UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Mountain Golf Hotel – ČeladnáCzech Open 2010

Více ze služeb Golf hotely
  • 1a
  • 40
  • 2a
  • 3
  • 8
  • 9
Další fotky z Mountain Golf Hotel – Čeladná

Dovolujeme si Vám představit jedinečnou destinaci a cíl Vašich návštěv do sportovně-rekreačního resortu Prosper Golf Resort Čeladná, který se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná na severovýchodě České republiky v údolí beskydských hor v blízkosti hranic s Polskem a Slovenskem. Součástí resortu jsou dvě mistrovská 18-ti jamková hřiště s klubovnou a bohatým zázemím pro golfisty, stylovou restaurací Golf s prosklenou terasou s výhledem na jezírko a jamky číslo 18. Jízdárna Prosper Horse Ranch a luxusní Mountain Golf Hotel**** v alpském stylu, které jsou nedílnou součástí celého komplexu služeb, dotvářejí příjemnou atmosféru v nedotčeném podhorském prostředí Beskyd.

Ubytování:

Mountain Golf Hotel**** nabízí 27 pohodlných a moderně zařízených apartmánů, salónek pro pořádání rodinných či firemních oslav, svateb, školení a jiných akcí, Piano bar se širokou nabídkou nápojů v příjemné večerní atmosféře a hlavně přátelský přístup každého zaměstnance hotelu ke všem hostům.

Mountain Golf Hotel**** poskytuje ubytování ve stylových apartmánech, kdy všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s ledničkou, TV s domácími i satelitními programy, připojením na Internet a telefonem. Většina pokojů má vanu a balkón. Mountain Golf Hotel**** má celkovou ubytovací kapacitu 27 apartmánů s 81 lůžky, z toho je 15 jednopokojových a 12 dvoupokojových. V hotelu je i bezbariérový apartmán pro handicapované.

Součástí Mountain Golf Hotelu**** je také parkoviště pro 20 vozů a jeden autobus.

Stravování:

Stylová restaurace s výhledem na okolní beskydské hory a golfové hřiště zahrnuje: vnitřní prostory s vyvýšeným podiem pro sezení cca 80 osob, bar s 12 místy, 30 míst pro nerušené sezení v patře a cca 120 míst na terase s molem a velkým kamenným krbem u jezera, teplá a studená kuchyně, široký výběr nápojů a speciality na rožni během celého roku, v areálu je parkoviště pro autobusy i osobní automobily cca 100 míst.

Na přání hosta či skupiny zajistíme veškerý cattering při rautech, oslavách ať rodinných či firemních, svatbách, školeních či jiných akcích. V případě, že hosté projeví přání a mají možnost své vlastní gastro obsluhy poskytujeme naše restaurační prostory k pronájmu.

Wellness a sport:

Čeladnou proslavilo také Beskydské rehabilitační centrum, které skýtá řadu ozdravných lázeňských procedur a nově zřízenou ozdravnou kůru ve dvou mrazících boxech zvaných „Polárium“, kdy ozdravné procesy probíhají ve speciálních kryo-boxech při teplotách -60°C a -120°C až -150°C.

Naši hosté mohou rovněž využít nadstandartních procedur a služeb rehabilitačního centra, jako jsou léčebné masáže, přístrojová lymfodrenáž – regenerační a proti celulitidě, rašelinový zábal nebo dříve zmiňovanou lokální kryoterapii v poláriu.

Recepce Golfového Klubu nabízí tyto služby: rezervace hry na 9 jamek a 18 jamek, hry na simulátorech, indooru a driving range, půjčovna folfových holí, ručních vozíků a motorových vozíků, šatny pro hráče, úschovna bagů, prodejna golfových potřeb, infocentrum Prosper Golf Resortu Čeladná.

Cykloturistika: na své si přijdou jak vyznavači horských, tak silničních kol. Celé Beskydy jsou protkány hustou sítí značených cyklistických tras. Přímo v Čeladné narazíte na cyklotrasy.

Fitcentrum &  solná jeskyně pro všechny generace Harcovka.

Prosper Horse Ranch Čeladná se zabývá výcvikem a chovem westernových koní, především plemen Paint a Quarter Horse. Všem zájemcům nabízí výuku ježdění na svých školních koních, majitelům koní ustájení a výcvik. Stáje mají kapacitu 50 boxů a jsou vybaveny sprchovacím koutem a soláriem pro koně.

Koupání: Ve Frenštátě cca 10 km od Čeladné se nachází nově vybudovaný Aquapark pro vyžití v letních měsících vašeho pobytu. Obec Čeladná připravuje výstavbu Aquaparku na rok 2006.

Konference:

Pro semináře, školení nebo firemní akce je připraven salónek s kapacitou cca 30 míst a odpovídajícím technickým vybavením, širokoúhlou TV, DVD a VHS/VCR zařízením, také tabulí „Flipchart“.

Kapacita hotelu: 81 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj standard od 750 Kč, 1/1 pokoj excelent od 950 Kč, 1/2 pokoj standar od 990 Kč, 1/2 pokoj excelent od 1390 Kč, apartmá standard (2/4 os.) od 2090 Kč, apartmá Prezident (1/2 os.) od 2590 Kč.

www.hotel.prosper-golf.eu

Zasílání nových článků

Golf hotely - další tipy

Hotel Kaskáda – Kuřim
Hotel Kaskáda – Kuřim

Požitek chuti v dokonalé rovnováze.

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče
Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče

Zažijte nevšední golfový zážitek.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.