UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Galatea – Mladá Boleslav

Více ze služeb Wellnes hotely
  • 1
  • 18
  • 5
  • 3a
  • 3
  • 31
Další fotky z Hotel Galatea – Mladá Boleslav

Čtyřhvězdičkový hotel Galatea Mladá Boleslav obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav. Hotel oslovuje své návštěvníky širokou škálou vzájemně se doplňujících služeb. Hotelová kapacita je 50 lůžek. V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku. Pít tekuté slunce a vdechovat atmosféru vinného sklípku můžete v hotelové vinárně. Hotel Galatea podobně jako hotely v Praze nabízí kongresové centrum s moderním technickým vybavením, a široké možnosti relaxace i rehabilitace.

Úroveň a rozsah služeb hotelu Galatea je plně srovnatelná s kvalitními hotely v Praze. Hotel Galatea Mladá Boleslav patří mezi luxusní hotely středočeského kraje. Nedílnou součástí hotelu je velkokapacitní parkoviště, parkoviště pro autobusy a hotelové garáže. 

Ubytování:

Ubytování je možné v 25 pokojích typu twin, double, nebo v apartmánech. Jako jeden z mála hotelů v Čechách nabízíme ubytování v bezbariérových pokojích. Součástí hotelu je též relaxační centrum a bezbariérový přístup je samozřejmostí v celém areálu hotelu. Ubytování je možné dle předcházející rezervace nebo s objednávkou na místě v případě volných kapacit.

Pokoje v prvním patře jsou bez balkonu. Většina pokojů v druhém patře je vybavena balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi – bezdrátovým připojením k internetu.

Celkem jsou v hotelu 2 bezbariérové pokoje, 2 apartmány, 5 dvoulůžkových pokojů s lůžky u sebe, tzv. double room, a 16 dvoulůžkových pokojů s lůžky od sebe, tzv. twin room.

Stravování:

Hotel nabízí širokou škálu nejrůznějších pokrmů. Je zde zastoupená jak česká, tak i zahraniční kuchyně. Všechny pokrmy jsou zásadně připravovány z čerstvých surovin, jejichž volbě se věnuje vysoká pozornost.

Stravování v hotelu Galatea je možné v: Hotelové restauraci a lobby baru, na letních terasách, ve vinárně nebo na grilovišti.

Máme bohaté zkušenosti s přípravami jak malých rodinných oslav, firemních akcí a teambuildingu, rautů, koktejlů, ale i velkých společenských událostí jako jsou svatební hostiny, firemní prezentace nebo firemní večírky.

Wellness a sport:

Relaxace je jednou ze základních podmínek regenerace sil a vysoké kvality Vašeho života. Starověké kultury nám zanechaly klasickou relaxaci, a my z ní vycházíme, nicméně používáme především relaxace vybudované na nejnovějších principech. Relaxace značí uvolnění, odstranění napětí všeho druhu z našeho těla i duše. Hluboká relaxace se většinou označuje jako meditace. Relaxaci musí vždy předcházet fáze tělesného a duševního klidu. Masáže a další procedury Vám poskytne naše relaxační centrum, jehož součástí je i sauna a ricochet, solárium …

Kromě relaxačního centra naleznete v našem hotelu i malé hotelové lázně. Lázně hotelu Galatea disponují kompletním balneoprovozem, bazénem s protiproudem a dalšími službami. V nabídce jsou samoplátecké a preventivní programy, wellness pobyty a léčebné relaxační pobyty. Lázeňská péče je zaměřena především na léčbu pohybového aparátu. Naše malé lázně zaručují osobní přístup, slouží lázeňským i hotelovým hostům.

Konference:

Kongresová turistika a kongresy jsou jednou z hlavních činností hotelu Galatea. Klíčovým bodem naší nabídky je klimatozovaný kongresový sál pro 50 – 70 osob, též zvaný velký salonek. Kapacita kongresového centra je přizpůsobena celkovým kapacitním možnostem našeho hotelu. Dále nabízíme malý salonek s kapacitou 14 osob a jako poněkud netradiční útočiště kongresových turistů může posloužit i nově vybudovaná vinárna s kapacitou 50 osob.

Kongresové centrum Galatea disponuje WiFi, klimatizací a moderním technickým vybavením . Podle charakteru konference , přednášky nebo firemního školení a podle Vašich požadavků zajistíme různé varianty stolového uspořádání. Samozřejmostí je široká nabídka obědů, večeří, coffee breaků a společenských večírků, které jsou šité na míru pro každého klienta. Na přání zajistíme i profesionální doprovodné služby (hudba, sportovní aktivity, relaxační program , cvičení…)

Vybavení kongresového sálu: flipcharty, pevně instalovaná plátna na sálech, stojanová přenosná promítací plátna, dataprojektor, notebook, zpětný projektor, DVD přehrávač, televize , videorekordér, HiFi soustava s CD přehrávačem, mikrofon, klimatizace, bezdrátové připojení k internetu WiFi.

V hotelu Galatea si můžete vybrat z těchto kongresových prostor: Kongresový sál s kapacitou do 70 osob, Malý salonek s kapacitou 14 osob, Vinárna s kapacitou 40 osob.

Kapacita hotelu: 50 lůžek

Ceník ubytování: o víkendu: 1/1 pokoj 1800 Kč, 1/2 pokoje 2000 Kč, apatmá pro 2 osoby 3300 Kč, v pracovní dny: 1/1 pokoj 2700 Kč, 1/2 pokoj 2900 Kč, apartmán pro 2 osoby 3800 Kč

www.galatea.cz

 

Zasílání nových článků

Wellnes hotely - další tipy

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice
Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice

Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek.

Aquapalace Hotel Prague – Praha
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Široká škála hotelových a wellness služeb v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek.