UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Design hotelyDesign a butik hotely s nevšením designem vzhledu.

Zpět na katalog hotelů

Design a butik hotely s nevšením designem vzhledu.

Design Hotel Romantick – Třeboň

Nově otevřený Design hotel Romantick v klidové zóně centra Třeboně nabízí příjemné a komfortní ubytování.
Ať už u nás strávíte romantický víkend ve dvou, relaxační víkend s masážemi a procedurami v Bertiných lázních, uspořádáte firemní akci nebo si jen přijedete odpočinout od ruchu velkoměsta s celou rodinou nebo jen ve dvou, vždy vás uvítá rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.

1
Hotel Aplaus – Litomyšl

Hotel Aplaus vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle. Zatímco architektura připomíná pět set let dlouhou historii měšťanských domů, jedinečný a moderní design hotelu Aplaus nabízí hostům nevšední zážitek, pohodlí a kvalitu. Právě vybavení interiérů odráží zájem majitelů hotelu Aplaus o současné umění a design.

1
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Exklusivní hotel, kde se elegance a styl snoubí s kvalitními službami a příjemnou atmosférou. Hotel Comsa Brno Palace je unikátně umístěn v exklusivní části města Brna, v samotném historickém srdci města, v blízkosti nejvýznamnějších obchodních a správních center. Comsa Brno Palace Hotel je vzdálen jenom 10 minut od areálu BVV – Brněnské veletrhy a výstavy.

18
Omnia hotel – Janské Lázně

Omnia hotel je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Janských Lázních – kousek od nově zrekonstruované lanové dráhy na Černou horu, s jednou z nejdelších sjezdovek v České republice. Moderní designový hotel je určen především pro náročnou klientelu.

12
Sax Vintage Design Hotel – Praha

Hotel Sax najdete v centru staré Prahy. Pokud jste milovníci designu, je pro vás tím pravým místem k ubytování. Interiéry jsou zařízené stylovým vybavením v duchu 50., 60. a 70. let 20. století. Jistě oceníte také rodinný ráz hotelu a náš osobní přístup k hostům, stejně jako romantické prostředí klidných malostranských uliček a starobylých paláců. Hotel Sax je ideálním místem k ubytování jak pro turisty, tak pro hosty na pracovních cestách.

32

Zasílání nových článků