UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Aplaus – LitomyšlPropojení a dialog bohaté historie se současností.

Více ze služeb Design hotely
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 4
  • 5
Další fotky z Hotel Aplaus – Litomyšl

Hotel Aplaus**** vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle. Zatímco architektura připomíná pět set let dlouhou historii měšťanských domů, jedinečný a moderní design hotelu Aplaus nabízí hostům nevšední zážitek, pohodlí a kvalitu. Právě vybavení interiérů odráží zájem majitelů hotelu Aplaus o současné umění a design.

Ubytování:

Hotel Apalaus nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech ve světovém standardu. Každý z pokojů hotelu Aplaus je jedinečný, navržen se smyslem pro detail, celek a současné trendy. Ke čtyřhvězdičkovému standardu také patří pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Možnost parkování před hotelem nebo u Klášterních zahrad na ulici Zámecká.

Hotel Aplaus je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi. Návštěvníci hotelu Aplaus mohou ocenit také nevšední výhled z pokojů na měšťanské domy v historickém jádru Litomyšle, na stále oblíbenější Klášterní zahrady s dominantami Piaristického chrámu Nalezení sv. Kříže či věží kostela Povýšení sv. Kříže.

Stravování:

Součástí Hotelu Aplaus je restaurace Bohém se salonkem, café-bar Muuza i venkovní posezení na terase u Klášterních zahrad, s nimiž Hotel Aplaus sousedí. Restaurace i café-bar Hotelu Aplaus poskytují návštěvníkům stylovou a neformální atmosféru. Ve spojení s mezinárodní i českou tradiční kuchyní nabízí Hotel Aplaus jídla i nápoje nejvyšší kvality.
Café-bar je místo jako stvořené pro přátelská setkání u vína, kávy se zákuskem či koktejlů po celý den. Vinotéka Hotelu Aplaus umístěná ve sklepení hotelu nabízí pestrý výběr vín.

Hotel Aplaus a jeho personál zajišťuje rauty, recepce, svatební hostiny a jiná přátelská či společenská setkání, dle vašich přání.

Wellness:

Vířivá vana pro 3 osoby, finská sauna nebo infra sauna pro 4 osoby, masáže.

Konference:

Salonek pro firemní akce a společenská setkání: oučástí hotelové restaurace Bohém je salonek pro 44 osob. Nabízíme projekční a audiovizuální techniku k pořádání školení a prezentačních akcí. Bezdrátové připojení WI-Fi v celém hotelu zdarma.

Konferenční prostory: pro konference nebo semináře lze využít prostor nedalekého Evropského školícího centra Litomyšl, které nabízí 3 multifunkční sály: výstavní sál (s max. kapacitou 200 lidí), seminární sál (100) a ekumenická kaple (100).

Kapacita hotelu: 46 lůžek

Ceník ubytování: 1/2 pokoj standard od 2400 Kč, 1/2 pokoj deluxe od 2800 Kč, apartmán od 4800 Kč.

www.hotel-aplaus.cz

Zasílání nových článků

Design hotely - další tipy

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Omnia hotel – Janské Lázně
Omnia hotel – Janské Lázně

Ideální místo pro romantické pobyty ve dvou, rodiny s dětmi, i firemní a společenské akce.

Sax Vintage Design Hotel – Praha
Sax Vintage Design Hotel – Praha

Design hotel v Praze na Malé Straně