UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Royal Ritz Madrid ***** – ŠpanělskoLuxus ve stylu evropské aristokracie

Více ze služeb Hotely v Evropě
  • 00
  • 151
  • 161
  • 17
  • 18
  • 19
Další fotky z Royal Ritz Madrid ***** – Španělsko

Hotel Royal Ritz Madrid se řadí mezi nejluxusnější hotely Evropy. Nachází se v srdci Madridu mezi parkem Retiro a elegantním divadlem Teatro de la Zarzuela, v bezprostřední blízkosti muzea Prado a Thyssen.

Hostům jsou k dispozici restaurace, bar, wellness centrum, tělocvična.

Hotelové pokoje jsou vybaveny mramorovou koupelnou, WC, kabelovou TV, připojením na internet, telefonem, minibarem, klimatizací, trezorem.

Velice příjemné ubytování ve stylu evropské aristokracie provází profesionální služby zaměstnanců hotelu. V hotelu se často porádají akce Madridské a světové nejvyšší společnosti. Snídaně jsou podávané do pozlacených šálků a snídaně v tomto hotelu, je krásným začátkem dne. V podvečer je v restauraci živé klavírní vystoupení. Pobyt v hotelu má jedinečnou atmosféru. Vřele pobyt v něm doporučujeme!

Historie vzniku hotelu. Inspirován přáním krále Alfonsa XII, byl v Madridu vybudován luxusní hotel tak, aby by byl schopný konkurovat hotelu Ritz v Paříži. A tak se hotel Ritz dělí o pověst jednoho z nejluxusnějších hotelů Evropy spolu s druhými dvěma v Paříži a Londýně. Hotel Ritz byl otevřen v roce 1910 samotným králem Alfonsem XII. Byl navržen a vybudován pod osobním dohledem legendárního podnikatele v hotelové sféře, Cesara Ritze, který jej po sobě také pojmenoval. Výkonnými architekty byli Charles Mewes z Paříže a Luis de Landecho z Madridu a ve velmi krátké době už zdi budoucího hotelu vyrůstaly vysoko nad magnóliemi, cedry a květy sousedního Paseo del Prado.

Hlavní město Španělska leží ve středu země a má přes 3 miliony obyvatel. Královský Palác – Palacio Real je zámkem desetkrát větším než londýnský Buckinghamský palác a je obklopen mnoha nádhernými parky. Obrazárna muzea del Prado má k dispozici jedinečnou sbírku šesti tisíc malířských děl mistrů z celé Evropy. Plaza de Espańa s pomníkem Miguela de Cervantese a náměstí Mayor (místo, kde probíhaly veřejné popravy, býčí zápasy a upalování kacířů) jsou nejvýznamnějšími náměstími Madridu.

www.ritzmadrid.com

Zasílání nových článků

Hotely v Evropě - další tipy

Schlosshotel Berlin, Berlín – Německo
Schlosshotel Berlin, Berlín – Německo

Luxusní hotel v budově bývalého německého paláce

Gallery Hotel Art, Firenze – Itálie
Gallery Hotel Art, Firenze – Itálie

Vybraná gastronomie, současné umění a špičkové hotelové služby

Bulgari Hotel Milano, Milán – Itálie
Bulgari Hotel Milano, Milán – Itálie

Dokonalý luxus, pohodlí a moderní design

Tschuggen Grand Hotel Arosa – Švýcarsko
Tschuggen Grand Hotel Arosa – Švýcarsko

Exkluzivní hotel v exkluzivní lokalitě švýcarských hor