UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Romantické hotelyRomantické hotely pro chvíle ve dvou.

Zpět na katalog hotelů

Romantické hotely pro chvíle ve dvou v intimním prostředí hotelu s vynikající nabídkou služeb.

Design Hotel Romantick – Třeboň

Nově otevřený Design hotel Romantick v klidové zóně centra Třeboně nabízí příjemné a komfortní ubytování.
Ať už u nás strávíte romantický víkend ve dvou, relaxační víkend s masážemi a procedurami v Bertiných lázních, uspořádáte firemní akci nebo si jen přijedete odpočinout od ruchu velkoměsta s celou rodinou nebo jen ve dvou, vždy vás uvítá rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.

1
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednickovaltického areálu. Přímo pod okny pokoje pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavýlužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci. Součástí hotelu je i čtyřhvězdičková vyhlášená restaurace.

1
Hotel Garni **** – Zámek Dobříš, okr. Příbram

Rokokový zámek s výraznou fasádou upoutá při příjezdu z Prahy do Dobříše každého návštěvníka. Zámek Dobříš je pro své neopakovatelné kouzlo a romantické prostředí vyhledáván jako místo pro konání komerčních akcí – galavečery, konference, zahradní párty, koncerty vážné hudby, film, reklama a také pro konání svatebních hostin včetně obřadů.

1
Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

Hotel Hraniční Zámeček nenabízí jen ubytování v centru Lednicko – valtického areálu nedaleko měst Břeclav, Valtice a Mikulov. Hotel s restaurací je vhodný pro romantické pobyty i pro firemní akce, prezentace a nebo školení. Umístění hotelu vybízí k výletům do Věstonic, nebo do Lednicko – valtického areálu s mnoha zámky a památky z dob Lichtenštejnů. Večerní ochutnávky vín ve vinném sklepě, který je vybudován přímo v budově zámečku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Hotel Zámek Štiřín**** leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Rozsáhlý areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku. Vhodné místo pro konání seminářů, školení, firemních prezentací a dalších akcí.

1
Chateau St. Havel – Praha

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 – Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického parku s několika idylickými rybníky. Hotel Chateau St. Havel nabízí nadstandartní ubytování na zámku v klidném prostředí a s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.

1d
Hotel Rustikal – Horní Cerekev

Hotel Rustikal je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy. Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 1996. Hotel je oblíbený pro svoji neopakovatelnou atmostféru. Ideální místo pro milovníky klidu a přírody.

014
Hotel Zlatý Anděl – Český Krumlov

Příjemný hotel na historickém náměstí malebného Českého Krumlova, památky UNESCO.
Náš tým se snaží, aby pobyt hostů byl tak pěkný a příjemný, jak jen je možné, neboť: Pocit spokojenosti našich hostů nám leží nejvíce na srdci. Rovněž Vaši zvířecí mazlíčci jsou zde velmi srdečně vítáni.

42

Zasílání nových článků