarma, úschova kol a kočárků grátis, ke každému pokoji náleží vyhřívaná skříňka na lyžařské vybavení, domácí mazlíčci vítáni.

Stravování:

Vaříme zásadně bez chemie, poctivě a klasicky. Rozhodně doporučujeme vybrat si polopenzi, naše večeře jsou vyhlášené široko daleko.

Wellness a sport:

K dispozici je bazén o rozměrech 12 x 6 m a hloubce 175 cm,  sauna, masáže, posilovna, stolní tenis a kulečník.

Firemní akce:

Pro skupinové a firemní zákazníky jsme připravili výhody, využít můžete náš hotel pro:  Ubytování v Jeseníkách pro až 150 osob s možností blokování celého objektu, dřívější check-in a pozdější check-out, pronájem prostor restaurace,  navazující salonek pro 50 osob s pódiem, tři učebny pro separátní workshopy, kompletní stravování účastníků, coffee breaky, rauty, sestavujeme programy celých akcí, zajišťujeme doprovodné akce. Naši firemní návštěvníci mají k dispozici: dataprojektor + plátno, LCD TV 32″ + DVD,  flipchart, Wi-Fi ve školících místnostech, notebook.

Ideální podmínky pro firemní teambuilding v Jeseníkách, školení a semináře, srazy a setkání skupin, putovní skupiny a další. Nejlepší poloha pro jednání na Česko – Polském pohraničí, Polskými občany vyhledávané místo k odpočinku.

Ceník ubytování: pokoj Standard od 450 Kč/os, pokoje Standard Plus od 599 Kč/os.

www.hotelchs.cz

Zasílání nových článků