UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Four Seasons Hotel Prague – PrahaPětihvězdičkový luxusní hotel s vlastní restaurací Allegro

Více ze služeb Luxusní hotely
  • 24
  • 84
  • 74
  • 124
  • 114
  • 1011
Další fotky z Four Seasons Hotel Prague – Praha

Vítejte v hotelu Four Seasons Prague, umístěném v pohádkově nejžádanější městské poloze – na okraji Vltavy, pár kroků od Karlova mostu. Hotel, schovaný v kompletně zrekonstruovaném barokním komplexu, má skutečně pohádkovou atmosféru. Jeho poloha pár kroků od Karlova mostu má řadu výhod, protože po ránu a v noci je most doslova liduprázdný, takže může být jen váš.

Výzdoba interiéru hotelu je inspirována různými historickými obdobími. Hotel nabízí 161 pokojů, včetně 20 apartmánů, jež patří mezi největší v Praze. V každém pokoji je mramorová koupelna s hlubokou vanou, plochá televizní obrazovka, iPod připojení a vysokorychlostní internet.

Ubytování a služby:

Hotel Four Seasons nabízí špičkové vybavení a služby, například nonstop donášku jídel do pokoje, nonstop prádelnu/čistírnu/žehlírnu, nonstop vícejazyčný Concierge servis, bezplatné leštění bot přes noc, obchůdek se suvenýry, nekuřácké pokoje, expresní lisování kalhot, půjčovnu deštníků, valet parkování, dětský koutek s knihovničkou, špičkové fitness služby, oceňovanou restauraci Allegro, společenskou halu, oddělenou pánskou a dámskou saunu a špičkové lázeňské služby. Hotel Four Seasons je též prvotřídní místo k pořádání obchodních schůzek. Hotel nabízí nonstop služby podnikatelům, čerstvý denní tisk, audiovizuální vybavení, počítače, sekretářské služby, překladatelské a tlumočnické služby, drátový i bezdrátový internet v zasedacích sálech a mnoho dalšího.

Stravování:

V restauraci Allegro si mohou hosté vychutnat výhled na řeku a Pražský hrad a v sezoně si užít posezení na terase. Ochutnat můžete italskou, středomořskou a klasickou kontinentální kuchyni, stejně jako české speciality. Restaurace Allegro byla vyhlášena nejlepší restaurací v České republice pro rok 2006, 2007 a 2008.

Wellness a sport:

Hosté mohou využít celou řadu masáží v Health Clubu. Jsou zde oddělené relaxační zařízení pro muže a ženy se saunou, kde vonící voda proudí přes horké kameny. Dále mohou navštívit plochu s nejmodernějším fitness zařízením. Služby osobního trenéra jsou plně k dispozici.

Kapacita hotelu: 161 pokojů, včetně 20 apartmánů

Ceny ubytování: 1/2 pokoj od 325 eur 

www.fourseasons.com/prague

Zasílání nových článků

Luxusní hotely - další tipy

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Komfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary
Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Nevšední a nezapomenutelný zážitek.

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Boscolo Carlo IV. Prague – Praha
Boscolo Carlo IV. Prague – Praha

Italský luxus a styl v nádherném novorenesančním paláci.