UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Zámek Štiřín – ŠtiřínVše se točí kolem Vás.

Více ze služeb Zámecké hotely
  • 1
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • 3
  • 5b
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Další fotky z Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Hotel Zámek Štiřín**** leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký parkk v anglickém stylu. Rozsáhlý areál  nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako  relaxace a odpočinku. Pokud hledáte vhodné místo pro konání seminářů, školení, firemních prezentací a dalších akcí, jsme tím nejlepším místem s dokonalým zázemím a službami. Hledáte-li tiché a příjemné prostředí pro konání vaší rodinné oslavy či jiné společenské akce najdete je u nás. Romantické prostředí barokního zámku přímo vybízí k uspořádání svatebního obřadu, včetně svatební hostiny.

Ubytování:

Ubytování nabízíme v pěti budovách: 

Zámek:  Ubytování v zámeckém stylu. Interiéry jsou vybaveny originály nebo replikami historického nábytku z období pozdního baroka.

Dům Salm:  Ubytování ve stylu selského baroka

Dům Jockey:  Ubytování ve stylu Jockey nabízející novou stylovou kvalitu zámeckého ubytování

Dům Arminia:  Ubytování v dobovém zámeckém stylu

Dům Atis:  Ubytování ve zcela novém a unikátním architektonickém stylu inspirovaném přírodními motivy

K dispozici je 5 jednolůžkových, 53 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmánů.

Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou s WC, bidetem, vanou či sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, TV s příjmem satelitních programů, radiopřijímačem (pouze v budově Zámku), minibarem, sejfem a telefonem s přímou volbou. V každém pokoji lze navíc využít připojení na internet.

Cena ubytování zahrnuje mimo 20% slevu na denní fee pro hru na golfovém hřišti i bezplatný vstup na cvičnou louku- Driving Range pro vyzkoušení golfové hry a zapůjčení jedné hole a odpálení 50 míčků zdarma.

Stravování:

Kompletní nabídku gastronomických služeb zajišťuje společnost Banquet catering.

Snídaně probíhají  v Zahradním salónku s letní terasou v zámecké budově.

 Hotelová restaurace se nachází v Domě Atis. Nabízíme širový výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně, bohatý výběr moravských archivních vín, bohatý výběr z českých i zahraničních ročníkových a archivních vín, široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí restaurace je letní  terasa.

Důležitou částí hotelové gastronomie je také banketní oddělení, které zajišťuje kompletní servis pro jakoukoliv příležitost v celém areálu hotelu.

Welness a sport:

V Domě Atis je celoročně v době od  8:00 do 22:00 hodin otevřeno relaxační centrum. Najdete zde fitness (posilovna), saunu, whirlpooly (vířivé vany), bio-solárium, masáže a kosmetiku.

Dále je v areálu hotelu možné využít antukový tenisový kurt, pétanque nebo si můžete zapůjčit horská kola a vydat se po okolních cyklistických trasách.

V Zahradním salónku a v Lobby baru jsou pro milovníky šachu připraveny obří šachovnice.

V blízkosti hotelu je otevřen bowling a squash nebo si můžete zajezdit na koni v nedalekém jezdeckém klubu.

Devítijamkové golfové hřiště  s parem 70 v areálu zámku Štiřín je umístěno v anglickém zámeckém parku s nádhernými přírodními scenériemi, které společně s celým zámeckým areálem vytváří unikátní komorní prostředí. Mezi golfovými hřišti domácími i zahraničními je unikátem pro krásu i dendrologickou bohatost okolního parku. Komorní prostředí ocení zejména hráči, kteří hledají klidné místo pro relaxaci spojenou se sportovním vyžitím.

Konference:

Naše obchodní oddělení pro pro Vás  připraví na klíč konference, presentační akce, semináře, obchodní jednání, společenské akce, sympózia, recepce, svatby, výstavy, plesy, rodinné oslavy, pracovní či slavnostní obědy nebo večeře.

Konferenční místnosti a jednací salónky jsou umístěny v budově zámku , Salmově dvoře  a v Domě Atis. Kapacita  jednotlivých sálů je od 8 do 250 osob. Při propojení všech prostor Salmova dvora a Domu Atis je možné uspořádat společenské párty až pro 500 osob. Zahradní párty lze uspořádat až pro 800 osob. Dům Atis lze využít pro prezentační, společenské nebo golfové akce s kapacitou až 250 osob. Pro komorní koncerty je možné využít Zámeckou kapli s kapacitou 45 osob.

Ve všech konferenčních místnostech je telefonní a internetová přípojka. Pro Vaše jednání zajistíme požadovanou rychlost připojení a počet přípojných míst podle Vašich požadavků. Místnosti na požádání a za příplatek vybavíme konferenční technikou (např. ozvučení, flipcharty, dataprojektory, tabule, zpětné projektory, promítací plátna, kopírky, PC, notebook, tlumočnická technika, pódium, apod.)

Kapacita hotelu: 125 lůžek

Ceník ubytování:

Zámek: 1/1 pokoj De Luxe 2500 Kč, 1/2 pokoj De Luxe 3700 Kč, 1/2 pokoj Standard 2400 Kč, rodinný pokoj Standard 4 lůžkový 4000 Kč, apartmá od 5000 Kč

Dům Salm: 1/1 pokoj 1500 Kč, 1/2 pokoj 1900 Kč, rodinný 3 lůžkový pokoj 2500 Kč

Dům Jockey: 1/2 pokoj 2500 Kč

Dům Atis: 1/2 pokoj 3700 Kč

Dům Arminia: 1/2 pokoj De Luxe 3700 Kč, apartmá od 4400 Kč

www.stirin.cz

Zasílání nových článků

Zámecké hotely - další tipy

My Hotel – Lednice
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše
Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše

Věříme ve vliv prostředí na člověka, na jeho smysly i na jeho zdraví.

Chateau St. Havel – Praha
Chateau St. Havel – Praha

Romantická oáza klidu a relaxace v neklidné Praze