UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Sporthotel Zátoň – Větřní u Českého KrumlovaNáš host má jméno a tvář.

Více ze služeb Wellnes hotely
  • 1
  • 2a
  • Fotografoval: Libor Svacek, Kaplicka 447, Cesky Krumlov, 381 01 CZ
  • 30
  • Fotografoval: Libor Svacek, Kaplicka 447, Cesky Krumlov, 381 01 CZ
  • Fotografoval: Libor Svacek, Kaplicka 447, Cesky Krumlov, 381 01 CZ
Další fotky z Sporthotel Zátoň – Větřní u Českého Krumlova

Sporthotel Zátoň byl založen roku 1997 jako rodinný penzion. Od té doby prošel  velkým rozvojem a rozšířením služeb až do podoby současného moderního wellness hotelu. Požadavky našich hostů nám udávaly směr a ukazovaly cestu, kterou se ubírat. Předci naší rodiny zapustili své kořeny v tomto krásném a po dlouhá léta zapomenutém kraji. Jsme znalí místa a okolí, preferujeme přímý kontakt se  zákazníkem, a tak můžeme lépe vyhovět jeho požadavkům a přáním. Z tohoto důvodu nespolupracujeme s agenturami. Team zaměstnanců Sporthotelu Zátoň je vám celoročně svou prací k dispozici.

Ubytování:

Sporthotel Zátoň disponuje 36 pokoji s celkovou kapacitou 85 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV satelit a telefon. Pokoje jsou rozděleny do čtyř kategorií, všechny ve čtyřhvězdičkové kvalitě. Dvoulůžkové pokoje, komfortní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, apartmány s možností přistýlky a velké rodinné apartmány. Některé z apartmánů mají vlastní balkon. Pokoje se nacházejí ve dvou patrech. Do prvního patra jede výtah. Ubytovaní hosté mají přístup z pokojů odděleným schodištěm přímo do hotelového wellness centra, beauty centra a k venkovnímu bazénu. Pokoje v prvním patře mají bezbariérový přístup.

Stravování:

Sporthotel Zátoň disponuje celkem třemi oddělenými restauracemi.

Restaurace s krbem přechází v hotelovou jídelnu, ta je určena především k podávání snídaní, obědů a večeří. Tyto prostory jsou samozřejmě přísně nekuřácké. Z prostoru hotelové jídelny je přímý vstup na hotelovou terasu s grilem, na které v letních měsících pořádáme gril-party.

Lobby bar je kuřácký bar, který během dne slouží jako kavárna. Nabízí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů.

Disponujeme také bohatou nabídkou moravského i světového vína.

Wellness a sport:

Sporthotel Zátoň je vybaven pro aktivní ale i rekreační sportovce. Bez ohledu na počasí a roční období je možné u nás sportovat. U nás sportujte bez čekání, veškerá sportoviště jsou rezervovaná pouze pro Vás – ubytované hosty. Neplaťte nic navíc! Vstupy na sportoviště jsou zahrnuty v ceně Vašeho pobytu: venkovní bazén vyhřátý na 28°C 15x8m v provozu od dubna do konce října, vnitřní bazén se slanou vodou 10×5 m, vířivá vana pro 6 osob, Svět saun (finská sauna, BIO sauna, infra sauna), posilovna, squash, venkovní tenisové hřiště s umělou trávou, stolní tenis, malé hřiště na  fotbal.

Na přilehlé šestihektarové louce je pro vás připravena stezka, velmi vhodná jak pro procházky, ranní jogging, tak i pro Nordic Walking. Zažijte wellness v přírodě a udělejte něco pro své zdraví! Stezka po louce vás dovede přímo k potoku s průzračnou a křišťálově čistou vodou.

Konference:

Ve Sporthotelu Zátoň se nachází sál pro kongresy a semináře. Již pět let se věnujeme firemní klientele a naše filozofie přímého kontaktu se zákazníkem je velmi důležitá. Zajistíme pro vaši akci kompletní servis, jsme znalí místních poměrů, spolupracujeme pouze s ověřenými dodavately. Máme zkušený tým zaměstnanců, kteřý s námi pracují celoročně.Při poptávce budete mít kontakt s jednou osobou, která vás doprovodí během přípravy, průběhu a konce akce. Nespolupracujeme s cestovnímy kancelářemi a agenturami. Chcete-li kvalitní služby, jste na správné adrese. Firemní akce v rodinné atmosféře. Starosti s organizací a realizací vaší akce přenechte nám.

Konferenční sál je nově vybudovaný pro potřeby pracovních a společenských setkání. S denním světlem v klidné části hotelu vás nebude nic a nikdo rušit. Set up: divadlo 120 osob, konference (škola) 70 osob, U-Shape 50 osob, I-Shape 40 osob. Konferenční technika: ozvučení sálu včetně mikrofonů, dataprojektor, kabelové a WiFi připojení na internet (v celém objektu), DVD,VHS,CD, projekční plátno, flipchart, projektor, klimatizace, zatemnění oken.

Malý salonek má kapacitu 25 osob. Tento salonek můžeme vybavit níže uvedenou technikou: dataprojektor, zpětný projektor, CD, přehrávač, projekční plátno, flipchart.

Kapacita hotelu: 85 lůžek

Ceník ubytování: 1/2 pokoj od 1000 Kč, apartmán od 1450 Kč, rodinný apartmán od 1800 Kč.

www.sporthotel-zaton.cz

Zasílání nových článků

Wellnes hotely - další tipy

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice
Wellness hotel Rezidence Ambra – Luhačovice

Pod jednou střechou na Vás čeká pohodlí a odpočinek.

Aquapalace Hotel Prague – Praha
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Široká škála hotelových a wellness služeb v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek.