UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Chateau St. Havel – PrahaRomantická oáza klidu a relaxace v neklidné Praze

Více ze služeb Zámecké hotely
  • 1d
  • 50
  • 21
  • 23
  • Fotografoval: Libor Svacek, Kaplicka 447, Cesky Krumlov, 381 01 CZ
  • 12
Další fotky z Chateau St. Havel – Praha

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 – Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického parku s několika idylickými rybníky. Hotel Chateau St. Havel nabízí nadstandartní ubytování na zámku v klidném prostředí a s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.

Zámecký hotel Chateau St. Havel disponuje celkem 28 luxusně vybavenými pokoji s klimatizací a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou. Standartní součástí výbavy každého z hotelových pokojů je plně zásobený minibar, televize s příjmem satelitních programů a samozřejmě také rychlé a spolehlivé připojení na internet prostřednictvím technologie WiFi.

Romantické pobyty v hotelu Chateau St. Havel Vám po gastronomické stránce zpříjemní stylová zámecká restaurace pod vedením zkušeného šéfkuchare p. Ondřeje Slaniny, kterého mnozí z Vás budou znát z oblíbeného televizního pořadu Kluci v akci.

Rozsáhlou nabídku hotelových služeb zpestřují exkluzivní hotelové balíčky, mezi které patří např. stále oblíbenější Víkend pro dva či Romantický víkend pro zamilované… Na přání pro Vás zorganizujeme vskutku pohádkové svatby na zámku, ale třeba také špičkove zařízené moderní konferenční prostory či vlastní golfové hrište s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka a s tím související možností výuky golfu pod vedením profesionálních golfových trenérů… Na přání pro Vás zajistíme celou řadu společenských a kulturních akcí – firemní večírky, slavnostní večeře, rauty či bankety).

Ubytování:

Zámecký hotel Chateau St. Havel nabízí ubytování v celkem 28 dvoulůžkových pokojích, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý hotelový pokoj disponuje vlastní koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem programů, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období či denní době zajišťuje automatická klimatizace, standartem je vysokorychlostní WiFi přípojení na internet zdarma v rámci celého hotelu. Pro opravdu náročnou klientelu je pak k dispozici luxusní apartmán Tower Suite v zámecké věži, který uspokojí i zákazníky vyžadující opravdovou exkluzivitu, stylovou romantiku a nezapomenutelnou atmosféru…

Hotelové služby: 24 hodin fungují služby recepce – doplňkový prodej zboží, prodej novin a časopisů, telefon a fax, tiskové a kopírovací služby.

Doprava a parkovací služby: zprostředkování dopravy do centra, vyzvednutí klientů na letišti, doprava na metro zdarma, parkování zdarma v areálu hotelu.

Stravování:

Zámecký hotel Chateau sv. Havel disponuje dvěma romantickými zámeckými restauracemi, které kvalitou servírovaných pokrmů, přístupem personálu i celkovou úrovní servisu mile překvapí i zkušené gourmety i zcestovalé profesionály z oboru…

Zámecká restaurace Lobby & Garden Vám nabídne posezení v prostorech hotelového lobby a na přilehlých zámeckých terasách. Restaurace Lobby & Garden je určena primárně pro hotelové hosty či posezení návštěvníků zámku a golfového hřiště. Jako v každé správné zámecké restauraci zde na Vás budou čekat pokrmy vpravdě panské, založené převážně na původních recepturách klasické české kuchyně, jemně obohacených poznatky moderní gastronomie… Výsledkem jsou jídla pestrá, respektující principy sezónní dostupnosti potravin a tudíž jsou lehká a současně plná rafinované chuti, která dokonale uspokojící všechny Vaše smysly.

Romantická restaurace Chateau St. Havel se rozkládá v prostorách hlavního zámeckého sálu, historické kapli sv. Havla a na horních terasách zámku Chateau St. Havel. Tato vskutku romantická restaurace je určena primárně pro Vaše soukromé či firemní akce. Náš zkušený team profesionálů pro Vás připraví konference, bankety, slavnostní rauty, byznys obědy či obchodní večeře, galavečeře, svatební hostiny apod. Vše na míru dle Vašeho přání…

V obou těchto našich zámeckých restauracích budou Vaše přání splněna do posledního detailu – to vše především díky bezchybné souhře našeho teamu mistrů kuchařů dirigovaných taktovkou mediálně známého šéfkuchaře p. Ondřeje Slaniny – protagonisty populární kulinářské televizní show „Kluci v akci“.

Wellness, kultura a sport:

Nabízíme organizaceikulturního programu na přání (např. koncert v zámecké Kapli), rezervaci vstupenek na kulturní představení v Praze, zajištění průvodcovských služeb, turistické výlety, jízda na koni v zámeckém areálu, golf s možností využití služeb profesionálního trenéra.

V příjemném prostředí zámeckého parku naleznete plně vybavený cvičný golfový areál, který zahrnuje: AQUA DRIVING RANGE, DRIVING RANGE, PUTTIN A CHIPPING GREEN.

AQUA DRIVING RANGE: jediný driving range v České republice, kde míče opalujete přímo do vody. Pro dokonalou kontrolu vzdálenosti odpalů jsou na vodní hladině upevněny 4 plovoucí greeny ve vzdálenosti 44 m, 76 m, 113 m a 140 m.

K dispozici vám je 7 odpališť a z toho jsou 3 kryté ze tří stran. Hra z rohoží a z trávy. Ideální tréninkové prostředí pro všechny kategorie hráčů.

PUTTING GREEN: kvalitní cvičný green o rozloze 700m2 s několika terénními vlnami. Putting green je určený výhradně pro trénink puttů.

CHIPPING GREEN: cvičný green. Ideální pro trénink krátké hry a nácvik všech možných herních situací. Součástí chipping greenu je i písečný bunker, – určený pro trénink úderů z písku.

Konference:

Hotel Chateau St. Havel nabízí kromě nadstandartního ubytování a celé řady hotelových služeb rovněž stylové a moderně vybavené konferenční prostory. K dispozici jsou pro tyto účely dva velké konferenční sály, které jsou vhodné kupř. pro pořádání firemních školení, výukových seminářů či nejrůznějších kurzů. Stejně tak lze tyto netradiční konferenční prostory v novogotickém stylu využít pro obchodní prezentace nebo tiskové konference, ale i pro méně formální příležitosti jakými jsou kupříkladu teambuildingové aktivity, oslavy promocí či svatby a svatební hostiny.

Kaple Sv. Havla a Zámecký sál jsou vzájemně propojeny a společně tak nabízejí více než 180 m2 konferenčního prostoru. Jejich zařízení i vybavení je na špičkové technické úrovni, jednou z hlavních deviz je vysoká flexibilita uspořádání, která umožňuje měnit dispozice konferenčních prostorů a přizpůsobovat je tak na míru požadavkům jednotlivých akcí. Samozřejmostí je komplexní technické vybavení zahrnující dostatečně dimenzovanou audiovizuální aparaturu.

Pro akce menšího rozsahu, jako jsou např. obchodní schůzky a pracovní jednáním nabízíme možnost využití apartmánů, které jsou pro tyto účely upraveny a vybaveny jako malé, soukromé konferenční místnosti.

Kapacita hotelu: 28 dvoulůžkových pokojů

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1900 Kč, 1/2 pokoj od 2250 Kč, rodinný pokoj od 3500 Kč, apartmá od 4950 Kč.

www.chateauhotel.cz

Zasílání nových článků

Zámecké hotely - další tipy

My Hotel – Lednice
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše
Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše

Věříme ve vliv prostředí na člověka, na jeho smysly i na jeho zdraví.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.