UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Frankův Dvůr – Jindřichův HradecPříjemná atmosféra venkovské usedlosti.

Více ze služeb Hotely pro firemní akce
  • 1
  • 1b
  • 10
  • 6
  • 8
  • 5
Další fotky z Frankův Dvůr – Jindřichův Hradec

Hotelový komplex Frankův Dvůr se nachází v malebně zadumané jihočeské krajině, zhruba 2 kilometry od centra Jindřichova Hradce, v lokalitě bohaté na kulturní památky a přírodní krásy. Hotel byl vybudován s cílem uspokojení náročnější domácí i zahraniční klientely, která hledá příjemnou atmosféru venkovské usedlosti, aniž by musela slevit z nároků na obvyklý komfort. Svým architektonickým řešením a spektrem poskytovaných služeb je předurčen pro univerzální využití, od rodinných pobytů až po firemní a kongresové akce.

Hotelový komplex disponuje bazénem s mořskou vodou, whirlpoolem s hydroterapeutickou masáží pro 2-8 osob, saunou a soláriem. Přímo před letní terasou se nachází dětské prolézačky, pískoviště a minigolf. Ojedinělou atrakcí je možnost rybaření na 15 ha rybníků přilehlých k hotelovému komplexu. Tyto vodní plochy zároveň vtiskávají celému komplexu osobitý ráz a navozují atmosféru klidu a pohody. Parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Ubytování:

Frankův dvůr nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností jedné či dvou přistýlek a ve dvoulůžkových mezonetových apartmánech s možností až čtyř přistýlek. Pro nejnáročnější klientelu jsou k dispozici 2 pokoje a jeden apartmán v nadstandardním provedení. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s hydromasážní vanou či sprchovým boxem, vysoušečem vlasů a televizí s příjmem satelitních programů.

Hotel Frankův Dvůr nabízí tyto typy ubytování: Standard pokoje, Císařský pokoj, Královský apartmán a Prezidentský pokoj.

Stravování:

Hotel má dvě samostatné restaurace A la carte s kapacitou 55 míst a možností podávání pokrmů grilovaných na na lávovém kameni či možností uspořádání soukromých akcí s vlastním grilováním a letní terasou pro 40 osob a hotelovou restauraci s kapacitou 50 míst. Restaurace je zaměřena na speciality slovenské a maďarské kuchyně včetně vegetariánských a rybích specialit. Jedna z restaurací je nekuřácká.

Wellness a sport:

Frankův dvůr je první hotel, který spolupracuje s klinikou kosmeticko-estetické medicíny MediCorrectClinic. Připravili jsme pro vás balíčky, které vám umožní prožít zdravotní dovolenou v příjemném prostředí.

Úžasná poloha hotelového komplexu Frankův dvůr nacházejícího se mezi soustavou přírodních rybníků umožňuje svým návštěvníkům ojedinělou atrakci – rybaření přímo ve dvou rybnících, které jsou nedílnou součástí hotelu.

Hotelovým hostům (skupinám, rodinám i jednotlivcům) se zájmem o koně nabízíme ve spolupráci s koňskou farmou a chovnou stanicí koní řadu atrakcí, které se pro některé účastníky mohou stát neopakovatelným zážitkem.

Konference:

V kongresovém křídle naleznete kongresový sál s kapacitou 50 míst a salonek s kapacitou 30 míst. V případě potřeby je možné obě místnosti propojit v jeden jednací sál. Kongresové křídlo má samostatné sociální zázemí a vybavení pro coffee break.

Kongresový sál:  maximální kapacita 62 míst

Salónek:  maximální kapacita 40 míst

Zelený salónek:  maximální kapacita 20 míst

Modrý salónek:  maximální kapacita 40 míst

Do všech sálů je možné připravit plátno, flipchart, TV, DVD recorder, zpětný projektor, video recorder, dataprojektor. U všech sálů je sociální zařízení, možnost zatemnění. Všude je bezdrátové připojení k internetu. Do salónků podáváme občerstvení dle přání klienta.

Kapacita hotelu: 53 pevných lůžek + možnost 29 přistýlek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj 1000 Kč, 1/2 pokoj 2000 Kč, mezonetový apartmán 2400 Kč, Prezidentský pokoj 3400 Kč, Královský apartmán 3400 Kč, Císařský pokoj 3900 Kč.

www.frankuv-dvur.cz

 

Zasílání nových článků

Hotely pro firemní akce - další tipy

Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách
Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách

Skvělá základna pro děti a jejich rodiče po celý rok

Best Western Hotel Prachárna – Olomouc
Best Western Hotel Prachárna – Olomouc

Ojediněný zážitek z Hanácké metropole.

Green Valley – Chotýšany okr. Benešov
Green Valley – Chotýšany okr. Benešov

Oáza klidu v lůně přírody

Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma
Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma

Ke každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě.