UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

TAT Bar – PrahaKrálovská zábava celou noc

Více ze služeb Restaurace
  • 1109
  • 258
  • 335
  • 421
  • 519
  • 619

Barmanky „divoké kočky“ tancují na stolech a baru, drinky tečou proudem, kdo ještě nezažil ten si musí dát Bodyshot, DJ pouští ty největší pecky a Vy se královsky bavíte celou noc. Tohle není film nebo jen něčí fantazie. To je nový TAT Bar! Měli jste rádi Red Light Bar? Na stejné adrese ve stejném prostoru je něco nového, pěkného, něco co rádi objevíte.

Čas od času zažijete událost která si říká o oslavu. Narodí se vám potomek, povýší vás v práci, váš fotbalový team zahraje „nejvíc“ zápas, nebo jen tak s partičkou vašich přátel chcete udělat pánskou jízdu. Máme řešení! Jedinečný zábavný program spojený se skvělým sortimentem drinků.

Pánská jízda pro cca. 5 osob – 3990 Kč (Welcome drink, 1x Bodyshot, barová soutěž, show divokých koček a konzumace dle vlastního výběru v hodnotě 2990 Kč).

Pánská jízda pro cca. 10 osob – 6990 Kč (Welcome drink, 3x Bodyshot, barové soutěže, show divokých koček a konzumace dle vlastního výběru v hodnotě 4990 Kč) .

Pánská jízda na míru: (30 a více osob). Pánské jízdy, které nabízíme jsou pro vás malé? Máte pocit, že by vám to nestačilo? Objednejte si akci přímo šitou pro vás, tak aby jste byli spokojeni.

www.tatbar.cz

Zasílání nových článků

Restaurace - další tipy

Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota
Červená Lhota Restaurant – Červená Lhota

Pohádková romantika jižních Čech.

Restaurace Noem Arch – Brno
Restaurace Noem Arch – Brno

Luxusní restaurace v Brně

U Hroznu – Čejč
U Hroznu – Čejč

Vinný sklípek U Hroznu v Čejči