UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Design Hotel Romantick – Třeboň

Více ze služeb Design hotely
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5b
Další fotky z Design Hotel Romantick – Třeboň

Nově otevřený Design hotel Romantick v klidové zóně centra Třeboně nabízí příjemné a komfortní ubytování.

Ať už u nás strávíte romantický víkend ve dvou, relaxační víkend s masážemi a procedurami v Bertiných lázních, uspořádáte firemní akci nebo si jen přijedete odpočinout od ruchu velkoměsta s celou rodinou nebo jen ve dvou, vždy vás uvítá rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.

Originálně zařízené pokoje jsou laděné podle květin z jihočeských luk a zahrádek. Komfort doplňuje relax zóna Slunečnice a restaurace Kopretina s řízkovými specialitami.

Hotel se nachází v klidové části centra Třeboně, 4 minuty chůze od hlavního náměstí.

Ubytování:

Hotel nabízí 26 pokojů, každý s jedinečným designem inspirovaným 26 květinami z jihočeských luk a zahrádek.

Nabízíme vstup do relax zóny každý den zdarma, hlídané hotelové parkoviště, wifi ve všech hotelových prostorách, úschovu kol, dětské postýlky, nekuřácké prostředí.

Vybavení pokojů: prostorná koupelna, sprcha nebo vana, WC, možnost připojení na internet, telefon s přímou volbou, satelitní TV, na přání vybavíme pokoj PC stolkem. Superior pokoje jsou navíc vybaveny vysoušečem vlasů, šampónem, tělovým krémem.

Jednolůžkový/dvoulůžkový mini bez terasy: Petrklíč, Jetel, Leknín, Chrpa, Šafrán, Mateřídouška

Dvoulůžkový pokoj klasik: Narcis, Růže šípková, Sasanka, Maceška, Kohoutek luční, Sedmikráska, Hyacint a Lilie zlatohlavá

Jednolůžkový/dvoulůžkový mini s terasou: Astra, Levandule, Tulipán

Dvoulůžkový pokoj superior: celkem 8 pokojů (2 s vlastní terasou s výhledem na třeboňské louky) – Pampeliška, Pomněnka, Pivoňka, Vlčí mák, Fialka, Hortenzie, Magnólie, Konvalinka

Apartmá: Růže rudá – dvoupokojové apartmá s terasou, klimatizací a perličkovou vanou.

Stravování:

Restaurace Kopretina se od podzimu stala specialistou na řízky, jedno z nejoblíbenějších českých jídel. Specialitou podniku je řízek přes půl talíře, čtvrtkilovou pochoutku si můžete dát z telecího, vepřového nebo krůtího masa. Ale nejen pro jedlíky je připraven nový jídelní lístek…ochutnat můžete také třeba krůtí řízek v jogurtu a sezamovém kabátku nebo vepřový s parmezánovou krustou. Několik dalších jídel je připraveno i pro neřízkové fanoušky. Při večerním posezení u vína nebo dobrého plzeňského přijdou k chuti malá jídla jako kuře na jehle, zeleninové hranolky nebo zobání k vínu. Restaurace je nekuřácká, přes léto s venkovní zahrádkou a dětským hřištěm. Nahlédněte do našeho nového jídelního lístku a přijďte ochutnat.

Wellness a sport:

Relax zóna Slunečnice s výřivkou a sanunou. Relaxační a sportovní masáže přímo v hotelu. Zajištění rezervace masáží a vybraných lázeňských procedur v Bertiných lázních. Zajištění golfového trenéra (v dosahu do 40km čtyři golfová hřiště), zajištění půjčení kol

Pro jakýkoliv pobyt vám rádi připravíme dárkový poukaz.

Přehled balíčků: Balíček PRVNÍ RANDE, Romantický ŘÍJEN, Květinová ROMANTIKA, Třeboňská podzimní romantika – výlov rybník Rožmberk, Květinová RELAXACE, Relaxační týden v Třeboni, Cyklistická Třeboň, Květinový relax pro ženy.

Konference:

V hotelu k dispozici konferenční místnost pro 10 osob. Možnost pronájmu restaurace pro semináře, školení, akce – kapacita 35 osob. Možnost pronájmu konferenční místnosti až pro 50 osob v sousedícím objektu.

Vše pro firemní akce, malé kongresy, teambuldingové akce, semináře, workshopy, svatby, rauty, oslavy.

Kapacita hotelu: 52 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1100 Kč, 1/2 pokoj od 1500 Kč, 1/2 pokoj superior 2000 Kč, 1/2 apartmá 2500 Kč, 1/3  apartmá 3000 Kč, 1/4 apartmá 3500 Kč.

http://trebon.romantick.cz

Zasílání nových článků

Design hotely - další tipy

Hotel Aplaus – Litomyšl
Hotel Aplaus – Litomyšl

Propojení a dialog bohaté historie se současností.

Comsa Brno Palace Hotel – Brno
Comsa Brno Palace Hotel – Brno

Dokonalé spojení moderního designu, stylu a pohodlí.

Omnia hotel – Janské Lázně
Omnia hotel – Janské Lázně

Ideální místo pro romantické pobyty ve dvou, rodiny s dětmi, i firemní a společenské akce.

Sax Vintage Design Hotel – Praha
Sax Vintage Design Hotel – Praha

Design hotel v Praze na Malé Straně