UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Omnia hotel – Janské LázněIdeální místo pro romantické pobyty ve dvou, rodiny s dětmi, i firemní a společenské akce.

Více ze služeb Design hotely
  • 12
  • 20
  • 14
  • 6
  • 3
  • 7
Další fotky z Omnia hotel – Janské Lázně

Omnia hotel je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Janských Lázních. Moderní designový hotel je určen především pro náročnou klientelu. Hotel má kapacitu 110 lůžek v celkem 43 dvoulůžkových pokojích a 2-4 lůžkových apartmá. Pokoje, stejně jako celý interiér, jsou typické originálním designem a vysokým komfortem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí objektu.

Ať už si vyberete jakýkoliv z pokojů v našem hotelu, vždy vás překvapí, jak příjemně se v něm budete cítit. Originální design je promyšlen do posledního detailu, neboť právě drobné detaily jsou tím, co nás přibližuje k dokonalosti. Posuďte sami: Pokud přijedete s rodinou, lze sousední pokoje snadno propojit do “family room”, když ale pokoje spojeny nejsou, vaši sousedi vás neruší. LCD televizi je možné sledovat pohodlně z postele a v posteli je díky pojízdnému stolku lze také pohodlně posnídat. A když v zimě přijdete mokří z lyžování, stačí oblečení pověsit do šatní skříně se zabudovaným sušákem.

Ubytování: 

Stardarní vybavení pokojů: LCD TV, internet, minibar, trezor, telefon, koupelna s WC, prostorná šatní skříň.

Comfort Room:  1 pokoj pro 1-2 osoby, 24 m2, navíc balkon, koupelna se sprchou

Maisonette Suite:  2 pokoje pro 2–4 osoby, 42 m2, navíc balkon, koupelna se sprchou

Attic Suite:  2 pokoje pro 2–5 osob, 58 m2, navíc koupelna s vanou

Junior Suite: 1 pokoj pro 2–4 osoby, 42 m2, navíc balkon, koupelna s vanou

Deluxe Suite:  2 pokoje pro 2–4 osoby, 53 m2, navíc balkon, koupelna s Jacuzzi

Stravování:

Restaurace hotelu Omnia je otevřená jak pro hotelové hosty, tak samozřejmě i pro všechny ostatní, kteří vědí, že dobré jídlo je jedním z největších životních potěšení. Do nabídky jsme zařadili především jídla moderní evropské kuchyně.

Lounge bar: přijďte si odpočinout nebo se pobavit do místa, které je srdcem hotelu. Místo, které musíte vidět a být viděni. Hotelový bar nabízí nápoje a občerstvení po celý den do pozdních nočních hodin. Najdete zde příjemnou atmosféru s hudbou nebo projekcí významných sportovních utkání.

Pool bar: Příjemné posezení na terase u bazénu s nápoji a sezónním občerstvením v teplých letních měsících láká snad každého. Přijďte si odpočinout nebo pobavit s přáteli či rodinou a zapomeňte alespoň na chvíli na všední starosti.

Room service: Proč se nerozmazlovat a neužít si odpočinek v soukromí vašeho pokoje. Snídani, široký výběr nápojů a občerstvení vám doneseme až do postele.

Wellness a sport:

Sport: Pro všechny sportovní příznivce je v hotelu Omnia připraven bohatý výběr aktivit. Dokonalé zázemí pro míčové hry poskytuje naše sportovní hala. Relax: Omnia hotel nabízí zázemí pro dokonalou relaxaci. Odpočiňte si ve vířivce, dopřejte si masáž a následně si vychutnejte přírodu z hotelové garden terasy. Pro rodiny: Děti jsou v hotelu Omnia srdečně vítány. Máme pro ně připravenu hrací místnost a v sezóně personál proškolený k jejich hlídání.

Konference:

Omnia hotel nabízí perfektní zázemí pro konference a firemní akce. K dispozici jsou prostory až pro 200 účastníků.

Kapacita hotelu: 110 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj 1215 Kč, 1/2 pokoj 1700 Kč, suites 2576 Kč, attic suite 2796 Kč.

www.omniahotel.cz

Zasílání nových článků

Design hotely - další tipy

Hotel Aplaus – Litomyšl
Hotel Aplaus – Litomyšl

Propojení a dialog bohaté historie se současností.

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Sax Vintage Design Hotel – Praha
Sax Vintage Design Hotel – Praha

Design hotel v Praze na Malé Straně