UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Wellnes hotelyWellnes hotely s bohatou nabídkou wellnes a masáží.

Zpět na katalog hotelů

Wellnes hotely s bohatou nabídkou wellnes a masáží.

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Vítejte v rodinném prostředí Darovanského dvora, Resortu s největším areálem pro trávení volného času. Uprostřed krásné přírody u nás najdete vše, co si pro svoji relaxaci a aktivní odpočinek můžete přát. Nabízíme Vám příjemný pobyt a vyžití v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka.

1
Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice

Přijeďte si užit skvělý wellness pobyt do hotelu Ambra v Luhačovicích. Wellness, restaurace, firemní akce, ubytování, Luhačovice a jejich lázeňské prostředí. Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích a zároveň výborná kuchyně s bohatým výběrem jídel a nápojů v restauraci, lobby baru a letní zahrádce.

1
Sporthotel Zátoň – Větřní u Českého Krumlova

Sporthotel Zátoň byl založen roku 1997 jako rodinný penzion. Od té doby prošel velkým rozvojem a rozšířením služeb až do podoby současného moderního wellness hotelu. Během krátkodobých i dlouhodobých pobytů jsou vám k dispozici bazény, sportoviště i šikovné ruce našich masérů. Užijte si dovolenou s rodinou, přáteli, nebo se jen tak přijeďte schovat před každodenním shonem města.

1
Hotel Galatea – Mladá Boleslav

Čtyřhvězdičkový hotel Galatea Mladá Boleslav obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav. Hotel oslovuje své návštěvníky širokou škálou vzájemně se doplňujících služeb. Hotelová kapacita je 50 lůžek. V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku

1
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou, to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum , výbornou kuchyni, přímý přístup do nově otevřeného aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.

1
Resort Svatá Kateřina – Počátky

Zpomalte! Odložte notebook, vypněte mobil! Klíče od auta spusťte hluboko na dno tašky! Zastavte se! Jste ve Svaté Kateřině, krajině štíhlé linie. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.

13

Zasílání nových článků