UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Kaskáda – KuřimPožitek chuti v dokonalé rovnováze.

Více ze služeb Golf hotely
  • 40
  • 12
  • 2
  • 26
  • 5
  • 6
Další fotky z Hotel Kaskáda – Kuřim

Hotel KASKÁDA **** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí. Společný název rekreačně sportovního areálu a hotelu – „Kaskáda“ – vystihuje jeho zasazení do okolní přírody a je potvrzením jisté výjimečnosti dané lokality.

Nevšední gastronomický zážitek umocněný neopakovatelným výhledem umožní svým hostům restaurace Kaskáda. Moderní interiér restaurace volně přechází v letní terasy, které navodí uprostřed okolní přírody příjemnou atmosféru. Nedílnou součástí restaurace je vinotéka umístěná ve stylovém vinném sklípku. Naleznete zde reprezentativní nabídku moravských vín, které doplní Vaše gastronomické zážitky.

Golfové hřiště s 27 jamkami a 6 jamkami golfové akademie je vybudováno za účelem poskytnutí příjemných sportovních zážitků podložených nejvyšší možnou kvalitou hřiště. Provedení a skloubení hracích ploch s okolní přírodou je citlivě doplněno třinácti jezery s vodní plochou přesahující dva hektary.

Od podzimu 2008 probíhala stavba rozšíření hlavní budovy. Nové části zahrnují: Víceúčelový kongresový sál až pro 150 osob, rozšíření restaurace o cca 45 míst k sezení, rozšíření kryté terasy, dvě bowlingové dráhy, golfový simulátor.

Další části dostavby jsou: Wellness area: bazén, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže, odpočívárna, rozšíření parkovacích ploch o 60 míst, rozšíření driving range o 16 odpališť.

Ubytování:

V našich 49 pokojích (3 apartmány, 10 pokojů lux a 36 pokojů standard) naleznete vše potřebné pro příjemné strávení Vašeho volného času.

Pokoj bez klimatizace: TV, rádio, telefon, minibar, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout, venkovní terasa (36 dvoulůžkových pokojů)
Pokoj s klimatizací: TV, rádio, telefon, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout, venkovní terasa (10 dvoulůžkových pokojů)
Apartmán: Kuchyně s kompletním vybavením, jídelna, oddělená ložnice a šatna, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout nebo vana, venkovní terasa (3 apartmány)

 

 
 

 
 
 

 

Stravování:

Restaurace Kaskáda nabízí příjemné posezení v moderním a decentním interiéru s výhledem na golfové hřiště, který umocní zážitek z kulinářských specialit. Restaurace se může pochlubit vlastní vinotékou s širokým výběrem špičkových moravských i zahraničních vín. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě každodenního menu nebo výběrem z jídelního lístku, který nabízí jak nevšední a zajímavé kulinářské speciality tak také klasickou kuchyni.
V letním období je v provozu venkovní terasa, kde si můžete v klidu vychutnávat jídlo a kochat se přitom výhledem na větší část areálu.

Restaurace Cadentes: Jedinečný kulinářský zážitek, který Vám připomene, proč si některé restaurace zaslouží být uctívány.

Wellness a sport:

Wellness centrum poskytuje příjemné prostředí pro relaxaci třeba po odehraném kolečku golfu. Využít můžete i odborné masáže, saunu a další služby.

Zázemí hotelu: Wellness s bazénem 15 m, saunou a vířivkou, 2 bowlingové dráhy, golfový simulátor.

Golfové hřiště, které bylo budováno s cílem poskytnout nejvyšší kvalitu sportovišť i dalších nabízených služeb, umožní hráčům kombinovat osmnáctku ze tří samostatných devítek (celková délka 9655 m). Hřiště bylo zbudováno dle projektu renomované anglické firmy GAUNT & MARNOCH. Ctí zásadu přehlednosti na každé jamce, viditelnosti všech překážek a vylučuje neoblíbenou hru „naslepo“.

Součástí areálu jsou: zajímavě modelovaná golfová akademie se 6 tříparovými jamkami s velkými greeny, tréninkové plochy: driving range (přes 300 m délky) s krytými odpališti, několik puttovacích a chipovacích greenů, cvičné bunkry, hotel (bungalovy) se 100 lůžky, restaurace s vynikající kuchyní a velkým venkovním posezením, klubové zázemí, konferenční salónek, pro shop s golfovým zbožím, půjčovna golfových potřeb, služby profesionálních trenérů, parkoviště s 200 místy.

Konference:

Zázemí hotelu: Konferenční sál pro 150 osob – nebo rozdělení na 4 salónky, 3x restaurace – celkem kapacita přes 200 míst + venkovní terasa, konferenční sál pro 150 osob – nebo rozdělení na 4 salónky, klubovna s místem pro 30 osob, barem a krbem.

Kapacita hotelu: 98 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1900 Kč, 1/2 pokoj od 2300 Kč, apartmán od 3000 Kč

www.golfbrno.cz/hotel/hotel.php

Zasílání nových článků

Golf hotely - další tipy

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče
Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče

Zažijte nevšední golfový zážitek.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.