UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Šiškův mlýn – Vanov u TelčeZažijte nevšední golfový zážitek.

Více ze služeb Golf hotely
  • 48
  • 4
  • 16
  • 11
  • 6
  • 5
Další fotky z Hotel Šiškův mlýn – Vanov u Telče

Vítáme vás v malebné krajině Českomoravského pomezí nedaleko historické Telče a malé vesničky Vanov, v krajině s nadmořskou výškou 520 m, jejíž ráz dotváří nádherné krajinné scenérie plné lesů, luk, rybníků a strání. Vítáme v místech, která pamatují dávnou historii, vítáme vás v prostorách barokního mlýna z roku 1580, v Hotelu Šiškův mlýn.

Hotel Šiškův Mlýn disponuje celkem 16 stylově zařízenými pokoji s kapacitou 42 lůžek. Tuto kapacitu je možné navýšit o přistýlky v jednotlivých pokojích. Samozřejmostí jednotlivých pokojů je WIFI připojení. Součástí hotelového resortu je krytý bazén, fitness, venkovní sauna, 2 bowlingové dráhy, 2 tenisové kurty a také venkovní gril.

Přijeďte si odpočinout a načerpat nové síly, zahrát si golf nebo se jen tak toulat okolím. V blízkosti hotelu můžete navštívit řadu přitažlivých míst, která jsou atraktivním cílem výletů, především město Telč, jehož náměstí je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO; zříceninu hradu Štamberk, hrad Roštejn a mnoho dalších.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny stylovým rustikálním nábytkem. K vybavení každého pokoje patří televize a minibar. WiFi připojení je samozřejmostí všech hotelových pokojů i společných prostor.

Luxusní apartmá tvoří dvě místnosti, koupelna s rohovou vanou a vířivkou.

Mezonetová apartmá: dvoupatrové apartmá, horní patro dostupné přes otevřené schodiště, koupelna vybavena rohovou vanou s vířivkou.

Dvoulůžkové pokoje  jsou vybavené manželským lůžkem, koupelna s rohovou vanou.

K dispozici jsou 2 přenosné postele, které se umisťují do dvoulůžkových pokojů. V  apartmánech a čtyřlůžkovém pokoji lze kapacitu pokoje navýšit díky rozkládacím pohovkám, které poslouží jako přistýlka. Pro malé děti máme připraveny 2 dětské postýlky.

Stravování:

Nabídka restaurace hotelu Šiškův Mlýn prošla počátkem letošní sezóny změnou. Pod taktovkou šéfkuchaře sítě restaurací Coloseum Restaurants Reného Vokurky a jeho kolegy Jaroslava Mareše jsme pro vás připravili menu, kterému zcela jistě přijdou na chuť jak příznivci odlehčené kuchyně, tak naprostí gurmáni a milovníci masa. Naprostou samozřejmostí je pestrý výběr kvalitních vín české i zahraniční produkce. Zapomenout nesmíme ani golfisty oblíbené každodenní polední menu, které podáváme jak v hotelové restauraci, tak klubovně golfového resortu.

Hotelová restaurace – 40 míst, letní zahrádka – 54 míst.

Klubovna golfového klubu – 36 míst, letní zahrádka – 40 míst.

Společenský sál – 50 míst.       Bar společenského sálu – 32 míst.      Bowling – 24 míst

Wellness a sport:

Přímo u areálu hotelu se nachází golfové hřiště a driving range. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkové hřiště mezinárodních parametrů, které již pravidelně hostí turnaje PGA Czech. Hráči golfu jistě ocení kvalitu zdejšího hřiště, ale i klidnou atmosféru prostředí, ve kterém se hřiště nachází.

Za poplatek mohou hosté využít tenisové kurty, bowlingové dráhy, kulečník, venkovní saunu či jízdní kola pro výlety do širokého okolí.

Byli bychom rádi, kdybyste se u nás cítili opravdu dobře. Nechce se vám ani na golf, ani na kolo? Nevadí. Svou mysl i napětí můžete uvolnit během našich masáží, které vám rádi po předchozí domluvě zajistíme v prostorách hotelového fitness. Nabízíme: klasickou masáž, medovou masáž, baňková, čokoládový zábal, lávové kameny či manikúru.

Nejen hotelový resort ale i blízké okolí je co do sportovního vyžití velmi rozmanité. Nabízí nespočet možností, jak příjemně strávit volný čas a nemusíte jen hrát golf nebo jezdit na kole.

Myslivost – oblast plná lesů, vod a strání nabízí možnost lovu srnčí, mufloní, vysoké a černé zvěře.

Rybolov – příznivci rybolovu si jistě přijdou na své během atraktivního sportovního rybolovu na Rybníku Plodový vzdáleném 4 km od Šiškova mlýna. Kapitálními úlovky pstruhů, kaprů či jeseterů budete jistě zaskočeni

Konference:

Hotel Šiškův Mlýn je připraven poskytnout vám zázemí pro uspořádání vašich firemních školení či teambuildingových akcí.

Pro účely školení, či přednášek je možné využít následující prostory:

Konferenční sál v budově mlýna – kapacita 60 osob.  V ceně pronájmu je použití data projektoru, plátna, flipchartu s papírem, WiFi, TV úhlopříčka 113, plátno 400×250 cm.

Zasedací místnost v budově golfového klubu – kapacita 25 osob. V ceně pronájmu je použití data projektoru, plátno 200x200m, flipchartu s papírem, WiFi.

Prostory bowlingové restaurace – menší skupiny do 15 osob. V ceně pronájmu je použití data projektoru, plátna, flipchartu s papírem, WiFi.

Luxusní apartmá – komornější jednání do 7 osob, přenosné plátno, flipchart, wifi.

Kapacita hotelu: 42 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj 1300 Kč, 1/2 pokoj 2000 Kč, mezonetové apartmá 2200 Kč, luxusní 1/2 apartmá 5000 Kč, 1/4 apartmá 3500 Kč.

www.siskuvmlyn.cz

Zasílání nových článků

Golf hotely - další tipy

Hotel Kaskáda – Kuřim
Hotel Kaskáda – Kuřim

Požitek chuti v dokonalé rovnováze.

Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany
Darovanský dvůr Resort – Darová okr. Rokycany

Resort tisíce splněných přání

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.