UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Sax Vintage Design Hotel – PrahaDesign hotel v Praze na Malé Straně

Více ze služeb Design hotely
  • 32
  • Sax_007
  • Sax+003
  • sax+015
  • Sax+055
  • 22
Další fotky z Sax Vintage Design Hotel – Praha

Obdivujete design 70. let, nebo se raději chcete obklopit nábytkem z 50. či 60. let 20. století? Každý pokoj či apartmán má originální vzhled. Je jen na vás, v jakém stylu chcete prožít svůj pobyt.

Interiéry hotelu Sax Vás přenesou do období 50., 60., 70. let 20. století, která byla typická volností designu a především použitím materiálů, které umožňoval tehdejší technologický pokrok- „plasty, koženky“. Ve velké části hotelu jsou použity originály své doby tehdejších špiček světového designu ( Pantone, Colani, Saarinen, Eames, atd.). Nejedná se pouze o současný trend, ale o důkaz kvality designu, který přežívá..

Ubytování:

Nabídka ubytování hotelu Sax je stejně osobitá jako hotel samotný. Ve čtyřech patrech se nachází celkem 22 pokojů, každý má svůj vlastní vzhled a všechny jsou vybaveny klimatizací, sejfem LCD televizorem, DVD přehrávačem, notebookem s wifi připojením, mini barem, telefonem a dalšími zařízeními.

Neobejdete se bez internetu ani na okamžik? Ve veřejných prostorách hotelu se připojíte přes Wi-Fi, pokoje jsou vybaveny notebooky s pevným připojením.

Stravování:

Poznejte některé z nejlepších jídel v Praze denně od 7 do 19 hodin ve Vintage Design Hotelu Sax.

Naše excelentní snídaně, podávaná formou bufetu, je báječným startem Vašeho volného dne. Odpočiňte si po náročném dni stráveném obdivováním pražských památek na Čaji o páté doprovázeným domácími koláči.

Coffee room je pro naše hosty dostupný 24 hodin denně. Chovejte se jako doma a uvařte si šálek kávy, čaje, dejte si sklenici vody nebo používejte mikrovlnku.

Objednejte si romantickou snídani v soukromí vašeho pokoje, popřípadě si užijte snídani na naší terase s nádherným výhledem na Prahu. Specifikujte prosímVáš požadavek do 19 hodin předchozího dne.

Další službou je Čaj o páté. Až vás znaví procházky starou Prahou či pracovní povinnosti a do večeře bude daleko, občerstvíte se u „čaje o páté“, servírovaném na designovém porcelánu. Zároveň je to jedinečná příležitost k ochutnávce českých kulinářských specialit či výborného moravského vína.

Wellness:

Vintage Design Hotel Sax hostům nabízí možnost tří typu saun (infračervené topení, páru či klasickou saunu). Vyzkoušejte naši pohodlnou výřivku s aromaterapií. Naše SPA zahrnuje relaxační koutek s masážním stolem, kde si můžete užít mnoho druhů masáží.

Konference:

Konferenční místnost je připravená k vaší obchodní schůzce či prezentaci. (možná by stálo za to uvést výbavu – pokud je promítací plátno atd., také velikost místnosti. doplníme po konzultaci).

Meeting room je vhodný pro hosty, kteří jsou v Praze obchodně. Naše obchodní služby zahrnují oddělený salonek pro soukromé akce, vyzdobený designérskými kousky.

Kapacita hotelu: 22 pokojů

Ceny ubytování:  1/2 pokoj od 97 eur.

www.hotelsax.cz

Zasílání nových článků

Design hotely - další tipy

Hotel Aplaus – Litomyšl
Hotel Aplaus – Litomyšl

Propojení a dialog bohaté historie se současností.

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Omnia hotel – Janské Lázně
Omnia hotel – Janské Lázně

Ideální místo pro romantické pobyty ve dvou, rodiny s dětmi, i firemní a společenské akce.