UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Lesana – Špindlerův mlýnMyslíme nejen na Vaši relaxaci, ale také na Vaše děti

Více ze služeb Horské hotely
  • 1
  • 1a
  • 33
  • 31
  • 15
  • 18
Další fotky z Hotel Lesana – Špindlerův mlýn

5Hotel Lesana ve Špindlerově Mlýně je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš.

Horský hotel ve Špindlerově Mlýně nabízí ubytování ve 37 dvou- až šestilůžkových pokojích (s možností přistýlky). Součástí každého nově vybaveného a zmodernizovaného pokoje je vlastní sprcha/WC, televize se satelitním příjmem, telefon, trezor a mini bar. Poskytujeme pobyt se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Rádi také ubytujeme Vašeho domácího mazlíčka. Parkování je možné přímo u hotelu a to zcela zdarma.

Ubytování:

Hotel Lesana Vám nabízí: Recepce, internet café, pokrytí Wifi (recepce, biliárdové místnosti, restaurace, galerie), prodej drobného dárkového zboží: dárkové předměty s motivy Krkonoš, turistické mapy, průvodce, sportovní doplňky, pohledy, poštovmí známky atd., směnárnu (EUR, DNK), billiard, playstation 3 room, trezor v každém pokoji, minibar v každém pokojích, telefony na každém pokoji, půjčovnu lyží a snowboardů, lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu horských kol, dětské chůvičky, ohřívače dětských lahviček, vysoušeč vlasů, dětský koutek v restauraci (bazének s kuličkami a skluzavkou, dětské kino), solino club: dětský nábytek, hry, dětská diskotéka, videoprojekce, animátorka pro děti v německém jazyce, pro společnosti a školy možnosti výuky a školení, k dispozici je projektor a jiná technika, možnost diskotéky, herní místnost v restauraci: fotbálek, šipky, nedaleko od hotelu se nachází městské dětské hřiště (cca 300m) a sportovní městské hřiště (cca 350m).

Stravování:

Snídaně a večeře podáváme formou švédských stolů, obědy formou výběru z menu. Stylová restaurace s krbem nabízí posezení v útulném prostředí. V našem jídelním lístku najdete speciality české i mezinárodní kuchyně. K příjemné náladě přispěje sklenka výborného vína z naší vinotéky nebo půllitr tradičního piva Budweiser Budvar. V letních měsících můžete využít posezení na přilehlé venkovní terase a pozorovat přírodu.

Služby pro rodiny s dětmi:

Dětem zpříjemní volné chvíle playstation 3 room, dětský koutek v restauraci a multi funkční místnost s diskotékou.

Dětský klub Smile –  pro děti  od 3 do 12 let, 3 hodiny animační program zdarma, 3 hodiny zdarma disco, dětské kino, zábavný program pro děti.

Těm nejmenším dětem je určen barevný veselý koutek přiléhající k restauraci, ve kterém se mohou vyřádit v bazénku s míčky, postavit si věž z molitanových kostek, ale také se podívat na pohádku. Koutek je volně přístupný a je zcela zdarma.

Playstation 3 room – místnost vybavená 5-ti playstationy, kde si přijdou na své zejména starší děti. Jedná se o placenou službu.

Lyžařská škola a půjčovna lyží:

Přímo v hotelu nabízíme: lyžařské a snowboardové vybavení značky, lyžařskou školu – zajistíme Vám lyžařského nebo snowboardového instruktora pro začátečníky i pokročilé, přímo u hotelu máme dětský vláček, možnost výuky dětí v lyžařské školičce přímo u hotelu, pro děti je zajištěn oběd na hotelu (dětská školička je pro děti od 6-ti let).

Wellness a sport:

Hotel ve Špindlerově Mlýně disponuje vlastní lyžařskou školou (dětský vlek přímo u hotelu) s kvalifikovanými instruktory a půjčovnou veškerého lyžařského vybavení. V létě Vám zapůjčíme horská kola nebo Vám je uschováme v hotelové kolárně. 

Relaxace a wellness centrum ve Špindlerově Mlýně: Bazén s protiproudem a blowrem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, whirpool, finskou saunu, parní lázně, solárium – Luxura a tradiční masáže.

Konference:

Restauraci s barem a patrovou galerií (oddělená část pro 30 osob) pronajmeme firmám i organizovaným skupinám k uspořádání školení, firemních prezentací či soukromých oslav. Konferenční místnost pro 30 – 40 osob je vybavena zvukovou technikou, přehrávači VHS i DVD a promítacím přístrojem. Dle Vašeho přání zapůjčíme i další technické přístroje.

Kapacita hotelu: 150 lůžek

Ceník ubytování: podzimní sezona 390 Kč, zimní sezona od 600 Kč

www.lesana.cz/cz/spindleruv-mlyn

Wellness hotel Lesana je rodinný hotel, kde myslíme nejen na Vaši relaxaci, ale také na Vaše děti

Zasílání nových článků

Horské hotely - další tipy

Hotel Ještěd – Liberec
Hotel Ještěd – Liberec

Nevšední ubytování pro celou rodinu.

Omnia hotel – Janské Lázně
Omnia hotel – Janské Lázně

Ideální místo pro romantické pobyty ve dvou, rodiny s dětmi, i firemní a společenské akce.