UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

My Hotel – LedniceMy Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Více ze služeb Zámecké hotely
  • 1
  • 2a
  • 15
  • 13
  • 3
  • 5
Další fotky z My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednickovaltického areálu. Přímo pod okny pokoje pomalu teče slepé
rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavýlužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám
a relaxaci. Součástí hotelu je i čtyřhvězdičková vyhlášená restaurace.

Lednice patří k nejnavštěvovanějším místům v České republice. Tuto prioritu získala díky zámku a přilehlému zámeckému parku. Lednice je součástí Lednicko-valtického areálu, který byl v roce 1992 vyhlášen za krajinnou památkovou zónu. Tato kulturní krajina byla v roce 1996 zapsána na seznam světového a kulturního dědictví UNESCO. Každoročně zde probíhá řada zajímavých akcí.

Ubytování:

V hotelu je prostorných 49 pokojů, z toho 4 suites. Pokoje mají toto vybavení: moderně řešená koupelna, vysoušeč vlasů, telefon, internetové připojení na všech pokojích, TV, SAT, minibar, požární hlásiče, 21 pokojů je s balkónem.

Služby hotelu: recepce k dispozici 24 hod., restaurace, knihovna, dětský koutek, směnárna, hotelový trezor, obchod s dárkovým zbožím, internet – WiFi v celém hotelu, kopírování, praní a čištění prádla, okružní jízdy, parkování (monitorováno kamerovým systémem), zajišťování hromadných vstupenek na kulturní akce, prohlídky zámku,atd., domácí zvířata vítána, dětská postýlka na vyžádání, baby sitting.

Stravování:

Restaurace Grand Moravia Restaurant:  týdenní nabídka obsahuje menu na každý den včetně víkendů. Ve zvýhodněné ceně 125 Kč vám nabízíme tříchodové menu z naší čtyřhvězdičkové kuchyně. Sladkou tečkou každého menu je výtečný moučník našeho skvělého cukráře z Tunisu.

Cafeterie a cukrárna: poseďte u nás, přečtěte si noviny a dejte si dobrou kávu nebo čaj. Kousek od vstupu do zámeckého areálu najdete velký výběr tradičně vyráběných dezertů, obložené bagety, zapékané toasty, palačinky, lívance, wafle, velký výběr vín a likérů a dětský koutek pro maminky s dětmi.

Vinotéka a vinný sklep: k hotelovému komplexu patří také stylová vinotéka, s kapacitou cca 80 osob. V této vinotéce si můžete nejen koupit nějaké místní víno, ale také domluvit posezení v krásném prostředí tak typickém pro jižní Moravu.

Pergola: pokud máte rádi posezení na čerstvém vzduchu, navštivte určitě naší venkovní restauraci s názvem Pergola pod platanem. V našich netradičních jídelních lístcích najdete nejen nějaký chutný salát, klasický smažák, ale i třeba chleba s pomazánkou či zapečeným hermelínem,pokrmy z grilu a další pochoutky. Vše vám připravuje kuchař přímo před vámi.

Sport a kultura:

V areálu hotelu naleznete: tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na volejbal, nohejbal, kroket, stolní tenis, elektronické šipky, horská kola.

V blízkosti naleznete: motokáry, bowling, squash, koupaliště (v Břeclavi), přírodní koupaliště (Novomlýnské nádr., rybník Apollo), krytý bazén (v Břeclavi), vyjížďky na koních, vyjížďky v kočárech, vyhlídkové lety letadlem, vyhlídkové lety, horkovzdušným balónem, projížďky na lodičkách po zámecké Dyji, střelnice, střelba z luku a kuše, golfová hřiště, možnost rybolovu, možnost lovu zvěře s doprovodem.

Konference:

Konferenční místnosti a jejich kapacita:  Kongresový sál DYJE- 150 osob školní uspořádání, 199 osob divadelní uspořádání, Kongresový sál MORAVA – 80 osob školní uspořádání, 100 osob divadelní uspořádání, Salonek VČELÍNEK max. 20 osob, CLUB max. 15 osob, TRKMANKA max. 8 osob.

Technické vybavení: TV, video, flipchart, zpětný projektor, plátno, dataprojektor, fax, telefon, veřejný internet, další technika, tlumočnické služby, kancelářské služby dle požadavku.

Kapacita hotelu: 98 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj 1690 Kč, 1/2 pokoj 1990 Kč, suite 2990 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.myhotel.cz

 

Zasílání nových článků

Zámecké hotely - další tipy

Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše
Hotel – Restaurant Větrov – Krásná u Aše

Věříme ve vliv prostředí na člověka, na jeho smysly i na jeho zdraví.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.

Chateau St. Havel – Praha
Chateau St. Havel – Praha

Romantická oáza klidu a relaxace v neklidné Praze