UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Alcron Restaurant a La Rotonde Restaurant – PrahaRestaurace hotelu Alcron

Více ze služeb Restaurace
  • 220
  • 615
  • 315
  • 415
  • 515
  • 715
Další fotky z Alcron Restaurant a La Rotonde Restaurant – Praha

Elegantní restaurace, umístěné na předních příčkách žebříčku 100 nejlepších restaurací. Obě restaurace nabízejí nedělní brunch, business lunch, taneční večery, nedělní grilování a speciální nabídku pro děti. Dále nabízí lekce vaření, barmanské lekce a lekce pro děti.

Alcron Restaurant
Tato restaurace s intimní atmosférou, která získala již mnohá ocenění, nabízí posezení pro pouhých 24 hostů. Delikátní a kreativně připravené rybí menu a pokrmy z mořských plodů nesou kulinářský rukopis jednoho z nejlepších pražských šéfkuchařů, Romana Pauluse. Svou labužnickou kuchyní, nádherným prostředím a zdvořilou obsluhou je restaurace Alcron příslibem skutečně nezapomenutelného večera.

Restaurant Alcron je uveden na 1. místě žebříčku 100 nejlepších restaurací, který sestavil český průvodce pro gurmány Grand Restaurant pro rok 2009. V roce 2006 a 2007 byl ve stejném žebříčku umístěn na 2. místě.

La Rotonde Restaurant
La Rotonde, elegantní restaurace ve stylu Art Deco a držitel několika ocenění, nabízí vynikající výběr pokrmů z mezinárodní i místní tradiční kuchyně. Naši talentovaní kuchaři vytvoří z Vaší večeře kulinářský zázrak, na který nikdy nezapomenete. V letních měsících je možné posedět při neformální večeři na půvabné, nově rekonstruované venkovní terase.

Každou neděli pořádáme oblíbené nedělní jazzové brunche, při nichž se můžete za decentních tónů swingu vydat na vzrušující cestu za taji české a světové kuchyně.

Restaurant La Rotonde je uveden na 7. místě žebříčku 100 nejlepších restaurací, který sestavil český průvodce pro gurmány Grand Restaurant v roce 2009. V roce 2007 se restaurace ve stejném žebříčku umístila na 3. místě. V roce 2006 se ve stejnojmenném žebříčku umístil na 5. místě.

www.alcron.cz

Zasílání nových článků

Restaurace - další tipy

Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota
Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota

Pohádková romantika jižních Čech.

Restaurace Noem Arch – Brno
Restaurace Noem Arch – Brno

Luxusní restaurace v Brně

U Hroznu – Čejč
U Hroznu – Čejč

Vinný sklípek U Hroznu v Čejči

Bugsy´s Bar – Praha
Bugsy´s Bar – Praha

Bar celebrit