UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Savoy Westend Hotel – Karlovy VaryNevšední a nezapomenutelný zážitek.

Více ze služeb Luxusní hotely
  • 1
  • 35
  • 2a
  • 15
  • 12
  • 7
Další fotky z Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Lázeňský a hotelový resort Savoy Westend Hotel se nachází v elitní historické části Karlových Varů. Spojuje unikátní historii, která se datuje od roku 1897, s dnešními mezinárodními hotelovými standardy na pětihvězdičkové úrovni. Unikátní původní architektura a přirozená krása okolních lesů se zde snoubí v harmonii s tradiční i moderní balneologií.

Chcete-li, aby byl Váš lázeňský pobyt neopakovatelným a jedinečným zážitkem, pak přijměte naše pozvání do exkluzivního a pohádkově kouzelného lázeňského resortu Savoy Westend Hotel, který se nachází v nejatraktivnější historické části Karlových Varů. Nechte se unést atmosférou starých časů, která Vás bude provázet na každém kroku. Díky pečlivé rekonstrukci původních historických budov a zachování unikátních architektonických prvků v kombinaci s citlivým začleněním nejmodernějšího vybavení splňuje tento lázeňský resort požadavky i té nejnáročnější klientely.

Ubytování:

Lázeňský resort o celkové rozloze 7.000 m2 se skládá z pěti secesních vilových domů: Savoy, Artemis, Kleopatra, Carlton, Rusalka. Všechny vily jsou přímo propojeny s balneo centrem Spa Afrodite o rozloze 3.000 m2.

5 kategorií pokojů: Economy, Standard, Comfort, Superior, Superior Plus. Cena pokoje vždy zahrnuje snídani formou buffetu a à la carte, vstup do bazénu, vířivky, sauny, fitness centra a parkování.

Stylově vybavené koupelny s vanou a sprchou, postele velikosti „king size“ (možnost oddělených postelí), nekuřácké pokoje, bezbariérové pokoje, samostatně ovládaná klimatizace, telefon, pokojový trezor, satelitní a placená TV, elekronický zámek, minibar, internetové připojení, župan a domácí trepky, žehlící sada, čistící sada na boty a oděv, fén, sada pro přípravu teplých nápojů (káva, čaj, kakao).

Stravování:

Savoy Restaurant:  kapacita pro 150 osob, celodenní lázeňská restaurace s ojedinělým výhledem, bohatá nabídka snídaní formou švédských stolů, speciální menu dietní kuchyně, menu pro každou příležitost, nabídka à la carte.

Savoy Royal Restaurant: 4 oddělitelné salonky o celkové kapacitě 40 osob, Haute cuisine à la carte gourmet restaurant, luxusní prostory se zdobnými štuky a křišťálovými lustry, stylově zařízený interiér, bohatý výběr z mezinárodní kuchyně, nabídka vín z celého světa, ideální místo pro slavnostní okamžiky.

King’s Club Bar: kapacita pro 36 osob,  Lobby–Café–Bar, bohatý výběr nápojů, výběr doutníků, nabídka studených a teplých pokrmů, každý večer živá hudba, 24 hodinový servis, Wi-Fi internetové připojení (zdarma).

Wellness, lázně a sport:

Wellness – fenomén posledního desetiletí – je dnes již nedílnou součástí moderního lázeňství. Na rozdíl od klasického léčebného lázeňství, které slouží k léčení a doléčování zdravotních komplikací a obtíží, wellness je zaměřeno především na zdravý způsob života, navození rovnováhy mezi fyzickou kondicí, krásou a duševní pohodou člověka, na odpočinek a relaxaci a v neposlední řadě také na prevenci před psychickými i zdravotními problémy.

Ve wellness centru hotelu Savoy Westend si můžete dopřát od každého trochu. Svou fyzickou kondici si můžete zdokonalit ve skvěle vybaveném fitness centru pod vedením odborného trenéra. Své svaly můžete potrápit, a následně uvolnit, i v krytém 25 metrů dlouhém bazénu s masážními tryskami, vodopády či protiproudem a k dispozici je Vám samozřejmě i whirlpool. Jako báječný relaxační, a zároveň i preventivní, prostředek můžete využít suchou saunu či parní lázeň a nebo se jen uvelebit na lehátku a nechat se ukolébat šuměním vody a zapomenout na okolní svět.

Komplexní lázeňská léčba zahrnuje 3 lázeňské procedury denně, kromě nedělí, maximálně však 18 lázeňských procedur týdně, 3 lékařské prohlídky (vstupní, kontrolní a výstupní), přičemž minimální délka čerpání Komplexní lázeňské léčby je 7 nocí.

Lázeňská léčba Relax: Jedná se o odlehčenou formu lázeňské léčby, která je koncipována spíše jako preventivní program pro posílení Vašeho zdraví a obranyschopnosti Vašeho organizmu. Lázeňská léčba Relax zahrnuje 1 lázeňskou proceduru denně, kromě nedělí, maximálně však 6 lázeňských procedur týdně, 1 lékařské vyšetření, přičemž minimální délka čerpání Lázeňské léčby Relax jsou 3 noci.

Vedle možnosti Komplexní lázeňské léčby a Lázeňské léčby Relax nabízí hotel Savoy Westend i několik speciálních léčebných programů se zaměřením na konkrétní typ zdravotních problémů a onemocnění a s ohledem na ně i s přesně specifikovaným složením lázeňských procedur, které je však možné po konzultaci s lékařem upravit dle aktuálního zdravotního stavu hosta.

Sport v Resortu: 4 dráhový bowling, in-door golf simulátor, fitness, plavání, stolní tenis, kulečník, šipky, šachy, stolní hry, počítačové hrady, tenis, nordic walking, horská cyklistika, jízda na koni, lyžování, rybaření, lov zvěře, vyhlídkové lety…

Konference:

Konferenční místnost „Savoy“: kapacita 66 osob, moderní konferenční vybavení, Wi-Fi, LAN internetové připojení, místnost disponuje denním světlem s možností zatemnění, terasa pro kuřáky, semináře na klíč.

Meetingové salonky „Savoy Soyal“:  3 jednotlivě oddělitelné konferenční místnosti o celkové kapacitě 41 osob, luxusní prostory se zdobnými štuky a křišťálovými lustry, moderní konferenční vybavení, Wi-Fi, LAN Internetové připojení, všechny místnosti disponují denním světlem s možností zatemnění, semináře na klíč, uzavřené salonky pro malé konference.

Kapacita hotelu: 104 pokojů + 12 suitů a apartmánů

Ceník ubytování: Economy od 165 €, Standard od 200 €, Comfort od 240 €, Superior od 275 €, Superior Plus od 340 €, Junior Suite od 610 €, Apartment od 610 €, Suite od 670 €, Savoy Suite 715 €, Presidential Suite od 795 €.

www.savoywestend.cz

Zasílání nových článků

Luxusní hotely - další tipy

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Komfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Boscolo Carlo IV. Prague – Praha
Boscolo Carlo IV. Prague – Praha

Italský luxus a styl v nádherném novorenesančním paláci.

Chateau Mcely – Mcely
Chateau Mcely – Mcely

Chceme změnit svět tím, že změníme ten váš.