UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Zlatý Anděl – Český KrumlovPocit spokojenosti našich hostů nám leží nejvíce na srdci

Více ze služeb Romantické hotely
  • 42
  • 301
  • 291
  • 281
  • 271
  • 261
Další fotky z Hotel Zlatý Anděl – Český Krumlov

Příjemný hotel na historickém náměstí malebného Českého Krumlova, památky UNESCO. Tři propojené, původně gotické domy, od roku 1991 v péči současného majitele Martina Mendlika z Horního Rakouska, který je i přestavěl a zmodernizoval, vypovídají i dnes hostům o životním stylu středověku, aniž by museli slevit z požadovaného komfortu.

Náš tým se snaží, aby pobyt hostů byl tak pěkný a příjemný, jak jen je možné, neboť: „Pocit spokojenosti našich hostů nám leží nejvíce na srdci. Rovněž Vaši zvířecí mazlíčci jsou zde velmi srdečně vítáni.“

Ubytování:

S 27 komfortními pokoji a 12 apartmány, celkem 87 lůžky poskytuje hotel také větším skupinám dostatek pohodlí. Všechny pokoje s mezinárodním standartem jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana), WC, satelitním TV, minibarem, telefonem. Bohaté snídaně formou bufetu uspokojí požadavky každého.

Stravování:

Restaurace Don Julius: 80 míst & 50 míst na terase.
Útulný Don Julius překvapí své hosty nejen českými a mezinárodními specialitami, ale i příjemnou a nenucenou atmosférou. Je zde pro Vás připraveno dobře ošetřované české sudové pivo a vína z Čech, Moravy i celého světa.

Restaurace Petr Vok: 150 míst.
Restaurace se stylovým ambiente je se svým výhledem na náměstí a zámeckou věž dokonale přizpůsobena ke konání slavnostních příležitostí, jako jsou svatby, firemní oslavy, apod.

Kavárna: 60 míst & 50 míst na terase. Servírujeme kávu ve vídeňském stylu s denně čerstvými domácími zákusky a deserty, jako jsou lívance, povidlové taštičky a staročeské koblihy.

Cocktail bar: 60 míst.
Vždy a všemi oblíbený bar pod historickou klenbou nabízí hostům více jak 150 různých míchaných nápojů, ale také vína z Čech a Moravy a pivo z čerstvě naraženého soudku.

Muzik bar a pivnice: 60 & 40 míst.
Místo, kde se při dobré muzice dobře slaví až do pozdních ranních hodin. Je možné se zde setkat s lidmi ze všech koutů světa. Komunikace je zde trumfem.

Konference:

Možnost pořádat semináře a oslavy. Semináře a školení v našich moderně vybavených zasedacích místnostech pro 170 osob, situovaných v tiché části hotelu s výhledem na historické náměstí.

Rauty. Náš profesionální personál pro Vás připraví pestrý a bohatý, teplý nebo studený bufet, který může být podáván ať už pod otevřeným nebem, v našich či ve Vámi vybraných prostorech. Cateringový servis nabízíme ke každé slavnostní či jiné zvláštní příležitosti.

Bankety. Bude nám velkým potěšením připravit pro Vás svatební, narozeninový, firemní či jiný slavnostní banket. Podáváno je menu až o 8 chodech.

Coffee Break. V rámci konání seminářů, workshopů a konferencí v našem hotelu pro Vás zajistíme občerstvení – studené a teplé nápoje, sendviče, sladké pečivo či ovoce.

Barbecue. Náš hotel nabízí možnost grilovacích párty přímo v našem útulném dvoře, za nepříznivého počasí je možno využít některou z našich restaurací.

Skupinová menu. Speciálně pro skupiny nabízíme menu o 3 či 4 chodech v různých cenových kategoriích. Tyto menu jsou zpravidla objednány již předem, tak abychom zajistili co nejrychlejší servírování jednotlivých pokrmů.

Kapacita hotelu: 87 lůžek (27 komforních pokojů a 12 apartmánů)

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1360 Kč, 1/2 pokoj od 2320 Kč.

www.hotelzlatyandel.cz

Zasílání nových článků

Romantické hotely - další tipy

My Hotel – Lednice
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi
Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

K romantickým pobytům i firemním akcím.