UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Wellness hotel Rezidence Ambra – LuhačovicePod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek.

Více ze služeb Wellnes hotely
  • 1
  • 17
  • 13a
  • 2
  • 3
  • 4
Další fotky z Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice

Přijeďte si užit skvělý wellness pobyt do hotelu Ambra v Luhačovicích. Wellness, restaurace, firemní akce, ubytování, Luhačovice a jejich lázeňské prostředí. Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích a zároveň výborná kuchyně s bohatým výběrem jídel a nápojů v restauraci, lobby baru a letní zahrádce.

Nezbytným doplňkem a chloubou je vnitřní hotelový bazén s protiproudy a whirlpoolem – největší v Luhačovicích, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma. Moderní balneoprovoz Centrum vitality nabízí širokou škálu léčebných a velmi vyhledávaných wellness procedur.

Ke komfortu samozřejmě patří podzemní garáže a parkoviště přímo u hotelu. Nabízíme hotelovým hostům zdarma 55 parkovacích míst. Stání v podzemních garážích jsou zpoplatněna.

Dále máme v nabídce individuální programy šité na míru, klasické hotelové ubytování a možnost pořádání firemních akcí, vzdělávacích kurzů, prezentací či porad. Předností našeho hotelu je celoroční nabídka služeb nutričního terapeuta a specialisty v oboru diabetologie a obezitologie a přístrojová diagnostika pleti.

Ubytování:

Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, dvoulůžkové apartmány (s možností až 3 přistýlek), bezbariérový apartmán, dva nové luxusní apartmány Deluxe a Superior. Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem (většina apartmánů s vanou), WC, balkony (kromě 5. etáže), TV, připojení k internetu, telefon, minibar, zabudovaný fén, bezpečnostní schránka.

Stravování:

Restaurace s kapacitou 100 míst, lobby bar, letní terasa – celodenní provoz. Polopenze u wellness pobytů: snídaně formou rautu, večeře teplý bufet s nabídkou 4 hlavních jídel, zeleninových a ovocných salátů, na přání plná penze (respektování dietetických opatření – diabetická, bezlepková, vegetariánská strava). K dispozici nutriční terapeut pro konzultace týkající se stravovacích návyků, doporučení vhodné stravy či pitné kúry.

Wellness a sport:

Bazén s protiproudy 13 x 7,5 m, whirlpool – pro ubytované zdarma. Široká nabídka procedur – koupele, masáže, zábaly, oxygenoterapie, aromaterapie, infra-sauna, vana s magnetickým polem, světelnou terapií a muzikoterapií, lávové kameny, pivní koupel, thajské masáže, lymfatická a podtlaková masáž. Zajistíme odbornou konzultaci s lékařem při výběru vhodných procedur a pohybových aktivit.

Počátkem měsíce srpna byla zprovozněna nová část našeho moderního balneoprovozu – Centra vitality. Získali jsme tím nové prostory pro podávání luxusních procedur z kategorie wellness zážitků a k relaxaci po procedurách. Součástí rozšíření bylo i zabudování nové dvojvany s perličkou a světelnou terapií, kterou již měli první hosté možnost vyzkoušet.

V Centru vitality jsme v loňském roce zahájili provoz ordinace  ambulance  ESTETICKÉ MEDICÍNY. Každou neděli  v době od 9 do 18 hodin provádí odborný speciálně školený zdravotnický personál lékařsko-kosmetickými přístroji profesionální estetické a korekční zákroky i ošetření. K těmto výkonům nebo konzultacím je nutno se předem objednat.

Konference: 

Wellness hotel Rezidence Ambra má vhodné podmínky pro organizaci vzdělávání, prezentace či porady, možnost pronájmů místností pro malé a středně velké akce a jejich komplexní zajištění technikou a službami. Pracovní část lze doplnit relaxací v Centru vitality (bazén, whirlpool, procedury).

Salonek s krbem (klimatizace) – kapacita při divadelním uspořádání max. 50 míst, při stolové úpravě do písmene „U“ max. 30 míst

Restaurace (klimatizace) – kapacita při divadelním uspořádání max. 85 míst, při stolové úpravě 70 míst

Salonek za restaurací (klimatizace) –  kapacita při divadelním uspořádání max. 50 míst, při stolové úpravě do písmene „U“ max. 30 míst

Zrcadlový sál – kapacita při divadelním uspořádání 70 míst, při stolové úpravě do písmene „U“ max. 50 osob

Technické vybavení: promítací stěna, dataprojektor, TV, DVD, flipchart, laserové ukazovátko, CD přehrávač.

Kapacita hotelu: 116 pevných lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1150 Kč, 1/2 pokoj od 1750 Kč, 1/3 pokoj od 2250 Kč, apartmán od 2250 Kč.

www.hotel-ambra.cz

Zasílání nových článků

Wellnes hotely - další tipy

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Aquapalace Hotel Prague – Praha
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Široká škála hotelových a wellness služeb v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek.