UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Zámecké hotelyZámecké hotely s nejvyšší kvalitou služeb.

Zpět na katalog hotelů

Zámecké hotely s nejvyšší kvalitou služeb.

My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednickovaltického areálu. Přímo pod okny pokoje pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavýlužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci. Součástí hotelu je i čtyřhvězdičková vyhlášená restaurace.

1
Hotel Garni **** – Zámek Dobříš, okr. Příbram

Rokokový zámek s výraznou fasádou upoutá při příjezdu z Prahy do Dobříše každého návštěvníka. Zámek Dobříš je pro své neopakovatelné kouzlo a romantické prostředí vyhledáván jako místo pro konání komerčních akcí – galavečery, konference, zahradní párty, koncerty vážné hudby, film, reklama a také pro konání svatebních hostin včetně obřadů.

1
Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše

Lovecký zámeček Větrov hostí romantický soukromý hotel s věhlasnou restauraci. Větrov prošel pečlivou rekonstrukcí, jež dosáhla znovuoživení již téměř zdevastovaného „zámečku“ Přeměnila jeho trosky ve čtyřhvězdičkový hotel s 20 ti apartmány a skvělou restaurací s českou i mezinárodní kuchyní. Součástí hotelu je i privátní sauna a bazén.

1
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Hotel Zámek Štiřín**** leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Rozsáhlý areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku. Vhodné místo pro konání seminářů, školení, firemních prezentací a dalších akcí.

1
Chateau St. Havel – Praha

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 – Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického parku s několika idylickými rybníky. Hotel Chateau St. Havel nabízí nadstandartní ubytování na zámku v klidném prostředí a s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.

1d
Chateau Mcely – Mcely

Chateau Mcely je oblíbeným místem pro relaxační, romantické, očistné a pěstící pobyty uprostřed přírody, nezapomenutelné rodinné oslavy, svatby, konference a jiné zážitkové firemní akce, obědy, večeře, letní pikniky či čajové dýchánky dle staré aristokratické tradice.

a

Zasílání nových článků