UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

RestauraceNejlepší restaurace a bary.

Zpět na katalog hotelů

Nejlepší restaurace a bary.

Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota

Restaurace se nachází v objektu, který leží přímo naproti zámku Červená Lhota. Restaurace je umístěna v budově, která je památkově chráněna a to nabízí klientům možnost vychutnat si jídlo v neopakovatelné atmosféře s přímým výhledem na zámek. Interiér je koncipován do stylu moderního designu a využívá jak tradičních materiálů a prvků, tak výrazových prostředků současného stylu respektujících minulost

2
Alcron Restaurant a La Rotonde Restaurant – Praha

Elegantní restaurace, umístěné na předních příčkách žebříčku 100 nejlepších restaurací. Obě restaurace nabízejí nedělní brunch, business lunch, taneční večery, nedělní grilování a speciální nabídku pro děti. Dále nabízí lekce vaření, barmanské lekce a lekce pro děti.

220
Restaurace Noem Arch – Brno

Restaurace Noem Arch nabízí mezinárodní kuchyni, čerstvé ryby a mnoho dalších specialit. Vedle A la carte připravujeme obědová menu a pravidelné sezónní nabídky. V letních měsících pak na letní zahrádce nabízíme chutné saláty a speciality z venkovního grilu. Kromě originálních jídel Váš gastronomický zážitek určitě obohatí unikátní interiér, a také i výběr rozmanitých druhů vín z celého světa, které restaurace nabízí.

210
U Hroznu – Čejč

Čekáme vás ve známé vinařské obci Čejč. V jedné z nejjižnějších a nejteplejších oblastí Moravy, vinařské oblasti Mutěnické, se božský nektar vyznačuje svěžím charakterem, výraznějšími kyselinkami a intenzivnějším projevem aromatických látek.  V samotné chladivé oáze posedíte ve dvou podlažích s kapacitou až 100 osob. Sklep je otevřen celoročně.

133
Bugsy´s Bar – Praha

Bugsy´s Bar je místem, kam lidé chodí rádi, kde potkávají ty, které mají rádi a naši barmani je při tom rozmazlují. Naši hosté jsou nároční a pokud my od nich dostáváme důvěru, je to ten důvod, pro který to děláme. Jsme otevřené místo, kde nikdo nedostává lepší servis, než ten druhý.

1
Buddha Bar Hotel Prague – Praha

Po Bejrútu, Dubaji, Kyjevu, Sao Paolu, Londýně a Jakartě se otevřely dveře světově proslulé pařížské restaurace a baru nyní také v Praze. Typickou vlastností pro Buddha Bar Praha jsou dvě impozantní podlaží (cca 800 m2) s vysokými stropy a spousty intimního prostoru k jídlu, odpočinku, pozorování a k tomu být viděn.

1126
TAT Bar – Praha

Barmanky „divoké kočky“ tancují na stolech a baru, drinky tečou proudem, kdo ještě nezažil ten si musí dát Bodyshot, DJ pouští ty největší pecky a Vy se královsky bavíte celou noc. Tohle není film nebo jen něčí fantazie. To je nový TAT Bar! Čas od času zažijete událost která si říká o oslavu. Máme řešení! Jedinečný zábavný program spojený se skvělým sortimentem drinků.

1109
Restaurace Terasa U Zlaté studně – Praha

Restaurace Terasa u Zlaté studně se nachází ve 4. patře hotelu U Zlaté studně, odkud se přesvědčíte, že Praha je skutečně stověžatá. Vychutnejte si vybrané delikatesy okořeněné fantastickým výhledem na Prahu! Zažijte moment překvapení, když ochutnáte novou kombinaci jedinečných chutí. Příjemný gastronomický zážitek.

101

Zasílání nových článků