UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Mandarin Oriental Prague – PrahaAntický, moderní a zcela luxusní hotel v historické části Prahy

Více ze služeb Luxusní hotely
  • 17
  • 23
  • 103
  • 113
  • 63
  • 142
Další fotky z Mandarin Oriental Prague – Praha

Nabízíme Vám ojedinělé útočiště v klidné, dlážděné ulici na Malé Straně. Budova hotelu je bývalý klášter ze 14. století, obohacen současným designem a architektonickými prvky. Jedná se o luxusní hotel se zachovanou úžasnou historií.

Praha je známá svojí historickou architekturou, všechny naše pokoje pečlivě zachovávají charakter toho, co bylo v původním dominikánském klášteře. Nabízíme pokoje i apartmány s výhledem na Malou Stranu, klášterní zahrady, Pražský hrad, Staré Město.

Ubytování:

Ve vašem pokoji v hotelu Mandarin Oriental Prague na vás čeká barokní atmosféra s klenutými stropy a starobylými parketovými podlahami. Pokoje jsou jakoby malá muzea dobové architektury, kde se designéři zaměřili na každý luxusní detail.

Stravování:

Intimní restaurace Essensia s renesančně klenutými stropy nabízí to nejlepší z asijské a moderní evropské kuchyně pod vedením šéfkuchaře Ari Munandara.

Restaurace Essensia:  Kontrastující soudobý design pod klenutými stropy. Menu z asijských a evropských receptů připravených s moderním vkusem. Náš starobylý vinný sklípek si lze zamluvit pro soukromé akce.

Bar Barego: Vstupte přes naše dlážděné nádvoří do jednoho z nejsofistikovanějších pražských barů, ve kterém se důmyslně míchají světla, textury a moderní koktejly.

Monastery Lounge: Odpolední čaj servírujeme na požádání v impozantní barokní kolonádě někdejších křížových chodeb. Menu zahrnuje bylinné čaje, které jsou našimi specialitami, lahodné cukrářské výrobky a lehké pikantní dezerty.

Wellness a sport:

Jediné lázně na světě nacházející se v budově bývalé renesanční kaple byly zvoleny nejlepšími lázněmi v České republice. Toto atmosférické, historické místo je ideálním výchozím bodem pro Vaši cestu k rovnováze mezi tělem, mysli a duchem.

Pocit soukromí je zajištěn díky podzemní chodbě, kterou mohou hosté v županech přejít přímo do hlavní budovy a svých pokojů. Podívejte se prosím na naše hlavní procedury a celodenní programy. 

Vybavení lázní

6 lázeňských apartmá, z nichž dvě jsou ideální pro dvojice, soukromá tepelná a vodní zařízení, která jsou nedílnou součástí apartmá: parní sprchy, lázeň Rasúl, bazének Vitality Pool, apartmá pro thajskou masáž, relaxační prostor / Tea Lounge, fitness centrum, koutek péče o krásu, spa butik pro pokračování v lázeňské terapii i doma, značkové produkty Mandarin Oriental

Konference:

Velikost našeho hotelu umožňuje, abychom pro vaši konferenci zajistili úplnou exkluzivitu a asistenci výhradně určeného manažera pro konference. 

V celém hotelu máme širokopásmové připojení a všechny konferenční prostory disponují sítí Wi-Fi. Pro obchodní schůzky či konference je k dispozici níže uvedené vybavení. Na vaše přání s potěšením zajistíme dodatečné osvětlení, ozvučení nebo vizuální vybavení, abychom přispěli k hladkému průběhu pořádané akce.

Kapacita hotelu: 99 pokojů a apartmánů

Ceník ubytování: pokoj Superior od 299 eur, pokoj Deluxe od 339 eur, pokoj Mandarin Superior od 369 eur,  pokoj Premier od 599 eur, apartmán Junior od 809 eur.

www.mandarinoriental.com/prague

Zasílání nových článků

Luxusní hotely - další tipy

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Komfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary
Savoy Westend Hotel – Karlovy Vary

Nevšední a nezapomenutelný zážitek.

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Boscolo Carlo IV. Prague – Praha
Boscolo Carlo IV. Prague – Praha

Italský luxus a styl v nádherném novorenesančním paláci.