UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u BřeclaviK romantickým pobytům i firemním akcím.

Více ze služeb Romantické hotely
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • 12
  • 11
  • 3
  • 4
Další fotky z Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

Hotel Hraniční Zámeček nenabízí jen ubytování v centru Lednicko – valtického areálu nedaleko měst Břeclav, Valtice a Mikulov. Hotel s restaurací je vhodný pro romantické pobyty i pro firemní akce, prezentace a nebo školení. Umístění hotelu vybízí k výletům do Věstonic, nebo do Lednicko – valtického areálu s mnoha zámky a památky z dob  Lichtenštejnů. Večerní ochutnávky vín ve vinném sklepě, který je vybudován přímo v budově zámečku. V areálu Hraničního zámečku se nachází hotel, restaurace, kavárna, vinný sklep, terasy, salonky, kongresový sál, sauna, masážní vířivá vana, venkovní bazén a mnoho dalších služeb pro naše hosty jako jsou hotelové balíčky, firemní akce, semináře, kongresy, promoce, svatební hostiny..

Hotel nabízí: Kongresový sál – kapacita 50 osob (kompletní vybavení včetně PC), sauna – kapacita 6 osob, vířivka – kapacita 5 osob, mini-Fitness centrum, recepce k dispozici 24 hod. s hotelovým barem, vinný sklep, půjčovna jízdních kol (po domluvě na recepci hotelu) a sportovních potřeb, možnost návštěvy vinného sklepa (skupiny, firmy..), který se nachází přímo v historické budově Hraničního zámečku. Možnost zajištění živé taneční nebo cimbálové hudby. Ideální prostředí k zdravému pobytu k celkové regeneraci a odpočinku. Ideální prostředí pro cykloturistiku. Elektronicky hlídané parkoviště, celý areál je hlídán kamerovým systémem, venkovní bazén se solárním ohřevem (provoz letní měsíce), dětské hřiště (v areálu zámečku).

Ubytování:

Kapacita hotelu je 55 stálých lůžek v 1 a 2 lůžkových pokojích a apartmánech. (1x dvoulůžkový pokoj pro ZPS) U některých pokojů je možnost přistýlky.

Vybavení pokojů: Koupelna a wc jsou součástí každého pokoje, TV (LCD, satelit), telefon, minibar (v některých pokojích), připojení Wi-Fi v celém areálu Hraničního zámečku.

Stravování:

Nově zrekonstruovaná restaurace v historicko moderním duchu vám nabízí kvalitní českou i zahraniční kuchyni s možností ochutnání řady vín z Vinných sklepů Valtice. Restaurace je přímo v historické budově hraničního zámečku. Slouží jak pro soukromé obědy či večeře, tak pro firemní akce, svatební hostiny, nebo rodinné oslavy až pro 60 osob.  Můžete u nás platit platební kartou. Restaurace je klimatizována. 
 
Svatební salonek: salonek se nachází v prostředním horním sále zámečku s krásně malovaným stropem a přilehlými terasami, slouží nejčastěji pro svatební hostiny, narozeniny a různé oslavy. Svatba na zámku bude pro Vás nezapomenutelný zážitek. Rádi pro Vás přichystáme svatební hostinu dle Vašich požadavků.

Vinný sklep: v levém nadjezdu Hraničního zámečku byl vybudován v roce 2007 slouží pro zpestření večerního programu firemního školení, oslavy narozenin či svatební hostiny. Kapacita sklepu je 60 osob.

Wellness a sport:

Součástí hotelu Hraniční zámeček je vířivá masážní vana, sauna a venkovní bazén pro hotelové hosty.

Vířivá masážní vana: nově nabízíme našim zákazníkům relaxaci ve výřivé masážní vaně (kombinace vzduchového a vodního proudění)   

Sauna: kapacita sauny je 6 osob.

Venkovní bazén: solárně vyhřívaný venkovní bazén, lehátka, sprcha.. (provoz:letní období)

Konference:

Hotel Hraniční zámeček nabízí kompletní služby pro firemní akce od školení (semináře, školení, ukončení pracovního roku, prezentace, výstavy atd.) až po večerní zábavu ve vinném sklepě.

V budově hotelu se nachází kongresový sál pro 50 osob s kompletním vybavením pro Vaše firemní školení, přednášky, kongresy, nebo semináře.  Zajišťujeme kompletní coffe break (občerstvení, káva, voda, džus atd.)

Součástí sálu je dataprojektor ACER, PC notebook ACER, promítací plátno, zesilovač YAMAHA, repro soustava, DVD-LG a VHS-PANASONIC přehrávač, magnetická tabule, tabule pro psaní, papírová tabule (flipchart), dia-projektor, Wi-Fi kongresový sál
Kapacita hotelu: 55 pevných lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj 1300 Kč, 1/2 pokoj od 1500 Kč, apartmán 2800 Kč

www.hranicnizamecek.cz

Zasílání nových článků

Romantické hotely - další tipy

My Hotel – Lednice
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.