UBYTOVÁNÍ VIP HOTELY

Exklusvní hotely.VIP ubytování.
Objednat ubytování

Kongresové hotelyNejkvalitnější kongresové hotely.

Zpět na katalog hotelů

Kongresové hotely s nejlepším zázemím pro pořádání konferencí a kongresů.

Grandhotel Pupp – Karlovy Vary

Při svém pobytu v jednom z nejstarších evropských hotelů se ocitnete v místech, kudy kráčejí dějiny. Bude nám ctí Vás v Grandhotelu Pupp přivítat. Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání a poskytnout Vám prvotřídní služby s tou nejlepší péčí. Vaše jméno bude spolu s dalšími významnými osobnostmi, které náš hotel každoročně navštíví, navždy zapsáno do seznamu hostů slavného hotelu

1
Park Holiday – Praha

Vítáme vás ve výjimečném prostředí komplexu Park Holiday, který představuje absolutní špičku v nabídce aktivit a služeb pro volný čas a zdravý životní styl. Vaše spokojenost je pro nás tou nejvyšší hodnotou a jsme připraveni udělat vše, abyste váš vzácný volný čas u nás strávili podle vašich představ a přání.

1
Hotel Zámek Štiřín – Štiřín

Hotel Zámek Štiřín**** leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Rozsáhlý areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku. Vhodné místo pro konání seminářů, školení, firemních prezentací a dalších akcí.

1
Hotel Galatea – Mladá Boleslav

Čtyřhvězdičkový hotel Galatea Mladá Boleslav obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav. Hotel oslovuje své návštěvníky širokou škálou vzájemně se doplňujících služeb. Hotelová kapacita je 50 lůžek. V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku

1
Hotel Praha – Praha

Neobvyklá modernistická křivka protínající osm hektarů zahrady a lesního porostu vystavěná do vrcholku kopce v jedné z nejkrásnějších pražských rezidenčních čtvrtí – to je Hotel Praha, nabízející 136 mimořádně rozměrných pokojů, včetně 52 malých apartmá, všechny s vlastní terasou s neopakovatelným pohledem na Prahu a Pražský hrad. Architektura ranných 80-tých let je čistá, elegantní a nabízí jedinečnou atmosféru a luxus.

1
Aquapalace Hotel Prague – Praha

Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou, to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum , výbornou kuchyni, přímý přístup do nově otevřeného aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.

1

Zasílání nových článků