UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.

VIP Osobní asistent24 hodin denně

Osobní asistent
Váš osobní asistent je připraven v pracovní dny mezi 8 a 18 hodinou splnit veškerá Vaše přání – zdarma. „Domluvení speciální otevirací doby Vašeho oblíbeného butiku, testovací jízdy luxusních aut, designéry a módní navrháře až k Vám domů“ dalsí služby z katalogu služeb a Vaše další přání a požadavky.
VIP osobní asistent
Váš osobní asistent je připraven 24 hodin denně splnit veškerá Vaše přání.  Za poplatek 10 tis. Kč/mesíc, 100 tis Kč/rok Vám bude plně k dispozici osobní asistent, který Vám zajistí všechny služby, které si budete přát. „Vychlazené šampanské ráno s jahodamy, kytice růží kurýrem, vyhledání exklusivní dovolené s odletem druhý den ráno“ – to všemůžete mít.                                                                                                                                                                                                                                          1. Po zaplacení poplatku 10 000 Kč/měsíc, nebo 100 000 Kč/rok můžete volat asistenta kdykoliv, 24 hodin denně.
2. Poplatek si můžete zahrnout do firemních nákladů.
3. Na výše uvedenou částku bude vystavena faktura na předmět služeb: zprostředkování nabídky firemních
a kongresových akcí, doprava, investiční poradenství, privátní bankovnictví.
4. Částka je uvedena bez DPH.
5. Stačí jeden telefonát, nebo email a nemusíte se o nic víc starat. Asistent pro Vás vše zajistí.

Vize naší společnosti

Našim cílem je Vaše spokojenost a Váš ušetřený čas. Stačí nám sdělit Vaše přání a my za Vás vše zajistíme: romantický víkend v hotelu, firemní akci na klíč a další. V katalogu jsou jen námi prověřené hotely s nejvyšší kvalitou služeb.