UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Happy Star – Hnanice u ZnojmaKe každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě.

Více ze služeb Hotely pro firemní akce
  • 104
  • 4
  • 3a
  • 2a
  • 12
  • 14
Další fotky z Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Ve chvíli, kdy poprvé vstoupíte do našeho hotelu, prostoupí vás pohoda. Náš hotel není ani velký ani malý, vždy se v něm budete cítit útulně a zároveň komfortně. Prioritou je pro nás absolutní čistota a pěkné, moderní prostředí. Vzhledem k tomu, že byl náš hotel postaven teprve v roce 2005, vše stále září novotou.

Ke každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě. Pokud budete chtít pozvat kapelu, zaplavat si v bazénu mimo otevírací dobu nebo třeba slavit dlouho do noci v naší vinárně, budeme se vám vždy snažit vyhovět. Myslíme si, že spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou.

Ubytování:

V hotelu Happy Star se můžete ubytovat buď v dvojlůžkovém pokoji nebo v luxusnějším dvojlůžkovém apartmánu. V pokoji může být navíc jedna osoba ubytována na přistýlce (pokud máte malé dítě, je možné přistavit po dohodě i dětskou postýlku). V apartmánu je možné využívat dvě přistýlky nebo dvě dětské postýlky.

Všechny pokoje a apartmány jsou nekuřácké a jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, kabelovou televizí, telefonem, minibarem, trezorem a přípojkou k internetu, apartmány navíc také vanou.

Stravování:

K jídlu, pití i posezení můžete u nás využít následující zařízení:

Restaurace – otevřena denně od 7 do 23 hodin, specializace na místní moravskou kuchyni, je zde možné platit stravenkami Gastropass (Sodexho Pass). Často pořádáme také zážitkové gastronomické akce.  Také v restauraci máte k dispozici bezdrátové připojení k internetu a to zcela zdarma. Bar – otevřený denně od 7 do 23 hodin (na přání je ale možné nechat bar otevřený celou noc). Vinárna – otevírá se podle přání hostů, klimatizace, vína od šesti místních vinařství, možnost uspořádání ochutnávky vínn nebo zajištění živé hudby. Venkovní gril s altánkem. Jeho součástí je i prasopeč, kde vám můžeme ugrilovat celé selátko. V létě možnost v předem stanovené dny opékání špekáčků. Dvě letní terasy – jedna navazuje na restauraci, druhá je vhodná také pro cyklisty (je z ní vidět na kola). Jsme schopni zajistit také catering mimo hotel či pravou domácí zabijačku. Navštivte naši cukrárnu AD ASTRA.

Wellness a sport:

Během pobytu u nás můžete zdarma relaxovat v krytém bazénu, vířivce, parní kabině či využívat fitness. Ať už ale u nás chcete poznávat okolí, sportovat, ochutnat dobré moravské víno nebo jen odpočívat, náš hotel je na všechno skvěle připraven.

Konference:

Pokud pořádáte firemní akci, svatbu, seminář, konferenci nebo jakoukoliv jinou akci pro více lidí, budete určitě nadšeni zařízením, které vám můžeme nabídnout. Především se jedná o salónek pro přibližně 60 lidí s klimatizací, projektorem, wi-fi připojením k internetu, DVD přehrávačem a kvalitní audio sestavou. Dále je k dispozici menší salónek pro přibližně 25 lidí. Pronájem veškerých prostor je již v ceně ubytování, za salónek tedy nezaplatíte ani korunu navíc! Vaší svatbě také vyjdeme maximálně vstříc – můžete si např. zamluvit celý hotel.

Kapacita hotelu:  54 pevných lůžek a 17 přistýlek.

Ceník ubytování: 1/1 pokoj 1190 Kč, 1/2 pokoj 1890 Kč, apartmán 2590 Kč.

www.hotelhappystar.cz

Zasílání nových článků

Hotely pro firemní akce - další tipy

Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách
Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách

Skvělá základna pro děti a jejich rodiče po celý rok

Best Western Hotel Prachárna – Olomouc
Best Western Hotel Prachárna – Olomouc

Ojediněný zážitek z Hanácké metropole.

Green Valley – Chotýšany okr. Benešov
Green Valley – Chotýšany okr. Benešov

Oáza klidu v lůně přírody

Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi
Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

K romantickým pobytům i firemním akcím.