UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Horské hotelyHotely na horách s nabídkou luxusního ubytování.

Zpět na katalog hotelů

Hotely na horách s nabídkou luxusního ubytování.

Hotel Lesana – Špindlerův mlýn

Hotel Lesana ve Špindlerově Mlýně je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš. Horský hotel ve Špindlerově Mlýně nabízí ubytování ve 37 dvou- až šestilůžkových pokojích (s možností přistýlky). Součástí každého nově vybaveného a zmodernizovaného pokoje je vlastní sprcha/WC, televize se satelitním příjmem, telefon, trezor a mini bar.

1
Mountain Golf Hotel – Čeladná

Dovolujeme si Vám představit jedinečnou destinaci a cíl Vašich návštěv do sportovně-rekreačního resortu Prosper Golf Resort Čeladná, který se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná na severovýchodě České republiky v údolí beskydských hor v blízkosti hranic s Polskem a Slovenskem. Součástí resortu jsou dvě mistrovská 18-ti jamková hřiště.

1a
Hotel Ještěd – Liberec

Restaurační a hotelové zařízení na vrcholu hory Ještěd je unikátním stavebním dílem. Realizováno bylo v druhé polovině 60. let podle projektu architekta K. Hubáčka, který za něj obdržel Perretovu cenu Mezinárodní unie architektů. Celková koncepce řešení interiérů je navržena tak, aby vyhovovala jak běžným návštěvníkům-turistům, tak náročnějším hostům.

1
Omnia hotel – Janské Lázně

Omnia hotel je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Janských Lázních – kousek od nově zrekonstruované lanové dráhy na Černou horu, s jednou z nejdelších sjezdovek v České republice. Moderní designový hotel je určen především pro náročnou klientelu.

12

Zasílání nových článků