UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Červená Lhota Restaurant – Červená LhotaPohádková romantika jižních Čech.

Více ze služeb Restaurace
  • 2
  • 3
  • 8
  • 4
  • 1
  • 50
Další fotky z Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota

Restaurace se nachází v objektu, který leží přímo naproti zámku Červená Lhota. Restaurace je umístěna v budově, která je památkově chráněna a to nabízí klientům možnost vychutnat si jídlo v neopakovatelné atmosféře s přímým výhledem na zámek.

Interiér je koncipován do stylu moderního designu a využívá jak tradičních materiálů a prvků, tak výrazových prostředků současného stylu respektujících minulost. Jeden ze salonků je situován s přímým výhledem na zámek a hosté si tak mohou vychutnat opravdu pohádkově romantickou atmosféru.

Salonek s přímým výhledem na zámek – kapacita cca 40 míst. Salonek je celý situován s pohledem na zámek, zámeckou bránu  a předzámčí, takže při dobrém jídle můžete nerušeně pozorovat, vychutnávat krásy této monumentální stavby a nasávat pohádkovou atmosféru let minu lých.

Salonek s výhledem na venkovní terasu restaurace – kapacita cca 30 míst. Salonek je situován směrem na terasu , nicméně o kouzlo atmosféry nebudete připraveni ani zde. Salonek je zrekonstruovaný a zařízený do moderního stylu, avšak respektující kouzlo let minulých, jak je možno vidět na starém klenutí a ponechání historických prvků.

Horní restaurace – kapacita cca 80 míst. Restaurace je umístěna v prostějším křídle objektu, než jsou umístěny dva předcházející salonky, v prvním patře, s dvěma vstupy na balkon směřujícím na terasu restaurace. Tato restaurace je využívána zejména pro předem dohodnuté soukromé akce.

Venkovní terasa – kapacita cca 80 míst. Posezení na venkovní terase opět nabízí z některé své části příjemný a romantický výhled na zámek. Terasa je krytá velkými slunečníky, má k dispozici venkovní bar a nabízí i hrací koutek pro děti se spoustou zábavy.

Červená Lhota Restaurant nabízí jídla lehké mezinárodní kuchyně s důrazem na moderní vzhled pokrmu na talíři. Jídelní lístek nabízí stručné, přitom velmi pestré menu, kde si labužnicky pochutná i největší milovník ryb, drůbeže, hovězího masa, ale i například vegetarián. Součástí nabídky je i denní menu, vč. dětského obsahující běžné, cenově dostupnější, pokrmy. Bar je reprezentován také širokou paletou nabídky domácích i zahraničních vín.

Další netradiční nabídkou služeb je půjčování piknikových košů s širokou škálou drobných pochutin studené kuchyně a nápojů. V letošním roce restaurace zahájila také provoz venkovního stánku s nabídkou několika nejoblíbenějších druhů míchaných nápojů.

Červená Lhota Restaurant nabízí zajištění firemních akcí, meetingů, školení, kongresů a předváděcích akcí. Rádi pro vás připravíme firemní akci od zajištění prostor, včetně kompletního informačního i technického servisu, zajistíme občerstvení během dne i večerní slavnostní raut a v neposlední řadě i širokou škálu doplňkových teambuildingových aktivit, tak aby celá vaše akce přinesla příjemný zážitek.

Červená Lhota Restaurant je připravena zajistit vaši svatbu včetně kompletního svatebního servisu. Zprostředkujeme vám rezervaci obřadu na matrice, pomůžeme s výběrem svatebního místa, které nabízí více variant, dále rádi zajistíme fotografa a videokameramana, který bude celý váš slavný den dokumentovat, zajistíme svatební dort a další svatební sladkosti, které si můžete vybrat z našeho podrobného katalogu, necháme uvázat svatební kytici pro nevěstu a ostatní hosty a zajistíme kompletní výzdobu vaší svatební tabule i celého obřadního místa. Kompletní gastronomický servis je jednou z nejdůležitějších bodů celého svatebního dne a my vám rádi sestavíme svatební menu či raut na míru a navrhneme i vaše další večerní občerstvení. Restaurace nabízí taktéž ubytování pro vás i vaše hosty, rádi pro vás zajistíme i dopravu hostů a v neposlední řadě velkou spoustu doplňkových služeb, které na žádné svatbě nesmí chybět, jako slavnostní ohňostroj, nasvícení zámku, živá kapela během večera, DJ, moderátor, karaoke…atp.

V objektu Červená Lhota Restaurant vám zároveň nabízíme i ubytování s kapacitou 32 lůžek. Některé pokoje mají krásný výhled přímo na zámek, takže hned po ranním probuzení se můžete nechat okouzlit krásou této zajímavé stavby. Jiné pokoje jsou větší prostornější pro velkou rodinu, jiné menší s malým balkonem směrovaným do dvora restaurace. Sociální zařízení není součástí jednotlivých pokojů.

www.cervenalhota.cz/cs/restaurace

Zasílání nových článků

Restaurace - další tipy

Restaurace Noem Arch – Brno
Restaurace Noem Arch – Brno

Luxusní restaurace v Brně

U Hroznu – Čejč
U Hroznu – Čejč

Vinný sklípek U Hroznu v Čejči

Bugsy´s Bar – Praha
Bugsy´s Bar – Praha

Bar celebrit