UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Restaurace Terasa U Zlaté studně – Praha Zveme Vás na krok do jiného světa

Více ze služeb Restaurace
  • 101
  • a
  • 051
  • 041
  • 11
  • 031
Další fotky z Restaurace Terasa U Zlaté studně – Praha

Restaurace Terasa u Zlaté studně se nachází ve 4. patře hotelu U Zlaté studně, odkud se přesvědčíte, že Praha je skutečně stověžatá. Vychutnejte si vybrané delikatesy okořeněné fantastickým výhledem na Prahu! Zažijte moment překvapení, když ochutnáte novou kombinaci jedinečných chutí. Příjemný gastronomický zážitek.

Na novém interiéru restaurace se podíleli italští architekti Lorenzo Carmelini a Katrin Herden a opět zde vnesli pro ně typickou, zajímavou kombinaci moderního designu s renesančními prvky. Jejich podpisem se pyšní též interiér sesterského hotelu ARIA.

Po obědě si můžete dopřát procházku (v otevíracích hodinách) zahradami Pražského hradu. Přímý vstup do zahrad z terasy restaurace kdysi sloužil jako osobní vchod pro císaře Rudolfa

Šéfkuchař Pavel Sapík a jeho tým pro vás připravují téměř alchymistická díla. Talent zdědil po předcích. Narodil se v roce 1975 v kuchařské rodině s dlouholetou tradicí. Vaření bylo jeho dětství a kuchyně hřištěm. Podle dobových záznamů se rod Pavla Sapíka, pocházející z jižní Moravy, zabývá „hostinskými a řeznickými službami“ již od 17. století. Prošel praxí a zahraničními strážemi v Rakousku, Itálii, Francii, v Singapuru a v Německu. Již v sezóně 2001/2002 získal stříbro jako Kuchař roku.

Je členem národního týmu, který pravidelně vozí medaile z pohárů FHA Cullinary Challenge Singapore. Ve sbírce má bronzovou, stříbrnou i zlatou. Stříbro a bronz získal i na olympiádě IKA v Erfurtu.

Vinotéka.
Široká nabídka vín, která zahrnuje vína z celého světa, přičemž majoritně jsou zastoupena česká, moravská a francouzská vína. Ostatní vinařské provenience jsou zde zastoupeny svými typickými odrůdami.

Plánujete svatební hostinu či firemní akci? Sestavíme vám speciální menu na míru dle vašich požadavků. Kapacita naší restaurace nabízí až 40 míst ve vnitřní části restaurace a až 50 míst na letní terase.

www.terasauzlatestudne.cz

Zasílání nových článků

Restaurace - další tipy

Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota
Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota

Pohádková romantika jižních Čech.

Restaurace Noem Arch – Brno
Restaurace Noem Arch – Brno

Luxusní restaurace v Brně

U Hroznu – Čejč
U Hroznu – Čejč

Vinný sklípek U Hroznu v Čejči