UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Golf hotelyGolf hotely s golfovým resortem v areálu hotelu.

Zpět na katalog hotelů

Golf hotely s golfovým resortem v areálu hotelu.

Hotel Kaskáda – Kuřim

Hotel KASKÁDA **** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí. Společný název rekreačně sportovního areálu a hotelu – „Kaskáda“ – vystihuje jeho zasazení do okolní přírody a je potvrzením jisté výjimečnosti dané lokality.

40
Mountain Golf Hotel – Čeladná

Dovolujeme si Vám představit jedinečnou destinaci a cíl Vašich návštěv do sportovně-rekreačního resortu Prosper Golf Resort Čeladná, který se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná na severovýchodě České republiky v údolí beskydských hor v blízkosti hranic s Polskem a Slovenskem. Součástí resortu jsou dvě mistrovská 18-ti jamková hřiště.

1a
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Vítejte v rodinném prostředí Darovanského dvora, Resortu s největším areálem pro trávení volného času. Uprostřed krásné přírody u nás najdete vše, co si pro svoji relaxaci a aktivní odpočinek můžete přát. Nabízíme Vám příjemný pobyt a vyžití v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka.

1
Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče

Vítáme vás v malebné krajině Českomoravského pomezí nedaleko historické Telče a malé vesničky Vanov, v krajině s nadmořskou výškou 520 m, jejíž ráz dotváří nádherné krajinné scenérie plné lesů, luk, rybníků a strání. Vítáme v místech, která pamatují dávnou historii, vítáme vás v prostorách barokního mlýna z roku 1580, v Hotelu Šiškův mlýn.

48
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Hotel Zámek Štiřín**** leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Rozsáhlý areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku. Vhodné místo pro konání seminářů, školení, firemních prezentací a dalších akcí.

1
Nová Amerika Golf Resort – Jaroměř

Hotel Nová Amerika *** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v překrásné přírodě s výhledem na golfové hřiště. Nová Amerika nabízí 34 pokojů s historickým nábytkem, satelitní televizí, telefonem a vlastní koupelnou s toaletou. Pyšníme se přátelským, pozorným personálem a snažíme se všem Vašim požadavkům nejen vyhovět, ale pokud možno je i předvídat.

1

Zasílání nových článků