UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Chateau Mcely – McelyChceme změnit svět tím, že změníme ten váš.

Více ze služeb Luxusní hotely
  • a
  • aa
  • b
  • e
  • aaaaa
  • mcely5
Další fotky z Chateau Mcely – Mcely

Chateau Mcely je oblíbeným místem pro relaxační, romantické, očistné a pěstící pobyty uprostřed přírody, nezapomenutelné rodinné oslavy, svatby, konference a jiné zážitkové firemní akce, obědy, večeře, letní pikniky či čajové dýchánky dle staré aristokratické tradice.

Chateau Mcely, bývalé venkovské sídlo aristokratické rodiny Thurn-Taxisů, je místem konání zázraků, dávné historie, sídlem výjimečné pozitivní léčivé energie, absolutního klidu a hlubokého odpočinku těla, mysli a ducha v harmonickém souladu s okolní přírodou.

Zámek svým hostům nabízí ubytování ve 23 útulných pokojích a apartmánech s vlastním designem a jmény, elegantní zámecké sály, restauraci Piano Nobile s venkovním pátiem, sklepní „Klub Alchymista“ ze 17. století, exkluzivní lázně „Med, perly a hedvábí“, knihovnu ve věži zámku, střešní observatoř, pětihektarový anglický park a plejádu rozmanitých aktivit jako jsou například projížďky v historickém kočáře, cyklistika či kroket v parku.

Chateau Mcely je oblíbeným místem pro hluboko-odpočinkové pobyty, romantické víkendy, nezapomenutelné rodinné oslavy, svatby, konference a jiné zážitkové firemní akce, obědy, večeře, letní pikniky či čajové dýchánky dle staré aristokratické tradice.

Ubytování:

Pro naše hosty je připraveno 23 pokojů a apartmánů, které jsou unikátní stejně jako zámek sám. Každý z nich má svůj vlastní styl, jméno a je vybaven s maximální péčí a důrazem na každý detail.

První patro je přehlídkou světadílů. Můžete zde nalézt pokoje, jako je tajuplný „Orient“, elegantní „Evropa“, rozmarné „Jižní moře“, ale také naše nejkrásnější apartmá „Legenda“ s úchvatnou koupelnou a balkónkem. Druhé patro je ve znamení času. Zde převládají pokoje pojmenované podle měsíců v roce. Všechny pokoje (květinové, dvoulůžkové, dvoulůžkové deluxe, junior apartmány a luxusní apartmány) mají ale jedno společné, krásný výhled do okolního anglického parku.

Stravování:

Restaurace Piano Nobile je otevřena sedm dní v týdnu s jedinečným à la carte menu pod taktovkou zkušeného šéfkuchaře Libora Krušinského, který se řadu let učil od vyhlášeného francouzského šéfkuchaře Jacquese Auffrayse a získával cenné zkušenosti v Čechách i v zahraničí.

Čajový sál představuje dokonalou scenérii pro ryze aristokratický zážitek – čajový dýchánek.

Wellness:

Romantická venkovní vířivka, onyxová parní kabina s fontánkou na ledovou tříšť, masáže a terapie.

Na zámku Mcely jsou vždy vítány rodiny s dětmi.
Víme, jak jsou Vaše děti pro Vás důležité, proto se o ně společně s Vámi rádi postaráme. Děti speciálně uvítáme a obdarujeme je dárečkem, který je jistě potěší. Bude nám potěšením pro Vás zajistit hlídání dětí. Žádejte alespoň jeden den předem. Děkujeme. Připravili jsme dětské menu v restauraci Piano Nobile. Rádi uvaříme i jejich oblíbené speciality. Pro děti máme dětské židle nebo vysoké polštáře. K dispozici jsou bezplatné hry, hračky a omalovánky pro děti. Dále se mohou děti zabavit bezplatnými DVD s pohádkami.

Je libo trochu pohybu? Kromě kol pro dospělé máme i dětská jízdní kola včetně vozíčku pro nejmenší děti. Oblíbená je houpačka a pískoviště v anglickém parku. Naši recepční Vám ochotně doporučí aktivity zaměřené na rodiny (např. výlet do ZOO Chleby, procházka naším anglickým parkem či nedaleké projížďky na poníkovi). Vyzkoušejte v našem relaxační centrum “Med, perly a hedvábí” instruktážní 60 minutovou masáž pro Vaše miminko s uklidňujícím mandarínkovým dětským olejem.

Pro Vaše miminko rádi bezplatně připravíme košík na spaní nebo dětskou postýlku, vaničku, přebalovací podložku či kojící polštář. Pro větší děti jsou připraveny nočníčky a stupátka k umyvadlu. V pokoji děti naleznout oblíbenou dětskou kosmetiku.

Konference:

Prostory jsou navržené tak, aby poskytly veškerý technologický komfort, který se od nich očekává, ale zároveň aby působily na účastníky příjemně lidsky. Například všechny místnosti mají velká okna a krásné výhledy do parku.

Chateau Mcely disponuje čtyřmi společenskými místnostmi, které jsou vhodné k organizování firemních školení, menších konferencí, výjezdních zasedání, team building či stress management seminářů. Dva sály v přízemí – Čajový a Divadlo, které jsou navzájem propojitelné, Zlatý sál v první patře zámku. Jejich inventář je plně flexibilní a umožňuje přestavění dle Vašich potřeb. K sálům přiléhá hlavní zámecká chodba, využitelná k přestávkám či koktejlům. Za teplých dnů se nabízí k přednáškám, hrám nebo přestávkám i jižní parter před zámkem (je pokrytý signálem pro bezdrátové připojení na internet). Knihovna v posledním patře věže poskytne útočiště pro prezentaci, poradu menšímu týmu či zázemí pro novináře (max. 10 osob). Z knihovny je možné vyjít na vyhlídkovou terasu a za pomoci teleskopu pozorovat nebeská tělesa

Kapacita hotelu: 23 pokojů a apartmánů

Ceník ubytování: 1/2 od 3216 Kč, apartmá od 6365 Kč.

www.chateaumcely.com

Zasílání nových článků

Luxusní hotely - další tipy

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Komfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary
Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Nevšední a nezapomenutelný zážitek.

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Boscolo Carlo IV. Prague – Praha
Boscolo Carlo IV. Prague – Praha

Italský luxus a styl v nádherném novorenesančním paláci.