UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Resort Svatá Kateřina – PočátkyKrajina štíhlé line

Více ze služeb Wellnes hotely
  • 13
  • 14
  • 131
  • 121
  • 111
  • 101
Další fotky z Resort Svatá Kateřina – Počátky

Zpomalte! Odložte notebook, vypněte mobil! Klíče od auta spusťte hluboko na dno tašky! Zastavte se! Jste ve Svaté Kateřině, krajině štíhlé linie. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.

Ve Svaté Kateřině vás naučíme zdravě se stravovat, správně cvičit, vydatně odpočívat. Program každého dne je odborníky sestavován tak, abyste nepociťovali hlad, bylo vám dobře a deka ztráceli jaksi… mimochodem. Nevěříte?

Ubytování:

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, Hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion. Pokoje Shiraz a Shiraz Superior jsou v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem Inbody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 5 tělocvičen, kadeřnictví, kosmetika, manikúra a pedikúra. Pokoje Chardonnay jsou v hotelu Garnison, kde se rovněž nachází obchod SportRepublic se sportovním oblečením, vybavením pro golfisty, hygienickým zbožím a kosmetikou. Pokoje Cabernet, Merlot, Sauvignon, Pinot a Carmenere se nacházejí v Hotelu Svatá Kateřina, kde také naleznete wellness a spa. Pokoje Sauvignon, Merlot, Cabernet, Pinot a Carmenere se nacházejí v 1., 2. a 3. patře. Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem.

Stravování:

Restaurace Voda: disponuje celkem 60 místy, přičemž stoly mohou být rozmístěny a upraveny podle individuálních přání hostů. V restauraci Voda Vás určitě překvapíme vynikající mezinárodní kuchyní. Klademe velký důraz na kvalitu používaných surovin a sníženou kalorickou hodnotu pokrmů. V menu restaurace uvádíme u všech jídel jejich přibližnou kalorickou hodnotu. Na své si přijdou také vegetariáni a hosté, kteří si neváhají připlatit za bio jídelníček.

Cafe Orangerie: zde máte pocit, jako byste seděli venku, na louce, uprostřed lesa. Proč ne? Je-li hezké počasí, neodoláte a usedáte na venkovní terasu a v odpoledním slunci popíjíte sklenku růžového nebo zadumaně sledujete hry zlatých rybek na hladině horního jezírka. V Orangerii můžeme, pod střechou a v teple, pohostit celkem šedesát hostů. Na venkovních terasách, které jsou součástí Cafe Orangerie, mají hosté k dispozici dalších  padesát míst k sezení, s tím, že polovina z nich může být v případě deštivého počasí zakryta markýzou.

Kavárna Pavillion: Hledáte-li krásný a originální prostor, který dýchá staletími, ve kterém popíjel kávu otec bratří Čapků a strýc France Kafky, holdoval pivu Julius Zeyer, pak: Vítejte v Pavillionu! Budova byla nedávno vrácena do původní podoby z poloviny 19. století. V interiéru pohodlně pohostíme osmdesát osob, v podloubí a na venkovní terase dalších sto hostů. V Pavillionu, který je vybaven kuchyní, barem, pánským klubem s kulečníkem, vám připravíme program a pohoštění přesně podle Vaši chuti. Nebudete nikoho rušit a můžete se bavit třeba až do rána.

BarVIVA: Hodláte-li pokračovat v konzumaci i po půlnoci, rádi Vás přivítáme v baru BarViva, který sousedí s recepcí hotelu Svatá Kateřina. Nabídneme vám omezený sortiment nápojů, zato však nonstop,
po celou noc.

Wellness a sport:

Yoga – pomůže probudit svaly celého těla a pozitivně naladí vaši mysl.
Pilates – zapojuje a posiluje tělo, zlepšuje flexibilitu a odstraňuje chybné držení těla.
Balance & strenght – Balanční a silová cvičení
Kardio – Dynamická cvičení pro získání kondice.
Taneční aktivity
Hry – Sportovní aktivity a hry.
Specialitky – Jízda psím spřežením, jízda na koni, yoga pro golfisty

Můžete si u nás zahrát golf, dopřát si wellness – saunu, masáže, zábaly, koupele, lázně a mnohé další.

Konference:

V Resortu Svatá Kateřina Vám nabízíme výjimečnou možnost v klidu prodiskutovat firemní záležitosti, vyškolit nové spolupracovníky, stmelit pracovní kolektiv. Konferenční sály uzpůsobíme vaším požadavkům. Kapacita až pro 150 osob.

Kapacita hotelu: 79 dvoulůžkových pokojů

Ceny ubytování: 1/1 pokoj od 1450 Kč, 1/2 pokoj od 1800 Kč.

www.katerinaresort.cz

Zasílání nových článků

Wellnes hotely - další tipy

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice
Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice

Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek.