UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Nová Amerika Golf Resort – JaroměřKvalita našich služeb a ochota profesionálního personálu naslouchat Vašim přáním.

Více ze služeb Golf hotely
  • 1
  • exteriér2
  • 7
  • pokoj
  • pokoj1
  • 4
Další fotky z Nová Amerika Golf Resort – Jaroměř

Hotel Nová Amerika *** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v překrásné přírodě s výhledem na golfové hřiště. Nová Amerika nabízí 34 pokojů s historickým nábytkem, satelitní televizí, telefonem a vlastní koupelnou s toaletou.

Recepce nabízí kromě ubytovacích služeb také konferenční servis, fax, kopírování, e-mail a další denně v době od 7.00 do 22.00 hodin. Naši recepční Vám také poradí s místopisem okolí a doporučí místa pro Vaše výlety. Samozřejmostí je možnost komunikace i v cizích jazycích.

Pyšníme se přátelským, pozorným personálem a snažíme se všem Vašim požadavkům nejen vyhovět, ale pokud možno je i předvídat. Spolehněte se na kvalitu našich služeb a ochotu profesionálního personálu naslouchat Vašim přáním.

Ubytování:

Nová Amerika nabízí 34 pokojů s historickým nábytkem, satelitní televizí, telefonem a vlastní koupelnou s toaletou. Pokoje jsou denně uklízeny a každý 3 den Vašeho pobytu je provedena výměna ložního prádla. Samozřejmostí je balíček s kosmetickými potřebami. Na pokojích je centrální vytápění a žaluzie v oknech. Některé z pokojů umožňují přímé využití terasy, nebo zahrady. Celkem je pro Vás k dispozici 24 dvoulůžkových, 7 jednolůžkových pokojů a 3x Suite. Kapacita lůžek je standardně 61 s možností 10 přistýlek. 

Nabízíme tyto služby: kongresové služby (kopírování, e-maily, fax, poštovní služby), prodej pohlednic a poštovních známek, drobné nákupy, hotelový lékař, doprava osob mikrobusy a autobusy, heliport, bezplatné parkoviště pro 200 vozidel (s noční ostrahou).

Stravování:

Vynikající kuchyně a pozorný servis tvoří základ kulinářského zážitku z Nové Ameriky. V roce 2009 prošel interiér restaurace zásadní rekonstrukcí. Byl rozšířen bar a restaurant byl vybaven novým pohodlným nábytkem. Kapacita restaurace je nyní více než 150 míst,  z nichž je více než 60 míst nekuřáckých, ve třech vzájemně propojených oddílech. Rekonstrukcí prošlo i sociální zařízení restaurace.  V kavárně s barem můžete sledovat TV přenosy na velké LCD Tv a přitom se usadit do pohodlných křesílek, nebo barových židlí. Prostory se dají velmi jednoduše od sebe navzájem oddělit a tak i v případě potřeby soukromí, jsme schopni interiér uzpůsobit i těmto požadavkům.

Bar restaurant s otevřeným ohněm pro 50 osob, Zimní zahrada pro 60 osob, Club café pro 30 osob, Club House pro 80 osob v létě, 20 osob v zimě, Club terasa s výhledem na golfové hřiště pro 70 osob, Venkovní grill restaurant: kapacita 200 osob, Vinný sklep pro 10 osob, Rytířský sklep pro 25 osob, Drive café pro 100 osob.

Sport:

Nová Amerika je jedno z největších golfových hřišť v České republice a jediný golfový resort ve východních Čechách disponující více než 18ti jamkami v mistrovské kvalitě. Svým návštěvníkům a členům klubu nabízí mistrovskou golfovou hru i příjemný odpočinek v překrásné krajině. Přírodně zvlněné hřiště využívá všech výhod reliéfu a přírodních krás okolí jako jsou ledovcem vytvořená údolí či hluboké lesy s pestrou faunou a florou.

Základem resortu jsou čtyři samostatná hřiště: The Bohemien Garden, Maple Hills, Woodland a největší tréninkové zázemí doplněné v zimních měsících nejmodernějšími FSG simulátory umístěnými v klubové místnosti s krbem.

Konference:

Nová Amerika nabízí pro kongresy a školení několik místností s kapacitou až 200 osob. Všechny jsou vybaveny moderní technikou, potřebnou pro úspěšné splnění Vašich cílů. Prostory zahrnují: room 1, room 2, rytířský salonek max. 24 osob, vinný sklep 10 osob, zimní zahrada max 200 osob, club house max. 120 osob, club TV room max. 30.

Kapacita hotelu: 61 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1200 Kč, 1/2 pokoj od 1800 Kč, apartmán pro 2 os. od 2000 Kč.

www.novagolf.cz

Zasílání nových článků

Golf hotely - další tipy

Hotel Kaskáda – Kuřim
Hotel Kaskáda – Kuřim

Požitek chuti v dokonalé rovnováze.

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče
Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče

Zažijte nevšední golfový zážitek.