UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Garni **** – Zámek Dobříš, okr. PříbramRomantické ubytování

Více ze služeb Zámecké hotely
  • 1
  • 1a
  • 2
  • 3
  • 4
  • 3a
Další fotky z Hotel Garni **** – Zámek Dobříš, okr. Příbram

Rokokový zámek s výraznou fasádou upoutá při příjezdu z Prahy do Dobříše každého návštěvníka. Zámek Dobříš je pro své neopakovatelné kouzlo a romantické prostředí vyhledáván jako místo pro konání komerčních akcí – galavečery, konference, zahradní párty, koncerty vážné hudby, film, reklama a také pro konání svatebních hostin včetně obřadů.

Rokokový zámek s výraznou fasádou pochází z let 1745-1765, kdy přestavbu uskutečnil Jindřich Pavel Mansfeld. Jeho dcera Marie Isabella byla provdána za Františka Gundakara Colloreda.
Tímto vznikl šlechtický rod Colloredo-Mannsfeld, který zde pobýval do II. sv. války. V roce 1942 byl zámek vyvlastněn nacisty a v roce 1945 připadl státu a byl užíván téměř 50 let jako Domov spisovatelů.
V roce 1998 je navrácen spolu s franc. a angl. parkem do soukromého vlastnictví. Současným majitelem je Dipl. Ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld.

Francouzská zahrada je vzácnou ukázkou rokokové zahradní architektury, která svými květinovými ornamenty a stříhanými ploty navozuje atmosféru vídeňského Schönbrunnu. Perla mezi zahradami v ČR.

Ubytování:

Celková kapacita je 22 lůžek, z toho 10 dvoulůžkových pokojů + svatební apartmá.  3 pokoje typu Standard, 5 pokojů typu Lux, 2 pokoje typu Deluxe. Každý pokoj je vybaven stylovým nábytkem, satelitní TV, radiobudíkem, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet-WiFi. Všechny koupelny jsou vybaveny vanou se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů.

Ubytovaní hosté mohou zdarma využít hotelové fitness a návštěvu francouzského parku. Nově také půjčovna horských kol.

Domácí zvířata nejsou povolena. 

Stravování:

Zámecká restaurace krom jiného zajišťuje  rodinné oslavy, svatební hostiny ….

Konference:

Pro zajištění ruatů, galacečerů a podobně v expozičních místnostech – zrcadlový sál, rokokový sál a také ve francouzském parku je možno využít nabídky cateringových firem.

Pronájem zámeckých prostor: konference, semináře, firemní prezentace, tiskové konference, galavečeře, recepce, koktejly a zahradní párty.

Kapacita hotelu: 22 lůžek

Ceník ubytování: 1/2 pokoj od 2700 Kč

www.zamekdobris.cz

Zasílání nových článků

Zámecké hotely - další tipy

My Hotel – Lednice
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše
Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše

Věříme ve vliv prostředí na člověka, na jeho smysly i na jeho zdraví.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.

Chateau St. Havel – Praha
Chateau St. Havel – Praha

Romantická oáza klidu a relaxace v neklidné Praze