UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

U Hroznu – ČejčVinný sklípek U Hroznu v Čejči

Více ze služeb Restaurace
  • 133
  • 171
  • 152
  • 142
  • 123
  • 115
Další fotky z U Hroznu – Čejč

Čekáme vás ve známé vinařské obci Čejč. V jedné z nejjižnějších a nejteplejších oblastí Moravy, vinařské oblasti Mutěnické, se božský nektar vyznačuje svěžím charakterem, výraznějšími kyselinkami a intenzivnějším projevem aromatických látek.  V samotné chladivé oáze posedíte ve dvou podlažích s kapacitou až 100 osob. Sklep je otevřen celoročně.

Součástí nabídky je vždy ochutnávka našich vín s výkladem sklepmistra ve sklepě mezi sudy a bohaté celovečerní pohoštění.

Nabízíme tři obědová menu (od 290 Kč do 390 Kč  včetně DPH.)  s odpoledním posezením.Pro večerní posezení pro Vás nabízíme 13 druhů menu (2 vegetariánské) v cenách od 354 Kč do 724 Kč včetně DPH.

Rádi Vám připravavíme i menu na míru. Na mlsné jazýčky čekají sudová nebo archivní vína, a aby celou dobu bylo co do žaludku ,na výběr je z dlouhé řady menu. Klobásky z udírny, chléb s domácím sádlem či moravské hodové koláčky a pozor komu „nejede“ pečené selátko nebo kuřátko, může si objednat i vegetariánské menu.

Letním hitem je zahradní grilování různých druhů mas včetně ryb, na nové letní terase s posezením u grilu v malebné okolní přírodě kolem vinného sklepa. To všechno okusíte v našem stylovém sklepě, kam se tak obezřetně vchází, ale odkud se tak uvolněně vrací na svět.  

Sklípek je na vlastním pozemku se sadem a vinicemi, takže je dostatek prostoru na nadýchání se svěžího vzduchu a udělat si příjemnou procházku.

Ve sklípku je možné pořádat i různá školení,prezentace a semináře, jelikož je vybaven projektorem spolu s projekčním plátnem.

www.vinny-sklipek.cz

Zasílání nových článků

Restaurace - další tipy

Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota
Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota

Pohádková romantika jižních Čech.

Restaurace Noem Arch – Brno
Restaurace Noem Arch – Brno

Luxusní restaurace v Brně

Bugsy´s Bar – Praha
Bugsy´s Bar – Praha

Bar celebrit