UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotely v EvropěNejluxusnější hotely v Evropě.

Zpět na katalog hotelů

Nejluxusnější hotely v Evropě.

Schlosshotel Berlin, Berlín – Německo

Schlosshotel byl postaven v roce 1912 jako obytný palác pro doktora Waltera von Pannwitz. Styl této éry byl zachován ve všech jeho krásách a rozšířil jej při rekonstrukci vlastní prací návrhář Karl Lagerfeld. Nejpokrokovější technologie také hrají důležitou roli v hotelu, vždy ve službách komfortu, pohodlí a zábavy.

22
Gallery Hotel Art, Firenze – Itálie

Gallery Hotel Art je pár kroků od Ponte Vecchio, v italském městě Firenze. Spojuje tak veškerou sílu a kouzlo prostředí s ctnostmi dynamického místa pro setkání pro florentské a mezinárodní kultury. Kvalita, vřelost, báječná spolehlivost a styl jsou základem pro jemný cit a kvalitu předmětů a materiálů, v souladu s duchem města. Buďte vítání v uklidňující atmosféře tohoto místa.

31
Bulgari Hotel Milano, Milán – Itálie

Rafinovaný a prestižní hotel Bulgari spojuje současně design s komfortem. Je situován v milánské nejstylovější oblasti – na Via Montenapoleone, hned u Via della Spiga, divadla Scala a Akademie Brera. Je to neočekávaná oáza exkluzivního klidu, ponořená v šílenství centra města. 4 tis. m² soukromé zahrady vedle botanické zahrady, začleňuje hotel do zeleného azylu.

11
Tschuggen Grand Hotel Arosa – Švýcarsko

Tschuggen Grand Hotel ve švýcarské Arose je exkluzivní hotel v exkluzivní lokalitě. Úžasné okolí, špičková kvalita – to je základ naší filosofie. Hotel je členem švýcarských Deluxe hotelů a předních světových hotelů a řadí se rovněž mezi 450 top světových luxusních hotelů. Zážitkem je návštěva hotelu jak v zimě, tak i v létě a na podzim, a to díky kráse okolí a skutečné pohostinnosti hotelu.

812
Hotel Monaco, Benátky – Itálie

Hotel Monaco, který směřuje ke Grand kanálu, je jedním z nejvíce okouzlujících a atmosférických míst v Benátkách. Z hotelu je nádherný pohled na kostel Santa Maria della Salute a na ostrov San Giorgio a je hned vedle Cà Giustinian. Hotel je ideální pro romantickou, nezapomenutelnou dovolenou.

311
Morrison Hotel, Dublin – Irsko

Hotel Morrison se nachází v centru Dublinu v blízkosti Trinity College. Za interiér hotelu je odpovědný světově proslulý designer John Rocha. Příjemný interiér tohoto luxusního hotelu je směs vysokých stropů s nevýraznými bílými zdmi, originálního umění, kamenných podlah a ručně vyrobených irských koberců. Hotel je vhodný pro svatby, konference a různá setkání.

810
Hotel Caruso Belvedere, Ravello – Itálie

Ravello se nachází na úžasném pobřeží Amalfi a je všeobecně považováno za jedno z nejkrásnějších a okouzlujících evropských pobřeží. Malebné města lpí na drsných vápencových útesech, které jsou výrazně ponořeny do křišťálových vod Středozemního moře. Hotel Caruso má clekem 48 pokojů a je jedním z nejkrásnějších míst pro pořádání různých společenských akcí.

127
Hotel Ritz Paris, Paříž – Francie

Hotel Ritz žije v rytmu ročních období a speciálních událostí jako jsou Vánoce, Nový rok, Sv. Valentýn, Velikonoce a mnoho dalších. Je tolik důvodů přijet a zažít jedinečné okamžiky v tomto báječném místě, které vám hotel Ritz Paris nabízí svými exklusivními službami. Hotel má 103 pokojů, s výhledem na zahrady, na střechy Paříže nebo rue Cambon.

118
Grand Hotel Kempinski High Tatras – Slovenská republika

Grand Hotel Kempinski High Tatras má 98 pokojů a apartmánů, ve kterých nároční hosté najdou maximální komfort a luxusní vybavení. K hotelu patří exkluzivní restaurace, nabízející vybranou mezinárodní kuchyni a místní speciality, vinná pivnice se širokým výběrem vína a dva bary. Nechybí ani butik, obchodní centrum, stejně jako konferenční a zasadací prostory. Kromě toho se v hotelu nachází i rozsáhlé Wellness & Spa.

116
Hotel Mystique, Santoriny – Řecko

Hotel Mystique leží na světově proslulém ostrově Santoriny v Egejském moři, 63 mil severně od Kréty. Hotel získal cenu „Nejlepší interiérový design“ a nabízí 18 suitů a vil a na rozloze více než 2000 m2 poskytuje smyslové zážitky v elegantním prostředí. Hosté mohou vyzkoušet venkovní „nekonečný“ bazén, Aura bazénový bar, gurmánskou restauraci a tajnou vinou jeskyni.

05
Royal Ritz Madrid ***** – Španělsko

Hotel Royal Ritz Madrid se řadí mezi nejluxusnější hotely Evropy. Nachází se v srdci Madridu mezi parkem Retiro a elegantním divadlem Teatro de la Zarzuela, v bezprostřední blízkosti muzea Prado a Thyssen. Velice příjemné ubytování ve stylu evropské aristokracie provází profesionální služby zaměstnanců hotelu. V podvečer je v restauraci živé klavírní vystoupení. Pobyt v hotelu má jedinečnou atmosféru.

00

Zasílání nových článků