UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Grandhotel Pupp – Karlovy VaryKomfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Více ze služeb Luxusní hotely
  • 1
  • 2a
  • 27
  • 19
  • 2
  • 33
Další fotky z Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Při svém pobytu v jednom z nejstarších evropských hotelů se ocitnete v místech, kudy kráčejí dějiny. Bude nám ctí Vás v Grandhotelu Pupp přivítat. Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání a poskytnout Vám prvotřídní služby s tou nejlepší péčí. Vaše jméno bude spolu s dalšími významnými osobnostmi, které náš hotel každoročně navštíví, navždy zapsáno do seznamu hostů slavného hotelu. Budeme potěšeni, pokud si i Vy Grandhotel Pupp oblíbíte. Věříme, že se stane vyhledávaným cílem Vašich cest.

Grandhotel Pupp  je  již po tři staletí tradičním symbolem Karlových Varů, místem  komfortu a prvotřídních služeb pro hosty z celého světa.

V nově otevřeném Pupp Royal Spa můžete podstoupit klasickou lázeňskou léčbu metabolismu, zažívacích a pohybových obtíží, nechat se omlazovat oxygenoterapeutickým programem nebo projít antistresovým programem. Chvíle relaxace a odpočinku můžete strávit ve společnosti našich odborných pracovnic nabízejících celotělovou péči kosmetickou řadou Biodroga.

Ubytování:

Grandhotel Pupp de Luxe *****
111 luxusně vybavených pokojů s minibarem, trezorem, satelitní televizí, Pay TV, rozhlasem, telefonem, internetovým připojením, luxusní koupelnou a WC. Apartmány a Premier Suity jsou klimatizovány.

Grandhotel Pupp First Class ****
117 pokojů s minibarem, trezorem, satelitní televizí, Pay TV, rozhlasem, telefonem, internetovým připojením, koupelnou a WC. 

Stravování:

Gastronomický zážitek zaručuje luxusní Grandrestaurant. Zážitkové menu, staročeské domácí speciality a mezinárodní kulinářské delikatesy pro Vás denně připravuje tým nejlepších kuchařů.

Na procházce Karlovými Vary nelze minout světoznámou kavárnu Café Pupp a neochutnat vyhlášené dezerty připravované dle tradičních receptů. Kapacita kavárny 60 míst.

Club Malá Dvorana: Bar s jedinečnou atmosférou 19. století se nachází v nejstarších prostorách hotelu. Široký výběr gurmánských specialit. Kapacita 70 míst.

O večerní zábavu se postará Becher´s Bar. Oblíbený noční bar v Karlových Varech je nádherně provedenou kopií klasických staroanglických barů Londýna dvacátých let 20. století. Každý den živá hudba. Široký výběr piva, koktejlů a gurmánských specialit.
Kapacita 75 míst.

Becher´s Bar  Rendez-vous: Bar s letní zahrádkou. Vybrané barové pochoutky a tradiční dezerty. Výběr z více než 200 míchaných koktejlů. Kapacita 60 míst – bar, 60 míst – zahrádka.

Wellness:

Pupp Royal Spa: Komplexní lázeňská péče, komplexní relaxační programy a stomatologické centrum. Můžete podstoupit klasickou lázeňskou léčbu metabolismu, zažívacích a pohybových obtíží. Tím však výčet zdejších služeb, podávaných příjemným personálem, ani zdaleka nekončí. Jmenujme jen pro úplnost péči o chrup, celotělovou kosmetiku a léčbu celulitidy.

Pro každého pacienta je sestavován za pomoci odborníků individuální léčebný plán prováděný převážně na základě čistě přírodní léčby. 

TAWAN SPA & HEALTH CLUB:  Centrum thajských masáží se nachází v prvním patře hotelové části de Luxe.

Užijte si příjemné chvíle relaxace a odpočinku v hotelovém relaxačním centru ve stylu římských lázní. Sauna, parní lázeň, whirlpool, fit-centrum Vás vybízejí, abyste si vedle denních aktivit dopřáli něco dobrého pro své zdraví.

FRANCK PROVOST PARIS: Luxusní vlasové studio, manikérské a pedikérské služby jsou Vám k dispozici každý den.

Slavnostní sál: Nádherný neobarokní interiér Slavnostního sálu s kapacitou až 750 osob představuje jednoznačně nejreprezentativnější prostor v Karlových Varech. Právě pro svůj jedinečný vzhled a atmosféru je často vyhledáván pro luxusní prezentační akce, nemluvě o kulturních událostech mezinárodního významu jako je tradiční Mezinárodní filmový festival, festival cestopisných filmů Tourfilm a mnohé další.

Kapacita hotelu: cca 420 lůžek

Ceník ubytování:

Grandhotel Pupp de Luxe:  1/1 pokoj 240 €, 1/2 pokoj 310 €, Junior Suite 390 €, Premier Suite 450 €, Apartmá (Pupp, Beethoven, Dvořák, Goethe) 590 €, Císařské apartmá 780 €, Prezidentské apartmá 1450 €.

Grandhotel Pupp First Class:  1/1 pokoj200 €, 1/2 pokoj 260 €, Apartmá 340 €

www.pupp.cz

Zasílání nových článků

Luxusní hotely - další tipy

Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary
Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Nevšední a nezapomenutelný zážitek.

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Boscolo Carlo IV. Prague – Praha
Boscolo Carlo IV. Prague – Praha

Italský luxus a styl v nádherném novorenesančním paláci.

Chateau Mcely – Mcely
Chateau Mcely – Mcely

Chceme změnit svět tím, že změníme ten váš.