UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Hotel Praha – PrahaKvalitní služby nejvyšší úrovně pro naše spokojené hosty.

Více ze služeb Kongresové hotely
  • 1
  • 28
  • 27
  • 25
  • 6
  • 9
Další fotky z Hotel Praha – Praha

Neobvyklá modernistická křivka protínající osm hektarů zahrady a lesního porostu vystavěná do vrcholku kopce v jedné z nejkrásnějších pražských rezidenčních čtvrtí – to je Hotel Praha, nabízející 136 mimořádně rozměrných pokojů, včetně 52 malých apartmá, všechny s vlastní terasou s neopakovatelným pohledem na Prahu a Pražský hrad. Architektura ranných 80-tých let je čistá, elegantní a nabízí jedinečnou atmosféru a luxus. Hotel prošel v minulých letech rozsáhlou renovací. Přestože se Hotel Praha nachází ve velkém městě, rozlehlý pozemek na vrcholku kopce zajišťuje naprosté bezpečí, neobvyklou a přátelskou pohodu-naprostý mír a klid. Hotel Praha hostil nespočet vážených hostů (členy královských rodin, vedoucí politiky, filmové a hudební hvězdy) z celého světa již od roku 1981. Hotel Praha nabízí a organizuje na svých 2700m² konferenčních prostor významná zasedání i prestižní společenské akce. O úspěch těchto akcí se stará profesionální tým zkušených pracovníků hotelu. Prioritou naší práce je budování dlouhodobých vztahů s obchodními partnery a především poskytování kvalitních služeb té nejvyšší úrovně pro naše spokojené hosty, kteří se k nám s důvěrou a láskou pravidelně vracejí.

Ubytování:

Hotel Praha Vám nabízí tři kategorie ubytování – Ambience, Business a Executive. Mimo to nabízíme jeden z největších hotelových pokojů v Praze – Prezidentské apartmá (370 m2).

Hlavní rozdíly mezi kategoriemi jsou především v dekoru. Pokoje kategorie Ambience jsou laděny v odstíhech oranžové a červené, Business pokoje nabízí dekor tmavého dřeva a látky do modra, zatímco pokoje typu Executive jsou charakteristické barvami světlé hnědé a zlaté. Všechny pokoje a apartmány v Hotelu Praha mají privátní terasu s rozměry od 10 m2 do 25 m2. Více než polovina teras je tak větší než některé standardní pokoje v ostatních hotelech!

Některé z pokojů Hotelu Praha je možno propojit a získat tak vhodný prostor pro rodiny a skupiny přátel. Tabulku, viz níže můžete seřadit podle kombinace, podlaží, nebo podle velikosti (m2) kliknutím na jednotlivý sloupec.

Stravování:

Po rekonstrukci se hotelová restaurace Lavande Cuisine rozzářila v moderním designu. Nechte se kulinářsky rozmazlovat nejlepší českou, mezinárodní a francouzskou kuchyní nebo specialitami z Itálie a Mexika. Restaurace Lavande Cuisine je správné místo pro firemní obědy nebo romantické večere, při kterých se můžete potěšit zcela ojedinělým pohledem na panorama Prahy. Restaurace má přímý vstup na letní prostornou terasu. V letních měsících je z terasy výhled na hotelový park, který tento jedinečný hotelový komplex obklopuje. Terasa zve k večerům s grilováním, na párty a ke koktejlům nebo jen k relaxování při vodních hrátkách fontány.

Lounge Bar je ideální místo pro obchodní jednání, popovídání si s přáteli, k vychutnání si koktejlu, drinku nebo znamenité kávy.

Vyškolený personál splní všechna Vaše přání a s potěšením Vás bude rozmazlovat tak, aby se stal Váš pobyt v Praze nezapomenutelným zážitkem.

Wellness a sport:

Ušetřete čas z Vašeho rušného dne a nechte se hýčkat. Zbavte se stresu tohoto světa v klidném a přátelském prostředí Spa Magnolia v Hotelu Praha. Rádi se postaráme o to, aby z Vás spadl stres rušného dne a Vy se opět cítili skvěle. Hotelový bazén je vhodný i pro maminky s malými dětmi (přísná hygienická kriteria pro kvalitu vody & velmi příjemná teplota vody 28°C). Hlavní důraz klademe na sebemenší detaily, péči a kvalitu poskytovaných služeb.

Hosty, kteří chtějí relaxovat po dni stráveném v rušném centru města nebo po náročném dni v práci s radostí přivítáme ve Spa Magnolia, jenž nabízí: vazén s výhledem do hotelového parku, moderně vybavenou posilovnu, solárium (připravujeme), Chill Out Lounge, kde máte možnost vychutnat si výtečnou kávu s dezertem, osvěžit se lahodným nápojem či zvolit z nabídky lehkých salátů a sendvičů, denně čerstvé noviny, Wi-Fi, dětský koutek, saunu, v případě pěkného počasí nabízíme možnost slunění na přilehlé terase nebo příjemnou procházku zeleným hotelovým parkem (samozřejmostí je možnost uspořádat piknik v parku nebo grilování na terase), v prostorách bazénu a přilehlé terasy je možné uspořádat jedinečné narozeninové oslavy.

Konference:

Nejen v rámci České republiky je Hotel Praha pověstný organizováním a pořádáním konferencí, tiskových konferencí, seminářů, různých školení, gala večerů a svateb. Byli jsme již dvakrát hostiteli summitu NATO za účasti stovek oficiálních delegátů. Mezi našimi pracovníky jsou zkušení organizátoři s mnoholetými zkušenostmi. Naši kuchaři pro Vás zajistí stravování od drobného občerstvení až po rauty pro 1500 hostů. Hotelový areál navíc nabízí bezpečné venkovní parkování pro přibližně 130 vozidel.

Banketní salonky A-E o kapacitě 300 osob, Business Lounge (3.patro) o kapacitě 40 osob, Business Lounge (4.patro) o kapacitě 40 osob, Kongresový/Kinosál o kapacitě o kapacitě 150 osob, Klubovny 1-3 pro o kapacitě 106 osob, Konferenční sál o kapacitě 70 osob, Foyer o kapacitě 200 osob, Park o kapacitě 500-4500 osob, Restaurace Lavande Cuisine o kapacitě 200 osob, Lounge o kapacitě 700 osob, Park Lounge o kapacitě 70 osob a Terasa o kapacitě až 500 osob.

Kapacita hotelu: 136 pokojů

Ceník ubytování: Standard Room od 68 eur, Superior Room od 88 eur, Junior Suite od 118 eur, Family Suite od 178 eur

www.htlpraha.cz

Zasílání nových článků

Kongresové hotely - další tipy

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary
Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Komfort, který si zasloužíte... myslíme na Vás

Park Holiday – Praha
Park Holiday – Praha

Spokojenost zákazníků je tou nejvyšší hodnotou, kterou vyznáváme.

Hotel Zámek Štiřín – Štiřín
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Vše se točí kolem Vás.