UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Rustikal – Horní CerekevIdeální místo pro milovníky klidu a přírody

Více ze služeb Romantické hotely
  • 014
  • 024
  • 034
  • 044
  • 054
  • 104
Další fotky z Hotel Rustikal – Horní Cerekev

Hotel Rustikal je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy. Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 1996. Budova slouží jako restaurační zařízení s celoročním provozem. Ideální místo pro milovníky klidu a přírody.

Hotel je oblíbený pro svoji neopakovatelnou atmosféru. Hosté mohou využívat restauraci, salonky a letní terasy nejen pro příležitostné posezení, ale i k různým společenským akcím (obchodní jednání, promoce, svatební hostiny, oslavy, výstavy, firemní prezentace, semináře apod.).

Ubytování:

Hotel Rustikal nabízí 96 pevných lůžek, z toho 3/1 pokoje, 38/2 pokojů, 3/4lůžková apartmá = 2/2 pokoje, společná koupelna a WC, 1 /5ůžkové apartmá = 2/2 pokoje, 1/1 pokoj, společná koupelna a WC,  možnost 9-ti přistýlek,  koupelna a WC jsou součástí každého pokoje, k dalšímu vybavení patří televize, satelit, telefon, minibar, trezor.

Stravování:

Restaurace je velmi stylová, útulná, vhodná k rodinným oslavám (svatbám…). Kapacita 130 míst. V letních měsících zvyšuje kapacitu restaurace příjemná terasa. Přesněji 90 míst.

Wellness a sport:

Hotel nabízí výborné podmínky na jak aktivní, tak i relaxační sportovní vyžití. Přímo v areálu hotelu je vybudováno: Krytý bazén (v ceně ubytování), fitness (v ceně ubytování), půjčovna kol, kulečník, karambol, stolní fotbálek. plážový volejbal, tenisový kurt (volejbalové hřiště), ping-pong, sauna, masáže. V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní nádhernou krajinou.

Konference:

Nabízíme Malý Sál, Velký Sál s manipulovatelným pódiem, 3 salonky, Modrý salonek: příjemný prostor s klenutým stopem a krbem, vhodný především pro komorní přátelské posezení.
Vybavení: nízké konferenční stolky, kožené klubové sedačky.

Kapacita hotelu: 96 lůžek

Ceník ubytování: 1/1 pokoj od 1262 Kč, 1/2 pokoj od 1681 Kč, 1/4 pokoj aparmá od 3216 Kč.

www.rustikal.org/cz

Zasílání nových článků

Romantické hotely - další tipy

My Hotel – Lednice
My Hotel – Lednice

My Hotel se nachází v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi
Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

K romantickým pobytům i firemním akcím.