UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Comsa Brno Palace Hotel – BrnoDokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Více ze služeb Luxusní hotely
  • 18
  • a
  • 8
  • 1
  • 2
  • 4
Další fotky z Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Exklusivní hotel, kde se elegance a styl snoubí s kvalitními službami a příjemnou atmosférou. Hotel Comsa Brno Palace je unikátně umístěn v exklusivní části města Brna, v samotném historickém srdci města, v blízkosti nejvýznamnějších obchodních a správních center. Comsa Brno Palace Hotel je vzdálen jenom 10 minut od areálu BVV – Brněnské veletrhy a výstavy.

Hotelový komplex je situován v rekonstruované budově Městského dvora vybudovaného v r. 1855. Novodobě se Comsa Brno Palace stal opět synonymem klasické elegance a moderního designu. Hotel Comsa Brno Palace udržuje to nejlepší z tradičních hodnot a zároveň neustále zvyšuje standardy služeb. Hosté našeho hotelu mají k dispozici přátelskou a vysoce profesionální obsluhu stejně jako moderní obchodní zázemí na pokojích a celém hotelu.

Comsa Brno Palace hotel je dokonalé místo pro firemní i soukromé akce, a to od standardních školení až po prestižní koktejlové párty.

Ubytování:

Hotelovým hostům nabízíme následující služby: klimatizace ve všech pokojích a apartmá, volné připojení k internetové síti pomocí Wi-Fi  a LAN, parkovací servis, minibar, LCD televizory, pracovní stůl s lampou, pokojový trezor, nadstandardně velká lůžka, luxusní povlečení a kosmetické doplňky, široký výběr z polštářů, župany a domácí obuv.

Pro Vaše pohodlí: concierge, parkovací služba, 24-hodinový pokojový servis, denní tisk, prádelna a čistírna (standardní i expresní služba), zprostředkování pronájmu vozu a limuzíny, hlídání dětí dle požadavku hosta, zvukotěsná okna, domácí zvířata povolena

Pro Vaši bezpečnost: 24-hodinová bezpečnostní služba hotelu

Pro Vaše potěšení: kadeřnictví, relaxační zóna – sauna, masážní studio, fitness

Pro Vaše obchodní aktivity:  kompletně vybavené business centrum, Wi-Fi připojení v prostorách hotelu, konferenční sál a menší sály

Stravování:

Restaurace Palazzo a její bar jsou elegantně navrženy a funkčně zařízeny španělským návrhářem Paco Entrenou, celkem 40 míst tvoří pulsující, stylový a elegantní prostor. Náš šéfkuchař Liam Claringbold Vám nabízí svůj osobitý náhled na moderní kuchyni a bohaté zkušenosti s příměsí středozemní kuchyně, kdy jídlo je vzrušující oslavou chuti a rozmanitosti. Inspirován svými vzpomínkami z dětství se Liam Claringbold vrací zpět k představám o elegantním stolování, kde jídlo je významnou událostí, která má být atraktivní, zábavná i okouzlující.

Wellness:

Wellness Space hotelu Comsa Brno Palace ve spolupráci s AVENUE Hair&Beauty Vám nabízí profesionální služby pro Váš jedinečný zážitek. Studio používá pro péči o tělo luxusní kosmetickou řadu Panpuri a pro ošetření rukou kosmetiku Opi.
Přijďte si k nám odpočinout do příjemného prostředí vyplněného relaxační hudbou a vyberte si ze široké nabídky ošetření pleti.

Kapacita hotelu: 107 deluxe pokojů, 6 junior suites, 6 suite.

Ceník ubytování: junior suite od 161 eur, de luxe room od 126 eur, suite od 196 eur

www.comsabrnopalace.com

Zasílání nových článků

Luxusní hotely - další tipy

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Komfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary
Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Nevšední a nezapomenutelný zážitek.

Boscolo Carlo IV. Prague – Praha
Boscolo Carlo IV. Prague – Praha

Italský luxus a styl v nádherném novorenesančním paláci.

Chateau Mcely – Mcely
Chateau Mcely – Mcely

Chceme změnit svět tím, že změníme ten váš.