UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. RokycanyResort tisíce splněných přání

Více ze služeb Wellnes hotely
  • 1
  • 2a
  • 4
  • 4a
  • 15
  • 5
Další fotky z Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Vítejte v rodinném prostředí Darovanského dvora, Resortu s největším areálem pro trávení volného času. Uprostřed krásné přírody u nás najdete vše, co si pro svoji relaxaci a aktivní odpočinek můžete přát. Nabízíme Vám příjemný pobyt a vyžití v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka.

Hotelový komplex tvoří několik budov v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, jejíž dominantou je velký travnatý prostor s rybníkem lemovaným majestátními staletými kaštany. Historické budovy, které obklopují rozsáhlý dvůr, byly i po rekonstrukci ponechány ve své původní podobě a dotvářejí tak atmosféru klidu a pohody malebné lokality uprostřed přírody. Do komplexu historických budov byl na místě původní vyhořelé stodoly citlivě umístěn i zcela nový objekt Kongres & Golf hotelu, který zajímavě uzavírá prostor dvora.

Ubytování:

Ubytovací kapacita hotelu je 242 lůžek ve 101 pokojích, z toho 68 pokojů kategorie First Class**** a 33 pokojů kategorie Standard***. Hotel má celkem 8 apartmá (suit) a 12 pokojů junior suit, 67 dvoulůžkových pokojů většinou s oddělenými lůžky (twin), které lze však snadno uzpůsobit na dvoulůžka. Kromě toho má hotel i 11 třílůžkových pokojů a 3 pokoje čtyřlůžkové.

Pokoje v hlavní budově Kongres & Golf hotelu ****: Budova hotelu má celkem 41 pokojů, z toho 23 dvoulůžkových pokojů Standart, 12 dvoulůžkových pokojů Lux a 6 apartmá. V apartmánech i dvoulůžkových pokojích Lux je možnost přistýlky. Všechny pokoje Lux mají koupelny s vanou a vysoušečem vlasů, k dispozici je i koupací plášť. Ostatní koupelny mají sprchové boxy. Ve všech pokojích je možnost připojení k internetu. Pokoje Lux mají i vlastní minibar.

Pokoje v hotelu Indoor: Budova tohoto nového hotelu má celkem 27 pokojů First Class****, z toho 3 pokoje suit s možností dvou přistýlek. Pokoje jsou prostorné a vybavené kvalitním nábytkem. Většina pokojů má koupelnu s vanou, v šesti pokojích je sprchový kout. V koupelnách je WC a vysoušeč vlasů. Všechny pokoje mají možnost připojení k internetu. Ze všech pokojů je překrásný výhled do přírody buď na meandr řeky Berounky, na sousedící les, na golfové hřiště nebo na historické nádvoří se staletými kaštany.

Pokoje v historických budovách ***: V těchto budovách je celkem 34 pokojů, z toho 4 rodinná apartmá a 16 pokojů s možností 1-2 přistýlek. Rodinná apartmá mají dvě oddělené ložnice se samostatnými vchody a společnou koupelnu. Pokoje mají malá romantická okna ve vikýřích a jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního borového dřeva v přírodní barvě. Atmosféra pokoje je provoněna vůní borového dřeva a působí velice příjemně. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým boxem a WC, vysoušeč vlasů je k zapůjčení v recepci hotelu. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV s rádiem a telefonem s přímou volbou.

Stravování:

Stylová restaurace Golf: Součástí areálu je stylová restaurace s 300 let starou „černou kuchyní.“ Restaurace je oblíbená pro svoji neopakovatelnou atmosféru vybízející k neformálnímu posezení u dobrého jídla a pití. V „černé kuchyni“ rožníme na přání hostů vynikající speciality.

Moderní Kongresová restaurace:  je využívána především pro velké skupiny hostů, v případě nepříznivého počasí a v zimních měsících je připravena i pro jednotlivě přicházející hosty a hráče golfu.

Restaurace je moderně zařízená, nabízí až 150 míst k sezení, k dispozici je WiFi připojení zdarma. Prostor je rozdělen mobilními paravány z masivního dřeva na menší části poskytující dostatek klidu i soukromí. Prostory restaurace těsně přiléhají ke kongresovému sálu, takže lze zajistit kapacitu k sezení až pro 300 osob. Tato dostatečně velká plocha poskytuje možnost spojit slavnostní večeři s kulturním programem, např. si pozvat i celý orchestr.

Součástí restaurace je i bohatě zásobený lobby bar, oddělený od ostatní restaurační plochy mobilními masivními paravány zajišťujícími intimitu barových hostů.

