UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Ještěd – LiberecNevšední ubytování pro celou rodinu.

Více ze služeb Horské hotely
  • 1
  • 2a
  • 2
  • 3a
  • 3b
  • 7a
Další fotky z Hotel Ještěd – Liberec

Restaurační a hotelové zařízení na vrcholu hory Ještěd je unikátním stavebním dílem. Realizováno bylo v druhé polovině 60. let podle projektu architekta K. Hubáčka, který za něj obdržel Perretovu cenu Mezinárodní unie architektů. Celková koncepce řešení interiérů je navržena tak, aby vyhovovala jak běžným návštěvníkům-turistům, tak náročnějším hostům.

V zimních měsících je vstup do hotelu umožněn přes tzv. „Zimní vchod“ (točité schodiště). Našim hostům se sníženou pohyblivostí po dohodě rádi umožníme přístup do hotelu přes sklady.

Ubytování:

Celková koncepce řešení interiérů je navržena tak, aby vyhovovala jak běžným návštěvníkům-turistům, tak náročnějším hostům.

Hotel je zařazen do skupiny *** s kapacitou 2 apartmá a 12 dvoulůžkových pokojů rozšířenou o 5  dvojlůžkových pokojů v kategorii *. Hotel A: sprcha, WC, SAT TV, telefon.  Hotel B: umyvadlo, sprcha a WC na chodbě.

Pro hotelové hosty je k dispozici připojení k internetu na pokojích. Připojit je možno jakýkoliv počítač s ethernetovou síťovou kartou. 

Pro všechny prostory hotelu platí zákaz kouření.

Stravování:

Restaurace je otevřena po celý rok, otevírací doba od 10 do 24 h. Kapacita restaurace je 120 míst, kapacita kavárny a baru je 50 míst. Restaurace disponuje WIFI připojením k internetu, je nekuřácká, kouření je povoleno pouze v prostorech baru.

Kapacita hotelu: 38 pevných lůžek + 17 přistýlek

Ceník ubytování: 1/2 pokoj A od 1660 Kč, 1/2 pokoj B od 880 Kč, apartmá od 3400 Kč.

www.jested.cz

Zasílání nových článků

Horské hotely - další tipy

Hotel Lesana – Špindlerův mlýn
Hotel Lesana – Špindlerův mlýn

Myslíme nejen na Vaši relaxaci, ale také na Vaše děti

Omnia hotel – Janské Lázně
Omnia hotel – Janské Lázně

Ideální místo pro romantické pobyty ve dvou, rodiny s dětmi, i firemní a společenské akce.