UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotely pro firemní akceHotely pro firemní akce.

Zpět na katalog hotelů

Hotely pro firemní akce - nabízejí školení, adrenalinové zážitky, rožnění, zábavu a další služby.

Hotel Peklo – Josefův Důl v Jizerských horách

Srdečně Vás zveme k pobytu v rodinném horském hotelu Peklo, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 750 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo. Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu.

1
Best Western Hotel Prachárna – Olomouc

Hledáte-li v Olomouci místo, kde byste si mohli v klidu, pohodě a s veškerým komfortem užít hotelového pobytu, zveme Vás k nám „na Prachárnu“. K občerstvení a stravování hotelových hostů slouží centrální restaurace, vhodná jak pro seriozní pracovní večeře, tak pro neformální posezení s přáteli či rodinou.

1
Green Valley – Chotýšany okr. Benešov

Víceúčelový areál nacházející se uprostřed nádherného údolí, vznikl na pozemku starobylého mlýna a dostavbou dalších přilehlých budov. Hotelový komplex, ve kterém jste všichni srdečně vítáni, vybízí k zastavení a odpočinku. Přijeďte si k nám zasportovat, dobře se najíst, pobavit se a to vše na dosah D1, přímo uprostřed České republiky. Navštivte areál poblíž obce Chotýšany nedaleko Benešova, který nabízí kongresové vybavení a jako jeden z mála i fotbalové hřiště standardních rozměrů.

1
Hotel Happy Star – Hnanice u Znojma

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

104
Hotel Hraniční Zámeček – Hlohovec u Břeclavi

Hotel Hraniční Zámeček nenabízí jen ubytování v centru Lednicko – valtického areálu nedaleko měst Břeclav, Valtice a Mikulov. Hotel s restaurací je vhodný pro romantické pobyty i pro firemní akce, prezentace a nebo školení. Umístění hotelu vybízí k výletům do Věstonic, nebo do Lednicko – valtického areálu s mnoha zámky a památky z dob Lichtenštejnů. Večerní ochutnávky vín ve vinném sklepě, který je vybudován přímo v budově zámečku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Frankův Dvůr – Jindřichův Hradec

Hotelový komplex Frankův Dvůr se nachází v malebně zadumané jihočeské krajině, zhruba 2 kilometry od centra Jindřichova Hradce, v lokalitě bohaté na kulturní památky a přírodní krásy. Hotel byl vybudován s cílem uspokojení náročnější domácí i zahraniční klientely, která hledá příjemnou atmosféru venkovské usedlosti, aniž by musela slevit z nároků na obvyklý komfort.

1
Parkhotel Hlubová nad Vltavou

Nově zrekonstruovaný hotel po celkové rekonstrukci slavnostně zahájil provoz v roce 2006, kdy jsme obnovili a navázali na dlouholetou tradici. Hotel je vsazen do jihočeské krajiny mezi rybníky a obklopen parkem, jak název vypovídá. Nachází se nedaleko centra města Hluboká nad Vltavou (cca 5 min.) a windsdorského zámku novogotického stylu Hluboká (cca 10 min.).

1
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Hotel Zámek Štiřín**** leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Rozsáhlý areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku. Vhodné místo pro konání seminářů, školení, firemních prezentací a dalších akcí.

1
Hotel Galatea – Mladá Boleslav

Čtyřhvězdičkový hotel Galatea Mladá Boleslav obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav. Hotel oslovuje své návštěvníky širokou škálou vzájemně se doplňujících služeb. Hotelová kapacita je 50 lůžek. V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku

1
Equitana Hotel Resort – Martinice okr. Příbram

Jsme ideálním místem pro strávení víkendu nebo dovolené s tím, že mát vždy volbu svých aktivit. Těm, kteří chtějí zvolna relaxovat, doporučíme návštěvu Aquacentra se zajištěním různých druhů masáží. Okolní příroda pak dodá energii při krátkých či delších procházkách nebo cyklistických výletech. Pro ty, kteří chtějí svůj pobyt oživit pohybem, pak máme připraveny další aktivity jako například tenis, volejbal, jízdy na koních, půjčovnu loděk nebo horských kol.

1
Hotel Praha – Praha

Neobvyklá modernistická křivka protínající osm hektarů zahrady a lesního porostu vystavěná do vrcholku kopce v jedné z nejkrásnějších pražských rezidenčních čtvrtí – to je Hotel Praha, nabízející 136 mimořádně rozměrných pokojů, včetně 52 malých apartmá, všechny s vlastní terasou s neopakovatelným pohledem na Prahu a Pražský hrad. Architektura ranných 80-tých let je čistá, elegantní a nabízí jedinečnou atmosféru a luxus.

1
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou, to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum , výbornou kuchyni, přímý přístup do nově otevřeného aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.

1
Hotel Rustikal – Horní Cerekev

Hotel Rustikal je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy. Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 1996. Hotel je oblíbený pro svoji neopakovatelnou atmostféru. Ideální místo pro milovníky klidu a přírody.

014

Zasílání nových článků