Laser bar v indoor hotelu: V nově rekonstruované budově Indoor hotelu je vybudováno nové společensko-relaxační středisko, jehož součástí je Laser bar. Tento moderně zařízený prostor se orientuje na indoorový druh zábavy, kromě baru jsou zde dvě bowlingové dráhy, laserová střelnice Laser shot, kulečníkové stoly, šipky a na prostor baru bezprostředně navazující atraktivní herna pro LASER GAME. Prostory jsou hojně využívány pro večerní zábavu skupin a pro různé kolektivní i individuelní soutěže a teambuildingové akce.

Wellness a sport:

Wellness centrum Vitální svět: Abychom mohli svým hostům nabízet stále kvalitnější a bohatší služby, rozhodli jsme se vyjít vstříc moderním trendům a požadavkům na styl života a v roce 2009 jsme vybudovali v hlavní budově našeho hotelu luxusní wellness centrum – Vitální svět. Náš Vitální svět je budován v antickém stylu, s překrásným mozaikovým interiérem a světelnými efekty, s důrazem na působení atmosféry celého prostoru na všechny smysly a s velkými možnostmi pro fyzickou i duševní relaxaci.

V našem Vitálním světě najdete finskou saunu, několik parních saun a inhalací, velkou vířivku, ochlazovací bazének a masážní sprchy, meditační a relaxační místnosti i intimní Amorovu komnatu, to vše k navození příjemné relaxace a harmonie. V prostorách wellness centra jsou i masážní boxy, kde zkušení maséři provádějí oblíbené druhy masáží.

Golfový resort:  Hřiště má 27 jamek mistrovských parametrů pro hráče s HCP a 9 jamek veřejného hřiště, přístupného pro začínající hráče a širokou veřejnost. Design celého hřiště pochází z dílny skotského architekta Chrise Johnsona. Celý komplex je citlivě zasazen do mírně zvlněné krajiny orámované řekou a přilehlými smíšenými lesy. Charakteristickým rysem pro tuto malebnou krajinu jsou panoramatické pohledy na jednotlivé jamky a celý meandr půvabné řeky Berounky.

Přímo u hotelu se nachází 3 tenisové kurty, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a hřiště na beach volejbal. V provozu je krytý vyhřívaný plavecký bazén, k dispozici je vlastní jezdecká škola. Chovem několika malých jezdeckých poníků myslíme i na ty nejmladší hosty. Od roku 2006 nabízíme v našem novém Laser baru i dvě bowlingové dráhy, adrenalinové hry jako je moderní společenská hra LASER GAME, laser shot, kulečníky a šipky. V nedalekém dobře udržovaném mysliveckém revíru nebo naší oboře máme možnost zajistit pro hosty i lovy zvěře.

Konference:

Hlavní budova Kongres & Golf hotelu: V hlavní budově se nachází srdce celého areálu – rozlehlá reprezentativní vstupní hala, kde hosté kromě recepce naleznou hlavní restauraci, útulný lobby bar i dobře vybavený golfový obchod. Nabídnout Vám můžeme moderní a víceúčelový kongresový sál o maximální kapacitě 300 osob, variabilní salonky, vše vybavené nejmodernější audiovizuální technikou.

Multifunkční zrcadlový sál:  lze využívat pro různá druhy kondičního cvičení nebo jako další konferenční místnost až pro 100 osob. Sál má plochu 168 m2 (14x12m). K sálu jsou připojeny šatny a salonek, kde lze provádět různá meditační nebo jiná cvičení. Multifunkční sál je zcela oddělen od hlavní budovy hotelu a kongresového sálu. Tím, že pokoje jsou umístěny ve 4 budovách, je zajištěno soukromí a klid pro účastníky jiných relaxačních akcí. V budově, kde je umístěn multifunkční sál, je k dispozici 11 pokojů s 25 lůžky, takže pro menší akce mohou mít účastníci budovu jen pro sebe.

Kapacita hotelu: 242 lůžek

Ceník ubytování:

Kongres hotel Indoor hotel ****: 1/1 pokoj od 1330 Kč, 1/2 pokoj od 1540 Kč, 1/2 pokoj LUX od 1820 Kč, apartmá (2 os.) od 2520 Kč, apartmá LUX (2 os) od 3010 Kč.

Historické budovy ***: 1/1 pokoj od 910 Kč, 1/2 pokoj od 1190 Kč, apartmá (2 os.) od 1540 Kč

www.darovanskydvur.cz/

Zasílání nových článků

Wellnes hotely - další tipy

Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice
Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice

Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek.

Aquapalace Hotel Prague – Praha
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Široká škála hotelových a wellness služeb v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek.